Transmisja meczu FRANCJA - NIEMCY ONLINE. Mistrzostwa Świata 2014

Piotr Kalsztyn
Transmisja meczu FRANCJA - NIEMCY ONLINE
Transmisja meczu FRANCJA - NIEMCY ONLINE sxc.hu
FRANCJA - NIEMCY ONLINE. 4 lipca o godzinie 18.00 czeka nas mecz 1/4 finału Mistrzostw Świata w Brazylii.

Piłka nożna to taki sport, gdzie 22 facetów biega za piłką, a na końcu i tak wygrywają Niemcy. Ten cytat zna chyba każdy fan futbolu, chociaż od prawie 20 lat wydaje się tracić na swojej aktualności. Reprezentacja Niemiec ostatni raz zdobyła tytuł Mistrza Świata w 1990 roku we Włoszech, a tytuł Mistrza Europy sześć lat później w Anglii. Nie zmienia to jednak faktu, że w tym roku ponownie są typowani w roli faworyta.

Swoją dobrą formę Niemcy potwierdzili już w pierwszym meczu grupy G. W spotkaniu, które przed mistrzostwami było uznawane za mecz na szczycie, pewnie pokonali Portugalię aż 4:0. 5 dni później jednak nie byli w stanie pokonać Ghany z którą zremisowali 2:2. Na zakończenie pierwszej fazy pokonali USA 1:0 i zapewnili sobie pierwsze miejsce w grupie.

W 1/8 finału Niemcy trafili na teoretycznie najłatwiejszego rywala - Algierię. Potrzebowali jednak dogrywki, aby dostać się do ćwierćfinału. Mecz zakończył się wynikiem 2:1.

Francja natomiast po drodze do ćwierćfinału pokonała w grupie Honduras (3:0) i Szwajcarię (5:2). Na zakończenie, będąc już pewnym wyjścia z grupy, zremisowali bezbramkowo z Ekwadorem. W 1/8 finału, jako jedna z trzech drużyn, Francja rozstrzygnęła spotkanie w 90. minut. Mistrzowie Świata z 1998 roku pokonali Nigerię 2:0 po bramkach Pogby i samobójczym golu Yobo.

Transmisja telewizyjna meczu FRANCJA - NIEMCY

Mecz pokaże kanał TVP2 oraz TVP Sport. Rozgrywki rozpoczną się o godz. 18.00. Studio przedmeczowe rozpocznie się pół godziny wcześniej.