Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Barlewice, Barlewiczki, Michorowo, Pietrzwałd, Polaszki, Postolin, Sztumska Wieś sołectwo Domańskiego
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA POWIŚLA
-
16
Piotr Siebert
139
(28,37%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ELŻBIETA WYSOCKA
-
18
Elżbieta Bożena Wysocka
83
(16,94%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNI DLA POWIŚLA
-
15
Agnieszka Małgorzata Czahuk-Szarszewska
62
(12,65%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Sylwia Agnieszka Celmer
129
(26,33%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Henryk Mettel
77
(15,71%)
Okręg 2
Nowa Wieś, Parowy, Sztumska Wieś, Sztumska Wieś ul. Kwidzyńska, Zajezierze
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA POWIŚLA
-
16
Marita Powierża
232
(41,06%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SZTUM NA PLUS
-
14
Adam Henryk Poćwiardowski
333
(58,94%)
Okręg 3
Biała Góra, Parpary, Piekło, Witki , Wydry, Wygoda, Uśnice
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OBYWATELSKIE POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE
-
17
Arkadiusz Bogdan Burzyński
29
(7,71%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA POWIŚLA
-
16
Iwona Jolanta Ruszkowska
197
(52,39%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNI DLA POWIŚLA
-
15
Aleksandra Orszulak
127
(33,78%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Anna Potuczko
23
(6,12%)
Okręg 4
Gościszewo, Gronajny , Węgry
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OBYWATELSKIE POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE
-
17
Piotr Ostrowski
137
(29,09%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA POWIŚLA
-
16
Dariusz Tomasz Złoch
122
(25,90%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SZTUM NA PLUS
-
14
Tadeusz Wiśniewski
99
(21,02%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNI DLA POWIŚLA
-
15
Sebastian Michał Meryk
113
(23,99%)
Okręg 5
Goraj, Grzępa, Kępina, Koniecwałd, Koślinka, Polanka, Sztumskie Pole
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA POWIŚLA
-
16
Jarosław Tomasz Kazimierowicz
167
(31,99%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SZTUM NA PLUS
-
14
Dorota Szafrańska
120
(22,99%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNI DLA POWIŚLA
-
15
Marcin Mariusz Kanarek
152
(29,12%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Henryk Piepiórka
83
(15,90%)
Okręg 6
Czernin: Osiedle Przyleśne, ul.: Sportowa, Reymonta, Cygusy, Górki, Ramzy Małe, Szpitalna Wieś
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA POWIŚLA
-
16
Waldemar Krzysztof Fierek
178
(53,29%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SZTUM NA PLUS
-
14
Elżbieta Teresa Akierman
100
(29,94%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNI DLA POWIŚLA
-
15
Ewa Dorota Kołacz
56
(16,77%)
Okręg 7
Czernin ul.: Akacjowa, Donimirskich, Jaśminowa, Krótka, Okrężna, Pieniężnego, Sadowa, Topolowa, Zielna
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OBYWATELSKIE POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE
-
17
Henryk Roguszczak
23
(5,65%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA POWIŚLA
-
16
Danuta Grażyna Barańska
239
(58,72%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNI DLA POWIŚLA
-
15
Robert Waldemar Gazda
48
(11,79%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Zbigniew Sztandarski
97
(23,83%)
Okręg 8
Sztum ul.: Kasprowicza, Kościuszki, Osiedle Różane, Polna, Żeromskiego
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA POWIŚLA
-
16
Czesław Oleksiak
228
(43,85%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SZTUM NA PLUS
-
14
Henryk Frąckowiak
152
(29,23%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNI DLA POWIŚLA
-
15
Róża Bożena Banasik-Zarańska
140
(26,92%)
Okręg 9
Sztum ul.: Chełmińska, Gdańska, Lipowa, Nowowiejskiego, Słowackiego
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OBYWATELSKIE POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE
-
17
Łukasz Jacek Zawadzki
70
(14,80%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA POWIŚLA
-
16
Mariusz Akierman
181
(38,27%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SZTUM NA PLUS
-
14
Zbigniew Józef Szafrański
109
(23,04%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNI DLA POWIŚLA
-
15
Andrzej Józef Podolski
84
(17,76%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Sławomir Jesionkowski
29
(6,13%)
Okręg 10
Sztum ul.: Barczewskiego, Baczyńskiego, Domańskiego, Fiszera, Galla Anonima, Jagiełły, Kasztelańska, Kwidzyńska, Osiedle na Wzgórzu, Osiedle Witosa, Osińskiego, Pieniężnego, Plebiscytowa, Władysława IV, Związku Jaszczurczego
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OBYWATELSKIE POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE
-
17
Adam Kaszubski
195
(43,43%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNI DLA POWIŚLA
-
15
Alicja Ewa Podlewska
189
(42,09%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Danuta Gołombiewska
65
(14,48%)
Okręg 11
Sztum ul.: Osiedle nad Jeziorem, Reja
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OBYWATELSKIE POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE
-
17
Beata Teresa Ostrowska-Nenczak
129
(23,84%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA POWIŚLA
-
16
Bartosz Mazerski
348
(64,33%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Jadwiga Węcławowicz
64
(11,83%)
Okręg 12
Sztum ul.: Kochanowskiego, Młyńska, Osiedle Parkowe, Plac Wolności
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OBYWATELSKIE POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE
-
17
Sylwia Monkielewicz
79
(14,74%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA POWIŚLA
-
16
Agnieszka Katarzyna Borowska
283
(52,80%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNI DLA POWIŚLA
-
15
Sławomir Igor Michalik
103
(19,22%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Marcin Krzysztofik
71
(13,25%)
Okręg 13
Sztum ul.: Mickiewicza, Morawskiego, Osiedle Sierakowskich
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OBYWATELSKIE POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE
-
17
Sławomir Henryk Lipski
237
(38,60%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA POWIŚLA
-
16
Krzysztof Garbowski
188
(30,62%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNI DLA POWIŚLA
-
15
Rafał Chętnik
129
(21,01%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Michał Łukawski
60
(9,77%)
Okręg 14
Sztum ul.: Kwiatowa, Ogrodowa, Radosna, Sienkiewicza, Słoneczna, Wiejska, Wojciechowskiego, Zacisze
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OBYWATELSKIE POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE
-
17
Anna Serocka
84
(16,06%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNI DLA POWIŚLA
-
15
Sławomir Tadeusz Sidorowicz
195
(37,28%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE
-
19
Marek Arkadiusz Olszewski
29
(5,54%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Jarosław Lubomir Lewowicki
69
(13,19%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Michał Izdepski
146
(27,92%)
Okręg 15
Sztum ul.: Chopina, Czarnieckiego, Kalkszteina, Koniecpolskiego, Konopnickiej, Kopernika, Królowej Jadwigi, Paderewskiego, Skłodowskiej, Spokojna
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OBYWATELSKIE POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE
-
17
Marek Jerzy Kiryluk
64
(13,59%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA POWIŚLA
-
16
Ewa Maria Rzeszotarska
150
(31,85%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNI DLA POWIŚLA
-
15
Bartosz Andrzej Podolski
134
(28,45%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Joanna Dagmara Wojtyła
72
(15,29%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Halina Gierała
51
(10,83%)