Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
gmina miejska Chodzież
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
2
Bogusław Dzido
243
(3,09%)
-
1
Stanisław Piotr Tadej
425
(5,41%)
-
4
Anna Bronisława Wilczak
87
(1,11%)
-
7
Renata Maślankiewicz
62
(0,79%)
-
9
Przemysław Paweł Lasota
98
(1,25%)
-
3
Joanna Helena Pietraszak
131
(1,67%)
-
6
Łukasz Bernard Ziembikiewicz
132
(1,68%)
-
8
Jolanta Zofia Zodrow
24
(0,31%)
-
5
Dariusz Klimas
40
(0,51%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE CHODZIESKIE
-
1
Franciszek Jan Wyrwa
313
(3,98%)
-
3
Jarosław Górski
180
(2,29%)
-
4
Andrzej Skawiński
294
(3,74%)
-
6
Wiesław Aleksander Bidziński
227
(2,89%)
-
2
Ewa Kazimiera Piotrowska
104
(1,32%)
-
7
Marta Maria Stokłosa
81
(1,03%)
-
5
Ewa Katarzyna Rozmarynowska-Żądło
61
(0,78%)
-
9
Piotr Jankowski
306
(3,89%)
-
8
Anna Maria Zawartka
106
(1,35%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM SAMORZĄDOWO LUDOWE
-
1
Eugeniusz Bogdan
336
(4,28%)
-
7
Jolanta Maria Spitulska
78
(0,99%)
-
2
Mariusz Witczuk
657
(8,36%)
-
3
Paweł Hajman
119
(1,51%)
-
8
Małgorzata Ewa Staszewska
83
(1,06%)
-
4
Alina Barbara Kaźmierczak
16
(0,20%)
-
6
Zbigniew Marczyk
47
(0,60%)
-
9
Joanna Weronika Tomczyk
17
(0,22%)
-
5
Zbigniew Andrzej Łukawski
62
(0,79%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
3
Mirosław Juraszek
734
(9,34%)
-
1
Waldemar Straczycki
687
(8,74%)
-
4
Lucyna Barbara Różewicz
245
(3,12%)
-
5
Remigiusz Jan Nowak
646
(8,22%)
-
9
Dariusz Wojciech Gapiński
363
(4,62%)
-
2
Arleta Beata Galla
209
(2,66%)
-
6
Grażyna Joanna Nowicka
146
(1,86%)
-
7
Bartosz Smaruj
351
(4,47%)
-
8
Arleta Helena Kaczmarowska
149
(1,90%)
Okręg 2
gmina Budzyń
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
3
Jan Szejn
132
(4,25%)
-
2
Elżbieta Lehmann
36
(1,16%)
-
1
Filip Krasnopolski
246
(7,92%)
-
4
Krystyna Walkowiak
35
(1,13%)
-
5
Iwona Barbara Zużewicz
27
(0,87%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE CHODZIESKIE
-
1
Barbara Ksycka
292
(9,40%)
-
2
Eugeniusz Koczorowski
233
(7,50%)
-
4
Joanna Marcinkowska
69
(2,22%)
-
3
Andrzej Leśko
194
(6,24%)
-
5
Elżbieta Mandes
10
(0,32%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM SAMORZĄDOWO LUDOWE
-
1
Kinga Danuta Buszkiewicz
399
(12,84%)
-
4
Paweł Brychczyński
185
(5,95%)
-
3
Magdalena Jankowska
339
(10,91%)
-
2
Joanna Czekalska
52
(1,67%)
-
5
Stanisław Aleksander Małofiej
183
(5,89%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
2
Jakub Marcin Wójcik
174
(5,60%)
-
4
Jan Arkadiusz Sempołowicz
61
(1,96%)
-
1
Michał Dominik Szejner
391
(12,58%)
-
3
Bogusława Gursz
28
(0,90%)
-
5
Maria Wojczyńska
21
(0,68%)
Okręg 3
gmina Szamocin
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
1
Bogdan Franciszek Bembnista
248
(8,12%)
-
2
Maria Anna Sawicka
27
(0,88%)
-
4
Łukasz Marcin Maćkowiak
149
(4,88%)
-
3
Jolanta Alicja Strzyżewska-Wieczorek
48
(1,57%)
-
5
Dariusz Janeczko
58
(1,90%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE CHODZIESKIE
-
5
Wiesław Łytka
70
(2,29%)
-
3
Lidia Teresa Spychalska
71
(2,32%)
-
4
Robert Zamel
44
(1,44%)
-
2
Aldona Schok
95
(3,11%)
-
1
Tomasz Władysław Śróda
335
(10,96%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM SAMORZĄDOWO LUDOWE
-
2
Dariusz Jan Rybarczyk
410
(13,42%)
-
3
Ewa Burzyńska
182
(5,96%)
-
4
Iwona Elżbieta Jagiełła
165
(5,40%)
-
5
Leszek Michał Kudliński
47
(1,54%)
-
1
Julian Marian Hermaszczuk
1 107
(36,22%)
Okręg 4
gmina Margonin, gmina Chodzież
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
1
Ryszard Wiesław Gościniak
266
(4,74%)
-
4
Janusz Józef Kochalski
21
(0,37%)
-
2
Gizela Łucja Czerwińska
68
(1,21%)
-
6
Dariusz Łuczak
54
(0,96%)
-
3
Zofia Maślak
77
(1,37%)
-
5
Cecylia Tadej
67
(1,19%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE CHODZIESKIE
-
4
Teresa Elżbieta Soch
306
(5,46%)
-
1
Roman Stanisław Chmara
621
(11,08%)
-
5
Mateusz Krojenka
463
(8,26%)
-
2
Ewa Kozera
447
(7,97%)
-
3
Jacek Tomasz Łukaszczyk
462
(8,24%)
-
6
Katarzyna Dahlke
330
(5,89%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM SAMORZĄDOWO LUDOWE
-
6
Zbigniew Janke
289
(5,15%)
-
5
Angelika Pytel
126
(2,25%)
-
1
Tomasz Jan Kaczuba
381
(6,80%)
-
2
Iwona Maria Górska
73
(1,30%)
-
3
Anna Rewers
68
(1,21%)
-
4
Łukasz Jerzy Miazga
110
(1,96%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
6
Zbigniew Salwa
141
(2,51%)
-
2
Dariusz Górka
437
(7,79%)
-
1
Adrian Urbański
536
(9,56%)
-
4
Kamila Magdalena Ocieczek
54
(0,96%)
-
3
Wiesława Kobicka
163
(2,91%)
-
5
Wioletta Anna Nowak
47
(0,84%)