Wakacyjna Trasa Dwójki nabiera rozpędu. W Żywcu odbędzie się góralska biesiada z topowymi artystami

Materiał informacyjny TVP
Już w niedzielę 4 lipca mieszkańcy Żywca, ale także przybyli turyści i goście będą mogli wziąć udział w wyjątkowym koncercie muzycznym. W ramach Wakacyjnej Trasy Dwójki, żywiecki amfiteatr zamieni się w najjaśniejszy punkt na muzycznej mapie Polski. Tego dnia odbędą się występy polskich artystów, ale także zagranicznych gwiazd. Szykuje się wspaniała dawka muzycznych uniesień. Impreza będzie transmitowana na żywo, na kanale TVP2. Start o godzinie 20:25.

Miasto wypełnią największe hity muzyczne
Na liście gości jest mnóstwo gorących nazwisk. Z pewnością nie będzie brakować wątków folkowych. Wszystko to za sprawą energetycznej, zakopiańskiej grupy Krywań i jej przebojów - „Hej, bystro woda” oraz „Szalała, szalała”. Z kolei Odessa Band szykuje porywające wykonanie hitów „A my tańczymy”, „Rozy” i „Lubię to”. Widzowie usłyszą także polsko-ukraińską formację Enej – wykonującą muzykę z pogranicza folku, rocka i ska. Artyści porwą nas przebojami „Kamień z napisem love” i „Skrzydlate serce”, „Romantyczno-liryczna” czy „Tak smakuje życie”.

Także miłośnicy disco usłyszą największe hity zespołów Weekend, Classic czy Milano. Goście wspólnie zaśpiewają takie przeboje, jak: „O Tobie, Kochana”, „Ona tańczy dla mnie”, „Jasnowłosa” czy „Największe serce”. Oczywiście na koncercie nie zabraknie uwielbianego Sławomira, który zaśpiewa m.in. „Będę z nią”, „Totalny love” i energetyczną „Miłość w Zakopanem”.

Niespodzianka dla mieszkańców Żywca
Zdecydowanie punktem wieczoru będzie występ zagranicznego gościa. Na scenie zagości Álvaro Soler – okrzyknięty muzyczną sensacją ostatnich lat. W Żywcu wykona swoje największe hity. Specjalnie dla mieszkańców miasta planuje odpalić prawdziwą muzyczną bombę. Póki co jest to tajemnica, jednak organizator zapewnia, że widzów czeka istna eksplozja muzycznych doznań! Koncert poprowadzi debiutująca w tej roli Małgorzata Opczowska. Towarzyszyć jej będzie charyzmatyczny Aleksander Sikora. Relację z backstage'u przekaże Izabella Krzan i Norbi. Imprezę dopełnią interaktywne konkursy i zabawy.

Koncerty w całej Polsce
Na trasie rozśpiewanej ekipy Dwójki znajduje się jeszcze osiem miast. Uwielbianych przez publiczność artystów usłyszymy także w Świnoujściu (10 lipca), Płocku (18 lipca), Koszalinie (25 lipca), Augustowie (1 sierpnia), Kielcach (8 sierpnia), Ostródzie (15 sierpnia), Chełmie (22 sierpnia) oraz w Sopocie (29 sierpnia), kiedy to odbędzie się wielki finał wakacyjnej uczty muzycznej.

Wideo

Materiał oryginalny: Wakacyjna Trasa Dwójki nabiera rozpędu. W Żywcu odbędzie się góralska biesiada z topowymi artystami - Dziennik Zachodni

Dodaj ogłoszenie