18+

Treść tylko dla pełnoletnich

Kolejna strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich. Jeśli chcesz do niej dotrzeć, wybierz niżej odpowiedni przycisk!

Urząd Pracy w Raciborzu: oferty dla bezrobotnych

Bartosz Wojsa
Potrafisz obsługiwać kasę fiskalną? Masz aktualną książeczkę sanitarno-epidemiologiczną? Jeśli tak, mamy dla Ciebie świetną ofertę! Ekspedientka w piekarni i sklepie ogólnospożywczym.

Stanowisko: Ekspedientka
Zakres obowiązków: Praca w charakterze ekspedientki
Wymagania: umiejętność obsługiwania kasy fiskalnej, mile widziana książeczka sanitarno-epidemiologiczna.
Rodzaj zatrudnienia: Umowa na okres próbny
Wymiar etatu: Pełny etat
Minimalne wynagrodzenie brutto: 1680.00
Adres pracy: 47-470 Borucin, ul. Rostka 20
Pracodawca kontakt: Artur Machura, tel: 32 410-81-56, 606 607 803
Nazwa pracodawcy: 	Piekarnia i Sklep Ogólnospożywczy Artur Machura
Potrafisz obsługiwać kasę fiskalną? Masz aktualną książeczkę sanitarno-epidemiologiczną? Jeśli tak, mamy dla Ciebie świetną ofertę! Ekspedientka w piekarni i sklepie ogólnospożywczym. Stanowisko: Ekspedientka Zakres obowiązków: Praca w charakterze ekspedientki Wymagania: umiejętność obsługiwania kasy fiskalnej, mile widziana książeczka sanitarno-epidemiologiczna. Rodzaj zatrudnienia: Umowa na okres próbny Wymiar etatu: Pełny etat Minimalne wynagrodzenie brutto: 1680.00 Adres pracy: 47-470 Borucin, ul. Rostka 20 Pracodawca kontakt: Artur Machura, tel: 32 410-81-56, 606 607 803 Nazwa pracodawcy: Piekarnia i Sklep Ogólnospożywczy Artur Machura
Urząd Pracy w Raciborzu: oferty dla bezrobotnych. Szukacie pracy na wakacje? A może na stałe? Przygotowaliśmy dla Was spis najciekawszych ofert pracy z Powiatowego Urzędu Pracy dla bezrobotnych w naszym mieście.
od 7 lat
Wideo

Jakie są wczesne objawy boreliozy?

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!