Transmisja meczu BRAZYLIA - HOLANDIA ONLINE. Mecz o 3. miejsce MŚ 2014

Piotr Kalsztyn
Transmisja meczu o 3. miejsce BRAZYLIA - HOLANDIA ONLINE
Transmisja meczu o 3. miejsce BRAZYLIA - HOLANDIA ONLINE mat. prasowe
BRAZYLIA - HOLANDIA ONLINE. 12 lipca o godzinie 22.00 czeka nas mecz o trzecie miejsce Mistrzostw Świata w Brazylii.

Transmisja meczu BRAZYLIA - HOLANDIA ONLINE

Chyba nikt w Brazylii nie wyobrażał sobie, że Mistrzostwa w wykonaniu gospodarzy będą właśnie tak wyglądały. Brazylia się męczyła. W grupie najpierw wygrali 3:1 z Chorwacją (po kontrowersjach sędziowskich), później nie potrafili strzelić bramki Meksykanom, a na zakończenie pokonali Kamerun, który był jednym z najgorszych zespołów tegorocznego mundialu.

W 1/8 finału spotkali się z Chile. Po 90. minutach było 1:1, a dogrywka mogła sprawić sensację - Brazylijczyków uratowała poprzeczka. W rzutach karnych bohaterem okazał się być Julio Cesar. W ćwierćfinale podrażniona Brazylia pewnie pokonała Kolumbijczyków 2:1. Niestety zwycięstwo zostało okupione kontuzją gwiazdy "Kanarków" - Neymara.

Mecz półfinałowy z Niemcami to już prawdziwa klęska w wykonaniu gospodarzy. Przegrali 7-1! Honor spróbują uratować w finale pocieszenia.

Pomarańczowi wygrali w grupie z Hiszpanią, Australią i Chile. Dalej zaczęły się schody. W 1/8 finału Holendrom dopiero w końcówce udało się pokonać Meksyk (2:1). Ćwiećfinał to wygrana dopiero po rzutach karnych z Kostaryką. W kolejnym meczu rzuty karne nie były mocną stroną Holendrów i w konsekwencji przegrali z Argentyną - zagrają z Brazylią o trzecie miejsce.