Weź udział w konkursie fotograficznym „Piękny Śląsk” i zgarnij wyjątkowe nagrody!

Artykuł sponsorowany
Zrób zdjęcie, udostępnij je od 1 do 11 listopada na swoim Instagramie z hasztagiem #moxykatowice i zgarnij weekendowy pobyt w Berlinie, Frankfurcie lub Stuttgarcie. Tematem fotograficznego konkursu jest „Piękny Śląsk”. Czekamy na Wasze zdjęcia!

- Zależy nam na pokazaniu pięknych miejsc na Śląsku i zachęceniu tym samym turystów do odwiedzenia tego regionu – mówi Monika Michałek, Kapitan Hotelu Moxy, współorganizator konkursu. – Pobyt w hotelu Moxy Katowice Airport znajdującym się przy katowickim lotnisku, dla wielu z nich będzie pierwszym etapem podróży. Już w samym hotelu goście będą mogli poczuć industrialny klimat, ponieważ mamy tutaj wiele elementów nawiązujących do dziedzictwa Śląska, czyli m.in. czerwone, stylizowane windy, wagonik kopalniany, czy lampy w kształcie brył kruszcu – podkreśla Monika Michałek.

Przestrzeń hotelu będzie można podziwiać, a co najważniejsze – fotografować podczas drugiego etapu konkursu. Wcześniej konkursowe jury czeka na zgłoszenia kandydatów, czyli na zdjęcia pokazujące piękno naszego regionu. Co trzeba zrobić?

Zasady konkursu są bardzo proste. Zrób zdjęcie o szeroko pojętej tematyce pięknego śląska i udostępnij je od 1 do 11 listopada na swoim Instagramie z hasztagiem #moxykatowice. Jury konkursu wybierze 15 osób, które 15 listopada wezmą udział w sesji fotograficznej w hotelu Moxy Katowice Airport. PhotoDay to kolejny etap konkursu. Jego uczestnicy do 18 listopada będą musieli wrzucić na swojego Instagrama zdjęcie z tego wydarzenia oznaczając je hasztagiem #moxykatowice.

Ostatecznego wyboru trzech zwycięzców dokona jury konkursu i 19 listopada poinformuje nagrodzonych poprzez wiadomość na Instagramie. Nagrodzone fotografie zostaną zaprezentowane w serwisach Polskiej Press Grupy oraz mediach społecznościowych hotelu Moxy Katowice Airport.

Co, gdzie, kiedy:

Między 1 a 11 listopada wrzuć zdjęcie Twojego pięknego śląska na Instagrama z hasztagiem #moxykatowice

15 listopada PhotoDay w hotelu Moxy Katowice Airport (15 zakwalifikowanych osób)

Do 18 listopada wrzuć zdjęcie z PhotoDay na instagrama z hasztagiem #moxykatowice

19 listopada ogłoszenie wyników konkursu

Nagrody:

I miejsce – weekendowy pobyt dla dwóch osób ze śniadaniem w hotelu Moxy Berlin Ostbahnhof
(2 noce)

II miejsce - weekendowy pobyt dla dwóch osób ze śniadaniem w hotelu Moxy Frankfurt City Center (2 noce)

III miejsce - weekendowy pobyt dla dwóch osób ze śniadaniem w hotelu Moxy Stuttgart (2 noce)

Regulamin Konkursu
Nota informacyjna

Dodaj ogłoszenie