Transmisja meczu HOLANDIA - ARGENTYNA ONLINE. Mistrzostwa Świata 2014

Piotr Kalsztyn
Transmisja meczu HOLANDIA - ARGENTYNA ONLINE.
Transmisja meczu HOLANDIA - ARGENTYNA ONLINE. sxc.hu
HOLANDIA - ARGENTYNA ONLINE. 9 lipca o godzinie 22.00 czeka nas mecz 1/2 finału Mistrzostw Świata w Brazylii.

Transmisja meczu HOLANDIA - ARGENTYNA ONLINE

Droga do półfinału Holandii i Argentyny była podobna. Pomarańczowi wygrali w grupie z Hiszpanią, Australią i Chile. Argentyna również zanotowała komplet zwycięstw z Bośnią i Hercegowiną, Nigerią i Iranem.

Dalej zaczęły się schody. W 1/8 finału Holendrom dopiero w końcówce udało się pokonać Meksyk (2:1), a Argentyńczycy potrzebowali dogrywki, aby wygrać ze Szwajcarami (1:0).

Ćwierćfinał również nie był dla obu półfinalistów spacerkiem. Argentyna wygrała z Belgią 1:0, a w starciu Holandii z Kostaryką przez 120 minut nie zobaczyliśmy gola. To, że drużyna Holandii awansowała do najlepszej trójki mundialu rozstrzygnęło się dopiero w rzutach karnych.

Transmisja telewizyjna meczu HOLANDIA - ARGENTYNA

Mecz pokaże kanał TVP1 oraz TVP Sport. Rozgrywki rozpoczną się o godz. 22.00. Studio przedmeczowe rozpocznie się pół godziny wcześniej.