WIOSNA W TELEWIZJI TVS

Materiał informacyjny TVS Sp. z o.o.

Wiosna w TVS to przede wszystkim nowości w propozycjach programowych! Już teraz fani seriali mogą cieszyć się nowymi sezonami Napisała: Morderstwo, Prawo i Porządek oraz „Gwiazdy Szeryfa”, seriale można oglądać od poniedziałku do czwartku w dwóch pasmach od 8:00 i od 20:20.

Nie zabraknie znanych i lubianych produkcji, w marcu na antenę Telewizji TVS wrócił popularny program Perły Śląska. Niekwestionowany hit ubiegłorocznego sezonu. Prowadzący Mirek Szołtysek – gwiazda śląskiej estrady, skupia się na poszukiwaniu niezwykłych historii i ciekawych ludzi. Prowadzący tym razem zagości m. in. w Śląskim Centrum Wolności i Solidarności, Teatrze Wyspiańskiego w Katowicach, siedzibie NOSPR, czy w Muzeum Zamkowym w Pszczynie. Będzie m. in. o architekturze, sztuce kulinarnej, literaturze, historii – wszystko o Śląsku, po śląsku. Nowe odcinki w każdą sobotę o godz. 17:45.

W kwietniu pojawią się kolejne premiery! „Na dwóch kołach” to program nie tylko dla amatorów rowerowych wycieczek ale także dla tych którzy lubią podróżować i poznawać nowe miejsca, emisja w piątek, godz. 18:15.

Od 3 kwietnia stacja emitować będzie nowy kulinarny program „Ooo Ciastko. Słodko i z pasją”. Cykl poprowadzi Elżbieta Hurek. Widzowie w każdym z odcinków „Ooo Ciastko. Słodko i z pasją” zobaczą dwa przepisy autorstwa Hurek. Przy pracach pomagać jej będą córki - Hanna i Aleksandra. - Czas na szerszy format, w którym pokażę zarówno klasyczne przepisy na wypieki, jak i ich zdrowe, wegańskie czy bezglutenowe wersje. Wszystko oczywiście z moimi wariacjami. Będzie pysznie, bardzo cieszę się z zaproszenia Telewizji TVS - komentuje Elżbieta Hurek, prowadząca program. Premierowe odcinki będzie można oglądać w każdą sobotę o 13:05.

Wiosenną stawkę zamyka program „Szlagroteka” z udziałem największych gwiazd śląskiej sceny rozrywkowej. To tu dowiecie się skąd wzięły się szlagiery, jak rodziły się gwiazdy i jak powstawały największe przeboje. Gwiazdy zdradzą nam też, co dzieje się na scenie a czego nie może zobaczyć widownia, jak powstają teledyski i kiedy piosenka, która miała być szlagierem nim się nie staje. Emisja w niedzielę, godz. 17:45.

Dodaj ogłoszenie