Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Słowackiego (od nr 21 nieparzyste i od nr 26 parzyste)
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOJCIECHA MATUSZEWSKIEGO
-
17
Joanna Bodziana
10
(8,47%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA LEWANDOWSKIEGO
-
18
Aleksandra Krystyna Hausner-Rosik
70
(59,32%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NA RZECZ ROZWOJU DUSZNIK-ZDROJU
-
16
Teresa Danuta Zarówna
18
(15,25%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOLESŁAWA KRAWCZYKA
-
22
Bolesław Krawczyk
20
(16,95%)
Okręg 2
Dworcowa, Kolejowa, Olimpijska, Polna, Sudecka (od nr 13 do końca)
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOJCIECHA MATUSZEWSKIEGO
-
17
Jerzy Szczepocki
3
(3,13%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA LEWANDOWSKIEGO
-
18
Łukasz Paweł Witek
46
(47,92%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NA RZECZ ROZWOJU DUSZNIK-ZDROJU
-
16
Marcin Jakub Zuberski
47
(48,96%)
Okręg 3
Słowackiego (od nr 1 do 19 nieparzyste i od nr 2 do 24 parzyste)
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOJCIECHA MATUSZEWSKIEGO
-
17
Bogusław Józef Winnicki
14
(16,47%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA LEWANDOWSKIEGO
-
18
Agnieszka Maksylewicz
53
(62,35%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NA RZECZ ROZWOJU DUSZNIK-ZDROJU
-
16
Paweł Piotr Ciastek
18
(21,18%)
Okręg 4
Krasińskiego, Miejska Górka, Wybickiego, Stawowa, Sudecka (od nr 1 do 12)
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA LEWANDOWSKIEGO
-
18
Krystyna Teodora Maliszak
62
(43,66%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NA RZECZ ROZWOJU DUSZNIK-ZDROJU
-
16
Wojciech Marcin Kuklis
80
(56,34%)
Okręg 5
Mickiewicza, Rynek
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOJCIECHA MATUSZEWSKIEGO
-
17
Ryszard Tyszecki
16
(12,31%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DUSZNICKIEGO FORUM INICJATYW SPOŁECZNYCH
-
14
Maciej Arkadiusz Schulz
38
(29,23%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA LEWANDOWSKIEGO
-
18
Mateusz Rybeczka
76
(58,46%)
Okręg 6
Kłodzka (od nr 2 do 23), Krótka
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DUSZNICKIEGO FORUM INICJATYW SPOŁECZNYCH
-
14
Andrzej Paweł Rymarczyk
55
(37,41%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA LEWANDOWSKIEGO
-
18
Patrycja Magdalena Bednarz
63
(42,86%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYWRACAMY SAMORZĄDNOŚĆ RYSZARDA POLOCZKA
-
15
Danuta Maria Zawadzka
11
(7,48%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ZENON PAWLAK”
-
20
Zenon Pawlak
18
(12,24%)
Okręg 7
Krakowska, Orlicka, Zamkowa (od nr 3 do 11)
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DUSZNICKIEGO FORUM INICJATYW SPOŁECZNYCH
-
14
Mieczysław Jakóbek
75
(59,06%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA LEWANDOWSKIEGO
-
18
Bogdan Józef Józefowski
39
(30,71%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYWRACAMY SAMORZĄDNOŚĆ RYSZARDA POLOCZKA
-
15
Jan Kazimierz Karmazyn
13
(10,24%)
Okręg 8
Bohaterów Getta, Plac Warszawy, Sportowa (od nr 3 do 5a), Stroma, Zamkowa (od nr 12 do końca)
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOJCIECHA MATUSZEWSKIEGO
-
17
Stanisława Krystyna Marcinkowska
6
(4,69%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA LEWANDOWSKIEGO
-
18
Krystyna Maria Cieślak
72
(56,25%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NA RZECZ ROZWOJU DUSZNIK-ZDROJU
-
16
Katarzyna Iwona Wydrych
44
(34,38%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYWRACAMY SAMORZĄDNOŚĆ RYSZARDA POLOCZKA
-
15
Kamil Mularz
6
(4,69%)
Okręg 9
Kłodzka (od nr 25 do końca), Okólna, Sprzymierzonych (od nr 1 do 13 nieparzyste), Wiejska, Wrocławska
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DUSZNICKIEGO FORUM INICJATYW SPOŁECZNYCH
-
14
Krzysztof Jan Wojtyła
73
(47,71%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA LEWANDOWSKIEGO
-
18
Małgorzata Hołyst
80
(52,29%)
Okręg 10
Osiedlowa, Sprzymierzonych 4 i 14, Wojska Polskiego (od nr 1 do 7a nieparzyste, 4c)
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOJCIECHA MATUSZEWSKIEGO
-
17
Jarosław Kędzior
14
(8,38%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA LEWANDOWSKIEGO
-
18
Marta Antonina Półtorzycka-Mazurek
60
(35,93%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NA RZECZ ROZWOJU DUSZNIK-ZDROJU
-
16
Piotr Zilbert
93
(55,69%)
Okręg 11
Sportowa 7, Sprzymierzonych (od nr 2 do 12 parzyste-oprócz nr 4)
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA LEWANDOWSKIEGO
-
18
Elżbieta Krystyna Żulińska
133
(72,28%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NA RZECZ ROZWOJU DUSZNIK-ZDROJU
-
16
Klaudyna Martyna Łazienicka
51
(27,72%)
Okręg 12
Zdrojowa (od nr 1 do 10, od nr 12 do 36a parzyste)
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOJCIECHA MATUSZEWSKIEGO
-
17
Wojciech Durlak
10
(7,41%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA LEWANDOWSKIEGO
-
18
Stanisław Puchniak
54
(40,00%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NA RZECZ ROZWOJU DUSZNIK-ZDROJU
-
16
Beata Joanna Kwolek
38
(28,15%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYWRACAMY SAMORZĄDNOŚĆ RYSZARDA POLOCZKA
-
15
Ryszard Edward Poloczek
33
(24,44%)
Okręg 13
Orzechowa, Słoneczna, Willowa
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOJCIECHA MATUSZEWSKIEGO
-
17
Ryszard Kazimierz Olszewski
70
(53,85%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANUSZA HOLCMANA
-
19
Janusz Józef Holcman
60
(46,15%)
Okręg 14
Chopina, Górska, Klubowa, Podgórska, Wojska Polskiego (od nr 6 do końca parzyste i od nr 9 do końca nieparzyste), Zdrojowa (od nr 11 do 13 nieparzyste, 44), Zielona
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOJCIECHA MATUSZEWSKIEGO
-
17
Wojciech Piotr Jabłoński
52
(48,15%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROBERT KOWAL
-
23
Robert Kowal
56
(51,85%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANA PASZCZYKA JAKO NIEZALEŻNY
-
24
Jan Bronisław Paszczyk
0
(0%)
Okręg 15
Graniczna, Podgórze, Zieleniec
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAKUBA BIERNACKIEGO
-
21
Jakub Mateusz Biernacki
103
(74,64%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NA RZECZ ROZWOJU DUSZNIK-ZDROJU
-
16
Wojciech Filip Zaczyk
35
(25,36%)