Wybierz region

Wybierz miasto

    Materiały ze słowem kluczowym "

    Harleen stjepan sejić recenzja

    " w mieście śląskie.
    • "Harleen" Stjepana Sejicia to nowa geneza Harley Quinn, która wciąga fabułą i bawi niezwykłymi rysunkami [RECENZJA]

      Dzisiaj (29 maja) premierę ma kolejny komiks wydany przez Egmont w ramach serii DC Black Label. "Harleen" Stjepana Sejicia to pozycja obowiązkowa dla fanów Harley Quinn i DC, ale nawet jeżeli wolimy inne opowieści graficzne, to po "Harleen" warto sięgnąć, bo to dzieło niezwykłe zarówno pod względem scenariusza, jak i rysunków. RECENZJA

    Może zainteresuje Ciebie również:

    reklama