Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Sołectwo Wieniawa: ul. Kochanowskiego, ul. Zacisze, ul. Rzeczna, ul. Łąkowa, ul. Wąska.
Pokaż więcej
Dominik Stefańczyk
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
95
(42,41%)
Grzegorz Augustyniak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZJEDNOCZONA WIENIAWA
129
(57,59%)
Okręg 2
Sołectwo Wieniawa: ul. Przytycka, ul. Kasztanowa, ul. Akacjowa, ul. Starowiejska, ul. Krótka.
Pokaż więcej
Konrad Jakub Adamczyk
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
103
(57,87%)
Witold Marian Studziński
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
75
(42,13%)
Okręg 3
Sołectwo Wieniawa: ul. Chojniak, ul. Warzywna, ul. Słoneczna, ul. Parkowa, ul. Szkolna, ul. Spokojna, ul. Leśna, ul. Spacerowa, ul. Cegielnia, ul. Brzozowa, ul. Sportowa.
Pokaż więcej
Grażyna Anna Strzelczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY WIENIAWA
56
(34,15%)
Bogusław Stanisław Strzałkowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA WIENIAWA
30
(18,29%)
Marlena Barbara Ślifirczyk
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
36
(21,95%)
Robert Jan Piasta
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
42
(25,61%)
Okręg 4
Sołectwo: Kochanów Wieniawski.
Pokaż więcej
Jan Franciszek Tarka
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
118
(90,08%)
Monika Agnieszka Jończyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWOJOWA GMINA WIENIAWA
13
(9,92%)
Okręg 5
Sołectwo: Jabłonica.
Pokaż więcej
Leszek Marian Strzałkowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINY WIENIAWA WSPÓLNA PRZYSZŁOŚĆ
43
(19,20%)
Agnieszka Grażyna Czyżykowska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
95
(42,41%)
Halina Zofia Załęcka
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
35
(15,63%)
Dariusz Stanisław Chylak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWOJOWA GMINA WIENIAWA
41
(18,30%)
Tadeusz Figarski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINY WIENIAWA „MŁODZI AKTYWNI”
10
(4,46%)
Okręg 6
Sołectwo: Kłudno.
Pokaż więcej
Grzegorz Paweł Lipiński
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
93
(43,87%)
Anna Maria Kwintal
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
50
(23,58%)
Barbara Szczęsna
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRACOWITOŚĆ I NIEZALEŻNOŚĆ
16
(7,55%)
Sylwester Józef Kowalczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWOJOWA GMINA WIENIAWA
53
(25,00%)
Okręg 7
Sołectwa: Zagórze, Romualdów, Skrzynno.
Pokaż więcej
Wiesław Kowalski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINY WIENIAWA WSPÓLNA PRZYSZŁOŚĆ
22
(7,14%)
Jan Kalwarczyk
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
103
(33,44%)
Tadeusz Kamiński
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
15
(4,87%)
Agnieszka Kumek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWO-LUDOWE
114
(37,01%)
Piotr Porczyński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWOJOWA GMINA WIENIAWA
54
(17,53%)
Okręg 8
Sołectwo: Sokolniki Mokre.
Pokaż więcej
Sylwia Katarzyna Kazała
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
37
(38,14%)
Antoni Gawin
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRACOWITOŚĆ I NIEZALEŻNOŚĆ
33
(34,02%)
Krzysztof Józef Kazała
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWOJOWA GMINA WIENIAWA
27
(27,84%)
Okręg 9
Sołectwa: Wydrzyn, Żuków.
Pokaż więcej
Jan Kwintal
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINY WIENIAWA WSPÓLNA PRZYSZŁOŚĆ
54
(22,50%)
Grzegorz Andrzej Chylak
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
106
(44,17%)
Marcin Połczyński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRACOWITOŚĆ I NIEZALEŻNOŚĆ
62
(25,83%)
Bartosz Majchrzak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWOJOWA GMINA WIENIAWA
18
(7,50%)
Okręg 10
Sołectwo: Sokolniki Suche.
Pokaż więcej
Paweł Stanisław Hebda
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
81
(41,12%)
Marek Stanisław Jędrasik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BĄDŹMY SAMORZĄDNI
89
(45,18%)
Jan Dębski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
9
(4,57%)
Marta Wojtunik - Maciejczak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWOJOWA GMINA WIENIAWA
18
(9,14%)
Okręg 11
Sołectwa: Kamień Duży, Komorów.
Pokaż więcej
Sławomir Brudnias
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
227
(81,07%)
Alina Maria Szeliga
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWOJOWA GMINA WIENIAWA
53
(18,93%)
Okręg 12
Sołectwa: Brudnów, Głogów.
Pokaż więcej
Stanisław Kazimierz Życzyński
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
111
(55,78%)
Piotr Sadownik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRACOWITOŚĆ I NIEZALEŻNOŚĆ
48
(24,12%)
Maciej Paweł Nowiński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWOJOWA GMINA WIENIAWA
40
(20,10%)
Okręg 13
Sołectwa: Plec, Wola Brudnowska.
Pokaż więcej
Grzegorz Nowożycki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYSZŁOŚĆ WSI WOLA BRUDNOWSKA
102
(51,00%)
Maria Wielgus
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
98
(49,00%)
Okręg 14
Sołectwa: Pogroszyn, Ryków.
Pokaż więcej
Rafał Mariusz Gawor
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINY WIENIAWA WSPÓLNA PRZYSZŁOŚĆ
31
(15,35%)
Małgorzata Anna Hadas
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
114
(56,44%)
Marian Korba
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
57
(28,22%)
Okręg 15
Sołectwa: Koryciska, Zawady.
Pokaż więcej
Tomasz Augustyniak
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
98
(42,24%)
Kinga Maria Miturska
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
44
(18,97%)
Patrycja Monika Kwiecień
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWOJOWA GMINA WIENIAWA
30
(12,93%)
Aleksandra Magda Pawlikowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINY WIENIAWA „MŁODZI AKTYWNI”
60
(25,86%)