Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Osiedla: Nr 5 - Piaski Nr 6 - Przydworcowe Nr 16 - Bema Nr 17 - Kawaleryjskie Nr 18 - Nowe Miasto
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
5
Janina Czyżewska
259
(1,25%)
-
4
Agnieszka Maria Jaroszewicz
857
(4,15%)
-
3
Krzysztof Jan Stawnicki
1 031
(5,00%)
-
2
Konrad Zieleniecki
1 182
(5,73%)
-
1
Jacek Krzysztof Chańko
3 006
(14,56%)
-
6
Maria Ściepko
154
(0,75%)
-
7
Krzysztof Karwowski
433
(2,10%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
3
Tomasz Kalinowski
1 012
(4,90%)
-
1
Tadeusz Truskolaski
6 437
(31,19%)
-
2
Katarzyna Bagan-Kurluta
906
(4,39%)
-
4
Krystyna Jachimczuk
432
(2,09%)
-
5
Ewa Tarasewicz
215
(1,04%)
-
6
Rafał Sebastian Grzyb
755
(3,66%)
-
7
Maciej Marek Garley
242
(1,17%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TADEUSZA ARŁUKOWICZA "BIAŁYSTOK NA TAK"
-
1
Eugeniusz Muszyc
736
(3,57%)
-
2
Marcin Siegieńczuk
488
(2,36%)
-
3
Joanna Szapiel Baszeń
45
(0,22%)
-
4
Robert Kądzior
54
(0,26%)
-
6
Izabela Koniuch
118
(0,57%)
-
5
Elżbieta Janina Kasiak
34
(0,16%)
-
7
Barbara Grażyna Olszewska
84
(0,41%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW INICJATYWA DLA BIAŁEGOSTOKU
-
1
Katarzyna Małgorzata Sztop-Rutkowska
1 172
(5,68%)
-
2
Jakub Popławski
195
(0,94%)
-
6
Edgar Filip Różycki
44
(0,21%)
-
4
Maciej Niewiński
91
(0,44%)
-
3
Danuta Tarka
99
(0,48%)
-
7
Monika Pietkiel
99
(0,48%)
-
5
Halina Kurianowicz-Zielińska
32
(0,16%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPOZA SITWY
-
1
Zenon Zdrodowski
194
(0,94%)
-
3
Jerzy Kozłowski
86
(0,42%)
-
2
Marcin Konrad Aleturowicz
37
(0,18%)
-
5
Henryka Cimoch
41
(0,20%)
-
4
Irena Janina Krasowska
70
(0,34%)
Okręg 2
Osiedla: Nr 1 - Centrum Nr 2 - Białostoczek Nr 3 - Sienkiewicza Nr 9 - Jaroszówka Nr 10 - Wygoda
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
4
Alicja Biały
1 341
(5,35%)
-
8
Mirosław Krzysztof Konopko
823
(3,28%)
-
3
Kazimierz Dudziński
1 029
(4,11%)
-
6
Jolanta Wojdanowicz
285
(1,14%)
-
7
Izabela Sarosiek
376
(1,50%)
-
5
Łukasz Bardłowski
337
(1,34%)
-
1
Henryk Dębowski
3 493
(13,94%)
-
2
Piotr Jankowski
2 338
(9,33%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
2
Marcin Moskwa
1 450
(5,79%)
-
1
Jowita Chudzik
2 881
(11,49%)
-
3
Adam Musiuk
2 623
(10,47%)
-
4
Elżbieta Barbara Szymczukiewicz
445
(1,78%)
-
5
Elżbieta Kadłubowska
546
(2,18%)
-
6
Zbigniew Bartłomiej Wojno
460
(1,84%)
-
8
Marek Stanisław Tyszkiewicz
1 067
(4,26%)
-
7
Dawid Krzysztof Tomar
536
(2,14%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TADEUSZA ARŁUKOWICZA "BIAŁYSTOK NA TAK"
-
1
Rafał Gólcz
529
(2,11%)
-
3
Anna Łukaszewicz
94
(0,38%)
-
5
Mariusz Lisowski
153
(0,61%)
-
6
Walentyna Sawicka
54
(0,22%)
-
2
Ewa Elżbieta Jaworowska
141
(0,56%)
-
4
Bogusław Koniuch
158
(0,63%)
-
8
Marcin Szydłowski
109
(0,43%)
-
7
Anna Balińska
36
(0,14%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW INICJATYWA DLA BIAŁEGOSTOKU
-
6
Paulina Karczewska
170
(0,68%)
-
7
Marcin Bernard Rogaczewski
149
(0,59%)
-
8
Ilona Karpiuk-Dąbrowska
243
(0,97%)
-
4
Małgorzata Linkiewicz
183
(0,73%)
-
1
Radosław Puśko
793
(3,16%)
-
3
Bartosz Czarniecki
164
(0,65%)
-
2
Justyna Rembiszewska
286
(1,14%)
-
5
Krystian Juliusz Różycki
56
(0,22%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
2
