Transmisja meczu FRANCJA - SZWAJCARIA ONLINE. Mistrzostwa Świata w Brazylii

Francja - Szwajcaria ONLINE.
Francja - Szwajcaria ONLINE. sxc.hu
FRANCJA - SZWAJCARIA ONLINE. Sprawdź, gdzie obejrzeć transmisję meczu.

FRANCJA - SZWAJCARIA ONLINE

Pojedynek Francji ze Szwajcarią może zdecydować, która drużyna awansuje z grupy E do fazy pucharowej.

W pierwszej kolejce spotkań Szwajcarzy wygrali z Ekwadorem 2:1. Po pierwszej połowie był bezbramkowy remis. W 48. minucie na prowadzenie wyszli Helweci dzięki bramce Admira Mehmediego. Zaledwie pięć minut później wyrównał Juan Carlos Paredes. W samej końcówce meczu zwycięstwo Szwajcarom zapewnił Haris Seferović.

Francja natomiast pięć dni temu pewnie pokonała Honduras 3:0. W 45. minucie rzut karny na gola zamienił Karim Benzema, trzy minuty później Francuzi cieszyli się z kolejnej bramki po samobójczym trafieniu Valladaresa. Wynik meczu na 3:0 ustalił ponownie gwiazdor Realu Madryt. Był to jeden z meczy mundialu, gdzie sędzia pokazał wyjątkowo dużo kartek - piłkarze Francji zobaczyli trzy zółte kartoniki, a gracze Hondurasu cztery. Dwie żółte kartki zobaczył Palacios przez co sędzia usunął go z boiska.

Transmisja telewizyjna meczu Francja - Szwajcaria

Mecz pokaże kanał TVP1 oraz TVP Sport. Rozgrywki rozpoczną się o godz. 21.00. Studio przedmeczowe rozpocznie się pół godziny wcześniej.