Termalica Nieciecza - Polonia Bytom 3:0. Nieudany początek dla Polonii

M I
M I
Termalica Nieciecza - Polonia Bytom [RELACJA NA ŻYWO]

Jesienią Termalica wygrała w Bytomiu 3:0
Termalica Nieciecza - Polonia Bytom [RELACJA NA ŻYWO] Jesienią Termalica wygrała w Bytomiu 3:0 Mikołaj Suchan
Od wysokiej porażki rozpoczęli rundę wiosenną piłkarze Polonii. Bytomianie przegrali w Niecieczy z tamtejszą Termalicą Bruk-Bet 0:3.

Wraca I liga. Jak poradzi sobie Polonia Bytom? [PLEBISCYT]

Podopieczni Jacka Trzeciaka wszystkie bramki tracili w drugiej połowie spotkania. Gospodarze na ich zdobycie potrzebowali raptem dziewięć minut.

Worek z bramkami otworzył Michał Nalepa, który w 54. minucie dobił strzał Dariusza Pawlusińskiego. Piłka po strzale tego drugiego trafiła w poprzeczkę.

Sześć minut później było 2:0. Po dośrodkowaniu Dalibora Plevy piłkę, strzałem głową, do bramki skierował Piotr Ceglarz.

Polonia Bytom na starcie rundy wiosennej. Walka o pierwsze zwycięstwo

Po upływie kolejnych trzech minut sędzia Mariusz Korzeb podyktował rzut karny dla gospodarzy. Jedenastkę na bramkę zamienił Michał Nalepa.

W końcówce Rybski i Piątek mieli jeszcze znakomite okazje, by podwyższyć wynik spotkania. Więcej bramek jednak nie padło.

Polonia Bytom zajmuje obecnie ostatnie miejsce w pierwszoligowej tabeli.