Ewa Godlewska
262
(1,05%)
-
5
Marek Iwanowicz
105
(0,42%)
-
4
Urszula Iwona Andrearczyk
99
(0,39%)
-
3
Adam Antoni Łozowski
92
(0,37%)
-
1
Sławomir Trochimczyk
468
(1,87%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPOZA SITWY
-
3
Wiesław Targoński
51
(0,20%)
-
4
Bożena Rejzner
62
(0,25%)
-
1
Bożena Sadowska
297
(1,18%)
-
5
Grzegorz Markowski
136
(0,54%)
-
2
Wojciech Zambrzycki
144
(0,57%)
Okręg 3
Osiedla: Nr 4 - Bojary Nr 11 - Piasta I Nr 12 - Piasta II Nr 13 - Skorupy Nr 14 - Mickiewicza Nr 15 - Dojlidy Nr 28 - Dojlidy Górne
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
5
Katarzyna Ancipiuk
803
(3,38%)
-
2
Mariusz Krzysztof Nahajewski
722
(3,04%)
-
3
Zbigniew Tomasz Klimaszewski
906
(3,82%)
-
4
Marzena Aneta Zubrycka
801
(3,38%)
-
7
Bartosz Sokołowski
633
(2,67%)
-
6
Sylwia Anna Sadłowska
161
(0,68%)
-
1
Mariusz Krzysztof Gromko
4 291
(18,08%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
2
Katarzyna Jamróz
2 048
(8,63%)
-
1
Łukasz Prokorym
2 626
(11,07%)
-
4
Anna Maria Dobrowolska-Cylwik
913
(3,85%)
-
3
Stefan Nikiciuk
2 252
(9,49%)
-
5
Zbigniew Wojciech Zwierz
445
(1,88%)
-
6
Małgorzata Markiewicz-Męczkowska
226
(0,95%)
-
7
Szymon Jakub Wanczewski
251
(1,06%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TADEUSZA ARŁUKOWICZA "BIAŁYSTOK NA TAK"
-
2
Anna Tarasik
118
(0,50%)
-
3
Tomasz Romanowski
81
(0,34%)
-
5
Ewa Bartoszewicz
50
(0,21%)
-
1
Tadeusz Arłukowicz
1 271
(5,36%)
-
6
Adam Czapiewski
28
(0,12%)
-
4
Wiesława Bożenna Płońska
29
(0,12%)
-
7
Wojciech Żukowski
263
(1,11%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW INICJATYWA DLA BIAŁEGOSTOKU
-
6
Iwona Anna Mońdziel
90
(0,38%)
-
2
Ewa Elżbieta Korolczuk
341
(1,44%)
-
7
Wojciech Janusz Koronkiewicz
1 507
(6,35%)
-
3
Konrad Mateusz Górnicki
68
(0,29%)
-
4
Beata Kardasz
182
(0,77%)
-
5
Jakub Jerzy Macewicz
64
(0,27%)
-
1
Mateusz Marek Tymura
653
(2,75%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
4
Greta Halina Ellmers
19
(0,08%)
-
3
Jolanta Kruszewska
106
(0,45%)
-
2
Tadeusz Rutkowski
165
(0,70%)
-
1
Janusz Ryszard Kochan
526
(2,22%)
-
5
Mateusz Dudzicz
72
(0,30%)
-
6
Małgorzata Magdalena Król
56
(0,24%)
-
7
Bazyl Nazaruk
438
(1,85%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPOZA SITWY
-
2
Izabela Stanisława Bielawska
87
(0,37%)
-
4
Jolanta Maria Bartnik
88
(0,37%)
-
3
Marek Czarniawski
62
(0,26%)
-
5
Piotr Tomasz Jakimowicz
63
(0,27%)
-
1
Krzysztof Zbigniew Nowakowski
223
(0,94%)
Okręg 4
Osiedla: Nr 7 - Młodych Nr 19 - Zielone Wzgórza Nr 20 - Starosielce Nr 21 - Słoneczny Stok Nr 22 - Leśna Dolina
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
4
Kamilla Łaguna-Raszkiewicz
223
(1,13%)
-
3
Przemysław Adam Sarosiek
393
(1,98%)
-
6
Małgorzata Mitura
129
(0,65%)
-
7
Sebastian Jakub Putra
2 199
(11,10%)
-
5
Cezary Stanisław Zugaj
180
(0,91%)
-
2
Tomasz Stefan Madras
1 928
(9,73%)
-
1
Katarzyna Siemieniuk
2 100
(10,60%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
2
Aleksandra Teresa Warzyńska
605
(3,05%)
-
1
Maciej Biernacki
2 991
(15,10%)
-
4
Karol Konrad Masztalerz
2 285
(11,54%)
-
3
Ksenia Juchimowicz
1 287
(6,50%)
-
5
Monika Dorota Kamińska
1 048
(5,29%)
-
6
Krzysztof Marian Maleszewski
655
(3,31%)
-
7
Adam Mucha
262
(1,32%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TADEUSZA ARŁUKOWICZA "BIAŁYSTOK NA TAK"
