Tattoo Konwent Katowice 2016 - pokaz podwieszania i nie tylko! [NOWE zdjęcia]

red.
Janusz Miller / Tattoo Konwent
Udostępnij:
W ten weekend Katowice stały się stolicą tatuażu - w Międzynarodowym Centrum Kongresowym odbyła się kolejna edycja Tattoo Konwent Katowice 2016. Serwis NaszeMiasto.pl objął imprezę patronatem medialnym. Zobacz nową fotorelację z pierwszego dnia.

W trakcie czwartej edycji Katowice Tattoo Konwent nie zabrakło utalentowanych artystów, kreatywnych projektów i atrakcji z pozoru niezwiązanych ze sztuką tatuażu. Zobaczyć można było pokazy akrobatyki i egzotyczne występy prawdziwych fakirów, a także posłuchać takich zespołów jak: Rasmentalism, Mordor Muzik, Lazy Class, Burnin’ Hearts czy Tiger Skull.

Chociaż to głównie tatuaże przyciągają publiczność na Tattoo Konwent, ogromnym zainteresowaniem cieszą się także pozostałe atrakcje konwencji. Niezmiennie, także i w tegorocznym programie znalazły się specjalne pokazy sztuk alternatywnych. Tym razem podwyższony poziom adrenaliny zapewniły występy Ninja Czarnego Wojownika, The Mysterious Crew i Acroflyers. Pierwszy performer może być kojarzony z występu w I edycji Mam Talent, gdzie prezentował swoje niezwykłe umiejętności, których nie powstydziłby się żaden fakir. Marcin Daszewski bez wahania spaceruje po szkle, używa mieczy zamiast drabiny czy kładzie się na łóżku zrobionym z gwoździ. Tego typu sztuczki są również specjalnością hiszpańskiego składu The Mysterious Crew. Duet złożony z dwójki artystów Martina Martyr i Alexii Doll zaprezentował również pokaz kontrowersyjnej sztuki suspension czyli podwieszania. Kolejną parą performerów, których gościł Tattoo Konwent był Acroflyers. Ania i Radek od paru lat wspólnie ćwiczą i występują prezentując swoje akrobatyczne choreografie.

Czytaj więcej o Tattoo Konwent Katowice 2016, zobacz nowe zdjęcia - kliknij TUTAJ

Krzysztof Ciecióra z Ministerstwa Rolnictwa we Władysławowie

Wideo

Dodaj ogłoszenie