Termalica Nieciecza - GKS Tychy 1:3. Pierwsze w 2013 zwycięstwo GKS-u

M I
M I
Termalica Nieciecza - GKS Tychy
Termalica Nieciecza - GKS Tychy sxc.hu
GKS Tychy wygrał pierwsze ligowe spotkanie od listopada 2012 roku. Zwycięstwo tym cenniejsze, bo odniesione na stadionie rywala walczącego o awans do Ekstraklasy. Termalica Nieciecza - GKS Tychy 1:3.

Goście wynik spotkania otworzyli w 17. minucie gry. Strzelcem bramki był Bartłomiej Babiarz, który wykorzystał sytuacje sam na sam z Sebastianem Nowakiem.

Pozostałe bramki padły w drugiej części gry, w ciągu sześciu minut. Na 2:0 podwyższył w 66. minucie gry Łukasz Małkowski. Po chwili na 3:0 gola strzelił Jakub Bąk. Gospodarze odpowiedzieli piękną bramką Dariusza Pawlusińskiego w 72. minucie gry, który pięknym strzałem zza pola karnego pokonał Piotra Misztala.

Gospodarze kończyli mecz w dziesiątkę. W ostatniej minucie gry drugą żółtą kartką ukarany został Dalibor Pleva.