Zagłębie Sosnowiec - KS Polkowice 0:1. Kolejna porażka Zagłębia

Patryk Trybulec
Kibice Zagłębia Sosnowiec mogą odetchnąć z ulgą, bo swoją fatalnie grającą drużynę na Stadionie Ludowym zobaczą dopiero 6 kwietnia, po serii sześciu kolejnych wyjazdowych spotkań.

Może do tego czasu sympatycy zespołu trenera Jerzego Wyrobka zapomną o tym, w jak kiepskim stylu przegrała ona kolejny mecz. Potyczka z Polkowicami była klasycznym przykładem przerostu formy nad treścią. Spotkanie rozegrane zostało bowiem przy blasku reflektorów, ustawiono także efektowny telebim. Na trybunach zasiadła jednak garstka kibiców, a w sektorze gości było ich dokładnie... dwunastu.

Zmarnowanych kilowatów nie zrekompensowali także piłkarze, którzy stworzyli marne widowisko. W pierwszej połowie goście co prawda przeważali, ale porażali nieskutecznością. Kara przy-szła w drugiej połowie i sosnowiczanie trzeci raz z rzędu schodzili z boiska pokonani.

Zagłębie Sosnowiec - KS Polkowice 0:1 (0:0)
0:1 Mateusz Bartków (74)

Sędziował Robert Marciniak (Kraków)Widzów 800
Zagłębie Kudła - Pajączkowiki, Jarczyk, Ostrouszko, Ninković - Ryndak, Matusiakl, Lachowskil, Weis (82. Sierczyński) - Szatan, Jankowski (80. Rojewski).

TOP20: Poznaj najpopularniejsze kluby piłkarskie województwa śląskiego! Wygrało...Zagłębie Sosnowiec!

Maksym Chłań: Awans przyjdzie jeśli będziemy skoncentrowani