-
1
Marcin Sawicki
366
(1,85%)
-
2
Łukasz Muszyński
88
(0,44%)
-
4
Elżbieta Teresa Krasowska
54
(0,27%)
-
3
Marcin Grześ
104
(0,53%)
-
5
Urszula Nikołajuk
97
(0,49%)
-
6
Helena Galicka
34
(0,17%)
-
7
Krzysztof Stanisław Żuk
32
(0,16%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW INICJATYWA DLA BIAŁEGOSTOKU
-
1
Karol Mocniak
324
(1,64%)
-
5
Piotr Tarasiuk
145
(0,73%)
-
7
Filip Koneczny
61
(0,31%)
-
6
Agnieszka Dąbrowska
210
(1,06%)
-
3
Maciej Dąbrowski
213
(1,08%)
-
2
Alina Wawrzeniuk
197
(0,99%)
-
4
Aneta Barbara Dakało
56
(0,28%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
3
Mariusz Laskowski
118
(0,60%)
-
1
Wacław Rekść
375
(1,89%)
-
4
Renata Średnicka
55
(0,28%)
-
5
Henryk Edward Nowak
42
(0,21%)
-
2
Barbara Maria Jakubowska
214
(1,08%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPOZA SITWY
-
4
Mariusz Mnich
62
(0,31%)
-
5
Anna Irena Krasowska
106
(0,54%)
-
2
Cezary Juliusz Łaski
135
(0,68%)
-
1
Stanisław Bartnik
372
(1,88%)
-
3
Urszula Agnieszka Jakimowicz-Koziak
60
(0,30%)
Okręg 5
Osiedla: Nr 8 - Antoniuk Nr 23 - Wysoki Stoczek Nr 24 - Dziesięciny I Nr 25 - Dziesięciny II Nr 26 - Bacieczki Nr 27 - Zawady
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
4
Tomasz Szeweluk
143
(0,52%)
-
7
Krzysztof Wilman
334
(1,21%)
-
9
Mateusz Sawicki
3 684
(13,30%)
-
8
Halina Trawińska
196
(0,71%)
-
6
Sylwia Katarzyna Wyszkowska
218
(0,79%)
-
5
Andrzej Księżopolski
588
(2,12%)
-
2
Anna Kamieńska
927
(3,35%)
-
3
Paweł Myszkowski
1 566
(5,65%)
-
1
Agnieszka Małgorzata Rzeszewska
3 473
(12,53%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
5
Jarosław Grodzki
1 733
(6,25%)
-
2
Andrzej Perkowski
1 531
(5,53%)
-
3
Joanna Misiuk
2 293
(8,28%)
-
4
Cezary Jan Mielko
685
(2,47%)
-
6
Magdalena Katarzyna Zamierowska
182
(0,66%)
-
7
Anna Todorczuk
1 059
(3,82%)
-
8
Jacek Brzozowski
666
(2,40%)
-
9
Łukasz Targoński
435
(1,57%)
-
1
Katarzyna Kisielewska-Martyniuk
2 749
(9,92%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TADEUSZA ARŁUKOWICZA "BIAŁYSTOK NA TAK"
-
2
Adam Citko
288
(1,04%)
-
3
Wioletta Jakubowicz
71
(0,26%)
-
7
Paweł Jarosz
36
(0,13%)
-
5
Kamil Czechowski
35
(0,13%)
-
4
Celestyna Róża Sienkiewicz
42
(0,15%)
-
1
Adrian Nikołajuk
673
(2,43%)
-
6
Katarzyna Ławyszko
30
(0,11%)
-
8
Magdalena Zajko
82
(0,30%)
-
9
Tomasz Kruszewski
170
(0,61%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW INICJATYWA DLA BIAŁEGOSTOKU
-
4
Emilia Magdalena Gieniusz
122
(0,44%)
-
3
Tomasz Bielawski
123
(0,44%)
-
5
Michał Saniewski
80
(0,29%)
-
1
Piotr Maciej Kempisty
622
(2,24%)
-
2
Alicja Brysiewicz
204
(0,74%)
-
8
Agata Roksana Preuss
66
(0,24%)
-
7
Kamil Mrozowicz
63
(0,23%)
-
9
Łukasz Leoniuk
209
(0,75%)
-
6
Barbara Małgorzata Tomecka
147
(0,53%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
1
Wiesław Kobyliński
469
(1,69%)
-
7
Mikołaj Mironowicz
325
(1,17%)
-
4
Robert Jan Panek
82
(0,30%)
-
5
Alina Worobiej
93
(0,34%)
-
3
Lucyna Zajkowska
113
(0,41%)
-
2
Jarosław Mroczko
91
(0,33%)
-
6
Karolina Urszula Łozowska
50
(0,18%)
-
8
Bogdan Kazimierz Wiktorko
39
(0,14%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPOZA SITWY
-
1
Robert Lisowski
472
(1,70%)
-
2
Michał Eugeniusz Wais
22
(0,08%)
-
4
Anna Wiszowata
168
(0,61%)
-
5
Leszek Zankiewicz
80
(0,29%)
-
3
Marta Mielnicka
178
(0,64%)