T-Mobile Ekstraklasa [WYNIKI, TABELA]. Nasze drużyny nie przegrały. 3 remisy i zwycięstwo!

ivan
Po raz pierwszy w tym sezonie w jednej kolejce żadna z naszych drużyn grających w T-Mobile Ekstraklasie nie przegrała swojego meczu. Sukces jest jednak połowicznych, bo trzy spotkania zakończyły się tylko remisem. Wygrał za to Piast Gliwice.

Jako pierwsze swoje spotkanie rozegrało Podbeskidzie. Górale w piątek podejmowali aktualnego Mistrza Polski - Śląsk Wrocław. Goście szybko zaatakowali i już w 4. minucie objęli prowadzenie. Wyrównał, w 56. minucie - Kamil Adamek.

Piłka nożna w woj. śląskim: Przeczytaj o niej wszystko!

W sobotę pierwsze na wyjeździe zwycięstwo w sezonie odniosła ekipa Piasta Gliwice, która w Gdańsku pokonała Lechię 2:1. Mecz łatwy nie był, a nasza drużyna do przerwy przegrywała 0:1.

W meczu dwóch zespołów, które po 3. kolejkach miały 3 porażki i żadnej strzelonej bramki padł remis. Ruch podzielił się punktami z Koroną Kielce. Strzelił też pierwszą w sezonie bramkę. Na początku drugiej połowy Niebiescy nie wykorzystali rzutu karnego.

Największe emocje wzbudziło niedzielny klasyk - Górnik Zabrze podejmował Legię Warszawa. Po pasjonującym i dramatycznym meczu padł remis 2:2. Trzy bramki padły w ostatnich 10. minutach gry.

16. GKS Bełchatów 3 0 0 0 3 1-5

W tabeli kolejno: miejsce, nazwa drużyny, liczba spotkań, punkty, zwycięstwa, remisy, porażki, strzelone bramki-stracone bramki

Śląskie na sportowo na Facebooku. Koniecznie dołącz do nas i bądź na bieżąco z tym co dzieje się w regionalnym sporcie!

Konferencja prasowa po meczu Korona Kielce - Radomiak Radom 4:0