Transmisja meczu BELGIA - ROSJA ONLINE. Mistrzostwa Świata w Brazylii

BELGIA - ROSJA ONLINE. Sprawdź, gdzie obejrzeć transmisję meczu.

BELGIA - ROSJA ONLINE

22 czerwca Rosjanie zagrają z liderem grupy.

W grupie H jeszcze wszystko jest możliwe. Po pierwszej kolejce samodzielnym liderem jest Belgia jednak jeszcze wszystkie drużyny mają sporą szansę na awans.

Reprezentacja Belgii jest w tym roku typowana jako "Czarny koń" turnieju. Belgowie mają imponujący skład i wiele wskazuje, że mogą namieszać w meczach z drużynami, które od lat meldują się w czołówce. Pierwszy mecz jednak wcale nie stawia ich w gronie faworytów. Grając ze słabą Algierią po pierwszej połowie i bramce Feghouliego przegrywali 0:1. W drugiej połowie  jednak zdołali podnieść się z kolan i po bramkach Fellainiego i Mertensa zdobyli trzy punkty.

Dla Rosjan miał to być wielki turniej, w końcu Fabio Capello za pracę dla reprezentacji zgarnia ponad 6 mln funtów. Pierwszy mecz dla piłkarzy Rosji zakończył się jednak remisem z Koreą Południową, co na pewno było poniżej ich oczekiwań. Nie zmienia to jednak faktu, że Rosjanie cały czas mają realne szanse na awans.

Transmisja telewizyjna meczu BELGIA - ROSJA

Mecz pokaże kanał TVP2 oraz TVP Sport. Rozgrywki rozpoczną się o godz. 18.00. Studio przedmeczowe rozpocznie się pół godziny wcześniej.