Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Sołectwo Sadki – część, ulice: Ignacego Tomyślaka, Kasztanowa, Kościelna, Strażacka, Wybudowanie
Pokaż więcej
Agnieszka Kominiak-Ulatowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA GMINY SADKI
76
(33,63%)
Maria Teresa Orłowska
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
44
(19,47%)
Mariola Barbara Białczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZ GRYNIEWICZ PRZYSZŁOŚĆ GMINY SADKI
106
(46,90%)
Okręg 2
Sołectwo Sadki – część, ulice: Brzezińskiego, Bolesława Chrobrego, Czesława Miłosza, Elizy Orzeszkowej, Henryka Sienkiewicza, Jana Kochanowskiego, Juliusza Słowackiego, Kmieciaka, Lemieża, Mickiewicza, Mieszka I, Spacerowa, Wisławy Szymborskiej
Pokaż więcej
Michał Piszczek
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
173
(68,92%)
Marek Wochal
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZ GRYNIEWICZ PRZYSZŁOŚĆ GMINY SADKI
78
(31,08%)
Okręg 3
Sołectwo Sadki – część, ulice: Krótka, Wyrzyska
Pokaż więcej
Katarzyna Joanna Hass
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA GMINY SADKI
38
(17,84%)
Hanna Anna Czelińska
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
89
(41,78%)
Brygida Magdalena Zwierzchowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZ GRYNIEWICZ PRZYSZŁOŚĆ GMINY SADKI
86
(40,38%)
Okręg 4
Sołectwo Sadki – część, ulice: Bohaterów, Boczna, Brzozowa, Kolejowa, Kwiatowa, Lipowa, Nowa, Polna, por. Kazimierza Susały, Powstańców Wielkopolskich, Przemysłowa, Sadkowski Młyn, Słoneczna, Spółdzielców
Pokaż więcej
Tomasz Józef Wiśniewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA GMINY SADKI
108
(48,00%)
Wanda Przybysz
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
38
(16,89%)
Sylwia Magdalena Depczyńska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZ GRYNIEWICZ PRZYSZŁOŚĆ GMINY SADKI
79
(35,11%)
Okręg 5
Sołectwo Samostrzel
Pokaż więcej
Łukasz Jan Palacz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA GMINY SADKI
110
(47,01%)
Piotr Andrzej Pstrągowski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
65
(27,78%)
Krzysztof Muszyński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZ GRYNIEWICZ PRZYSZŁOŚĆ GMINY SADKI
59
(25,21%)
Okręg 6
Sołectwa: Bnin, Jadwiżyn
Pokaż więcej
Adam Jan Borzych
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA GMINY SADKI
53
(27,75%)
Kazimierz Stanisław Kowalewski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
50
(26,18%)
Anna Maria Rózga
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZ GRYNIEWICZ PRZYSZŁOŚĆ GMINY SADKI
88
(46,07%)
Okręg 7
Sołectwo Mrozowo
Pokaż więcej
Sławomir Walkowiak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA GMINY SADKI
20
(15,63%)
Andrzej Niedbała
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZ GRYNIEWICZ PRZYSZŁOŚĆ GMINY SADKI
108
(84,38%)
Okręg 8
Sołectwo Kraczki
Pokaż więcej
Grzegorz Działoszyński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA GMINY SADKI
26
(29,55%)
Rafał Adam Grochowski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
17
(19,32%)
Monika Żaneta Mroczkowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZ GRYNIEWICZ PRZYSZŁOŚĆ GMINY SADKI
45
(51,14%)
Okręg 9
Sołectwa: Liszkówko, Radzicz
Pokaż więcej
Jarosław Cebrat
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA GMINY SADKI
51
(22,37%)
Jacek Mierwa
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
90
(39,47%)
Ewa Łucja Malak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZ GRYNIEWICZ PRZYSZŁOŚĆ GMINY SADKI
87
(38,16%)
Okręg 10
Sołectwo Dębionek
Pokaż więcej
Krzysztof Michał Palacz
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
120
(55,56%)
Czesław Gagajek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZ GRYNIEWICZ PRZYSZŁOŚĆ GMINY SADKI
96
(44,44%)
Okręg 11
Sołectwo Broniewo
Pokaż więcej
Arleta Iwona Należyty
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
28
(25,69%)
Alina Barbara Musiał
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZ GRYNIEWICZ PRZYSZŁOŚĆ GMINY SADKI
81
(74,31%)
Okręg 12
Sołectwo Dębowo
Pokaż więcej
Ewa Płotka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA GMINY SADKI
51
(16,78%)
Piotr Jacek Smażyk
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
74
(24,34%)
Michał Olejniczak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZ GRYNIEWICZ PRZYSZŁOŚĆ GMINY SADKI
179
(58,88%)
Okręg 13
Sołectwo Śmielin
Pokaż więcej
Irena Urszula Dondziak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA GMINY SADKI
86
(27,74%)
Wojciech Frąckowiak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZ GRYNIEWICZ PRZYSZŁOŚĆ GMINY SADKI
224
(72,26%)
Okręg 14
Sołectwo Anieliny
Pokaż więcej
Andrzej Roman Bilicki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZ GRYNIEWICZ PRZYSZŁOŚĆ GMINY SADKI
0
(0,00%)
Okręg 15
Sołectwo Łodzia
Pokaż więcej
Leszek Jan Podemski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
55
(42,31%)
Dariusz Adam Mateja
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZ GRYNIEWICZ PRZYSZŁOŚĆ GMINY SADKI
75
(57,69%)