Zimowe sparingi: MSK Żilina - Ruch Chorzów 0:1

ivan
sxc.hu
Ruch Chorzów wygrał 1:0 z liderem słowackiej Ekstraklasy MSK Żiliną. Bramkę strzelił w 31 minucie Maciej Jankowski.

Zimowe sparingi. Zobacz wyniki naszych zespołów!

MSK Żilina 0:1 Ruch Chorzów

0:1 Maciej Jankowski 31

MSK Żilina: Martin Dubravka - Pavol Ilko, Jozef Piacek, Serge Akakpo, Stanislav Angelovic - Miroslav Barcik, Issiaka Babatounde Bello, Viktor Pecovsky, Robert Pich - Tomas Majtan, Jaroslav Mihalík. Grali też: Matej Rakovan, Rene Dedic, Zdenko Straba, Martin Kubena, Tibor Dungel.

Wtorek znów w Ruchu [ZDJĘCIA]

Ruch Chorzów: Matko Perdijić - Żeljko Dokić, Rafał Grodzicki, Piotr Stawarczyk, Tomas Josl, Jakub Smektała, Marcin Malinowski, Gabor Straka, Łukasz Janoszka, Maciej Jankowski, Paweł Abbott. W II połowie grali też: Michal Peskovic, Marek Szyndrowski, Wojciech Grzyb, Paweł Lisowski, Arkadiusz Piech, Igor Lewczuk, Marek Zieńczuk, Filip Starzyński.