18+

Treść tylko dla pełnoletnich

Kolejna strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich. Jeśli chcesz do niej dotrzeć, wybierz niżej odpowiedni przycisk!

Wczoraj grała Polska Liga Hokeja. W meczu na szczycie lepszy GKS Tychy [ZOBACZ ZDJĘCIA]

Jacek Sroka
Gracze Naprzodu w III tercji zmniejszyli rozmiary porażki z Unią
Gracze Naprzodu w III tercji zmniejszyli rozmiary porażki z Unią Arkadiusz Ławrywianiec
Tyszanie przegrali dwa pier-wsze mecze z "Pasami" w tym sezonie jedną bramką, ale wczoraj w końcu wzięli rewanż na krakowianach. Po dwóch wyrównanych tercjach w trzeciej do głosu doszli goście, którzy objęli dwubramkowe prowadzenie. Zobacz zdjęcia ze spotkań Naprzodu Janów z Unią Oświęcim oraz z meczu Cracovii z GKS-em Tychy!

W końcówce Cracovia, która od piątku do niedzieli walczyć będzie we francuskim Rouen o awans do finału Pucharu Kontynentalnego, postawiła wszystko na jedną kartę. Najpierw grając w przewadze liczebnej gospodarze zdobyli kontaktowego gola, a w ostatniej minucie gry wycofali bramkarza. Tyszanom udało się jednak przejąć krążek i Michał Woźnica na 24 sekundy przed końcową syreną skierował krążek do pustej bramki przypieczętowując zwycięstwo GKS.
Naprzód Janów był wczoraj tylko tłem dla dobrze dysponowanej Unii i wysoko przegrał z oświęcimianami. Hokeiści z Katowic pierwszego gola strzelili dopiero przy stanie 0:5.

Zawodnicy Zagłębia w ostatniej chwili zdecydowali się na wyjazd do Krynicy, ale mecz z KTH zaczęli znakomicie i po 6 minutach prowadzili 2:0. Niestety kolejne dziewięć bramek strzelili rywale.

Dopiero drugą wyjazdową wygraną w tym sezonie odnieśli jastrzębianie. Gracze JKH rozgromili w Nowym Targu MMKS.