Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Sołectwa: Dzierzbotki i Marianów
Pokaż więcej
Wiesław Tomczak
KOMITET WYBORCZY TOWARZYSTWO SAMORZĄDOWE W KONINIE
47
(27,65%)
Paulina Małgorzata Stelmaszak
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
31
(18,24%)
Paweł Artur Urbanek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE NIEZALEŻNI
92
(54,12%)
Okręg 2
Sołectwa Kawęczyn-numery od 1 do 54 i od 73 do ostatniego
Pokaż więcej
Sylwester Kasprzak
KOMITET WYBORCZY TOWARZYSTWO SAMORZĄDOWE W KONINIE
158
(58,09%)
Krzysztof Dytwiński
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
114
(41,91%)
Okręg 3
Sołectwo Kawęczyn-numery od 55 do 72, Nowy Świat i Wojciechów
Pokaż więcej
Sylwester Przyłęcki
KOMITET WYBORCZY TOWARZYSTWO SAMORZĄDOWE W KONINIE
109
(58,60%)
Mariusz Mikołaj Bekalarek
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
77
(41,40%)
Okręg 4
Sołectwo Chocim
Pokaż więcej
Józef Iwaniak
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
0
(0,00%)
Okręg 5
Sołectwo Głuchów
Pokaż więcej
Janusz Wacław Jeżykowski
KOMITET WYBORCZY TOWARZYSTWO SAMORZĄDOWE W KONINIE
60
(28,71%)
Adrian Krzysztof Kwinciak
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
149
(71,29%)
Okręg 6
Sołectwo Milejów
Pokaż więcej
Stanisław Urbaniak
KOMITET WYBORCZY TOWARZYSTWO SAMORZĄDOWE W KONINIE
71
(41,52%)
Tomasz Jan Tyrakowski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
100
(58,48%)
Okręg 7
Sołectwo Tokary Pierwsze
Pokaż więcej
Beata Goślińska
KOMITET WYBORCZY TOWARZYSTWO SAMORZĄDOWE W KONINIE
106
(55,79%)
Kazimierz Władysław Michalak
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
84
(44,21%)
Okręg 8
Sołectwo Żdżary
Pokaż więcej
Ryszard Jaśkiewicz
KOMITET WYBORCZY TOWARZYSTWO SAMORZĄDOWE W KONINIE
105
(60,69%)
Sebastian Oskar Janiak
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
68
(39,31%)
Okręg 9
Sołectwa: Będziechów i Stanisława
Pokaż więcej
Grzegorz Dzikowski
KOMITET WYBORCZY TOWARZYSTWO SAMORZĄDOWE W KONINIE
106
(63,86%)
Marek Jan Jaworski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
60
(36,14%)
Okręg 10
Sołectwa: Marcjanów i Skarżyn
Pokaż więcej
Halina Janina Górska
KOMITET WYBORCZY TOWARZYSTWO SAMORZĄDOWE W KONINIE
72
(42,11%)
Karol Bogumił Rygas
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
99
(57,89%)
Okręg 11
Sołectwo Ciemień
Pokaż więcej
Edmund Jacek
KOMITET WYBORCZY TOWARZYSTWO SAMORZĄDOWE W KONINIE
57
(36,54%)
Łukasz Mila
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
99
(63,46%)
Okręg 12
Sołectwa: Dziewiątka , Młodzianów i Siedliska
Pokaż więcej
Krystyna Teresa Brzychcy
KOMITET WYBORCZY TOWARZYSTWO SAMORZĄDOWE W KONINIE
102
(56,04%)
Marcin Bugała
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
80
(43,96%)
Okręg 13
Sołectwa: Kowale Pańskie i Marcinów
Pokaż więcej
Piotr Waldemar Gebler
KOMITET WYBORCZY TOWARZYSTWO SAMORZĄDOWE W KONINIE
0
(0,00%)
Okręg 14
Sołectwo Kowale Pańskie-Kolonia
Pokaż więcej
Andrzej Jaworski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA JAWORSKIEGO
160
(56,94%)
Tomasz Sobczak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA SOBCZAKA
121
(43,06%)
Okręg 15
Sołectwa: Leśnictwo i Marianów-Kolonia
Pokaż więcej
Bożena Kolenda
KOMITET WYBORCZY TOWARZYSTWO SAMORZĄDOWE W KONINIE
81
(51,59%)
Sebastian Laskowski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
76
(48,41%)