Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Niechcice Osiedle Przylesie
Pokaż więcej
Józef Marian Bielas
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANUSZA JĘDRZEJCZYKA
0
(0,00%)
Okręg 2
Niechcice, Cieślin , Wola Niechcicka Stara
Pokaż więcej
Jolanta Maria Krupa
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
246
(62,60%)
Alicja Janina Waczyńska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ALICJI WACZYŃSKIEJ
147
(37,40%)
Okręg 3
Biała Róża, Budy Porajskie, Truszczanek, Gieski, Świerczyńsko, Wroników, Bogumiłów, Adolfinów
Pokaż więcej
Teresa Zdzisława Sikorska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYMIERZE SAMORZĄDOWE
156
(43,94%)
Beata Magiera
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
77
(21,69%)
Magdalena Sylwia Sawicka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANUSZA JĘDRZEJCZYKA
122
(34,37%)
Okręg 4
Białocin, Budy, Nowa Wieś
Pokaż więcej
Janusz Misztela
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
127
(36,71%)
Piotr Stefan Misztela
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
219
(63,29%)
Okręg 5
Stara Wieś, Bryszki
Pokaż więcej
Tadeusz Kołowrotkiewicz
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
79
(28,42%)
Hubert Krystian Łukasik
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
199
(71,58%)
Okręg 6
Rozprza ul. Piotrkowska, Leśna, Osiedlowa, Pawlikowskiego, Sportowa, Spacerowa, Sosnowa, Słoneczna, Kwiatowa, Krótka, Cicha, Szkolna
Pokaż więcej
Sławomir Piotr Kozłowski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
135
(29,74%)
Marcin Piotr Szulc
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANUSZA JĘDRZEJCZYKA
147
(32,38%)
Robert Adam Kabziński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA ROZPRZY
172
(37,89%)
Okręg 7
Rozprza ul. Kościuszki, Nowa, Wąska, Legionów Polskich, Rynek Piastowski, Parkowa, Al. 900 - lecia, Kolejowa, Polna, Nowowiejska, Kamienna, Północna
Pokaż więcej
Piotr Marcin Skrobek
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
152
(43,68%)
Krzysztof Biegański
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANUSZA JĘDRZEJCZYKA
196
(56,32%)
Okręg 8
Bazar, Kęszyn, Dzięciary, Magdalenka, Kisiele, Pieńki
Pokaż więcej
Teodozja Maria Pawłowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYMIERZE SAMORZĄDOWE
126
(35,20%)
Anna Pawłowska
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
135
(37,71%)
Artur Tomasz Wójcik
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
97
(27,09%)
Okręg 9
Ignaców, Cekanów, Romanówka, Stefanówka
Pokaż więcej
Zdzisław Piątek
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
151
(43,77%)
Grzegorz Maciej Szymański
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
136
(39,42%)
Joanna Elżbieta Suwart
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANUSZA JĘDRZEJCZYKA
58
(16,81%)
Okręg 10
Longinówka, Janówka
Pokaż więcej
Tomasz Jan Gemel
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANUSZA JĘDRZEJCZYKA
0
(0,00%)
Okręg 11
Milejów, Milejowiec, Łazy Duże
Pokaż więcej
Andrzej Marek Matuszczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYMIERZE SAMORZĄDOWE
237
(63,20%)
Krzysztof Krajewski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
138
(36,80%)
Okręg 12
Bagno, Łochyńsko
Pokaż więcej
Monika Katarzyna Ryżewska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
118
(43,38%)
Agata Bartkowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANUSZA JĘDRZEJCZYKA
154
(56,62%)
Okręg 13
Rajsko Małe, Lubień
Pokaż więcej
Małgorzata Sowa
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
110
(42,64%)
Stanisław Jacek Rębeliński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANUSZA JĘDRZEJCZYKA
148
(57,36%)
Okręg 14
Straszów, Straszówek, Zmożna Wola, Rajsko Duże
Pokaż więcej
Małgorzata Alicja Jeż
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
129
(43,29%)
Małgorzata Wiesława Nowakowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANUSZA JĘDRZEJCZYKA
169
(56,71%)
Okręg 15
Mierzyn, Kolonia Mierzyn
Pokaż więcej
Czesław Krzysztof Kowalczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYMIERZE SAMORZĄDOWE
112
(31,20%)
Małgorzata Maria Olczyk
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
171
(47,63%)
Dariusz Sylwester Kaniowski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
76
(21,17%)