Warta Poznań - Polonia Bytom 2:1. Kolejna porażka, już dziewiąta

ivan
Arkadiusz Ławrywianiec
Dziewiątej porażki w sezonie doznała drużyna Polonii Bytom. Tym razem nasza ekipa przegrała w Poznaniu z tamtejszą Wartą 1:2. Bytomianie niezmiennie pozostają jedyną drużyną na zapleczu Ekstraklasa, która do tej pory nie zaznała smaku zwycięstwa. Tym samym okupuje również ostatnie miejsce w tabeli.

Damian Bartyla: Polonia powinna jak najszybciej uzyskać równowagę finansową

Gospodarze objęli prowadzenie w 33. minucie. Najpierw Marciniak wykiwał trzech rywali, podał do Bartoszaka, a później ten mimo że był przewracany przez rywala, zdołał skierować piłkę do siatki.

Kwadrans przed końcem meczu na 2:0 podwyższył Maciej Mysiak.

Bytomianie odpowiedzieli tylko kontaktową bramką zdobytą w 83. minucie. Gola, po dośrodkowaniu z rzutu rożnego, strzelił Tomasz Górkiewicz.