WFOŚiGW: Spotkanie konsultacyjne

Redakcja

Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Katowicach przy współpracy ze Regionalną Izbą Gospodarczą w Katowicach organizuje bezpłatne spotkanie konsultacyjne „Listy przedsięwzięć priorytetowych planowanych do dofinansowania ze środków WFOŚiGW w Katowicach na 2019 rok”

Spotkanie odbędzie się w piątek 23 marca na Wydziale Teologicznym Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach, przy ul. Jordana 18, o godz. 9.00. Organizatorzy spotkania zapraszają przedstawicieli spółdzielni mieszkaniowych, wspólnot oraz przedsiębiorców.

Tego dnia zostaną zaprezentowane zasady udzielania dofinansowania z pieniędzy Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Katowicach. Następnie zostaną przeprowadzone indywidualne konsultacje, przy stoiskach, przy których porozmawiamy m.in. o ochronie i zrównoważonym gospodarowaniem zasobami wodnymi, ochronie atmosfery, dofinansowaniach zadań realizowanych przez mieszkańców woj. śląskiego na rzecz ograniczenia niskiej emisji oraz analizie zdolności kredytowej wnioskodawców i prawnych zabezpieczeniach wierzytelności.

Swoją obecność należy potwierdzić do 21 marca u Bożeny Riegl - tel. 32 60 32 255,
e-mail: [email protected]

Kredyt hipoteczny, to coraz większe ryzyko. UOKiK ostrzega.

Wideo

Dodaj ogłoszenie