Szpitalne posiłki to dramat. Zachorujesz od samego patrzenia! [ZDJĘCIA]

st/red
Udostępnij:
Szpitalne posiłki to dramat. Nic w tej sytuacji nie zmienia się od dobrych 10 lat. Pacjenci dzielą się nawet w internecie zdjęciami posiłków ze swoich oddziałów. Wybraliśmy dla Was najlepsze (najgorsze) dowody na to, że szpitalnych posiłków nie trzeba nawet jeść, żeby nasz stan zdrowia uległ pogorszeniu.

Szpitalne posiłki to dramat. Zachorujesz od samego patrzenia! [ZDJĘCIA]

- Pomysł wziął się z dwóch moich pobytów w szpitalu. Byłem hospitalizowany na różnych oddziałach, jednak jedzenie było tak samo koszmarne. Wtedy właśnie pomyślałem o utworzeniu tej strony - opowiada twórca strony "Posiłki w szpitalach", Tomek.

Na fanpage'u, który zobaczycie TUTAJ, publikowane są zdjęcia "wykwintnych" dań ze szpitali z całej Polski. Często okraszone są zabawnym komentarzem. Po dłuższym namyśle całość jest jednak bardzo przygnębiająca, ale niektórzy mówią, że przecież "do szpitala się chodzi wyleczyć a nie najeść".

Szpitale w Polsce od lat narzekają na zbyt niską stawkę żywieniową. Jak wykarmić porządnie rosłego mężczyznę przy dziennej stawce 7,60 zł ? Sytuację idealnie puentują słowa autora strony: "według mnie dobry i sycący posiłek to też bardzo dobra forma kuracji i regeneracji czy to po operacji, czy przed nią".

ZOBACZ TAKŻE:

Wyniki kontroli NIK: Posiłki w szpitalach są fatalne. Od 10 lat nic się nie zmienia!

POLECAMY PAŃSTWA UWADZE:

Ruszyła budowa bariery na granicy polsko-białoruskiej

Wideo

Dodaj ogłoszenie