Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Miasto Świdwin
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POWIAT ŚWIDWIŃSKI RAZEM
-
7
Małgorzata Ewa Sokołowska
64
(1,06%)
-
1
Mirosław Michał Majka
604
(9,97%)
-
3
Zbigniew Chlebowski
157
(2,59%)
-
5
Małgorzata Miękczyńska
151
(2,49%)
-
2
Mirosław Sławomir Kępka
335
(5,53%)
-
4
Aleksander Franciszek Kimsa
58
(0,96%)
-
6
Elżbieta Rybicka
150
(2,48%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ODPOWIEDZIALNY SAMORZĄD
-
3
Ewa Zapotoczna
127
(2,10%)
-
2
Edward Marek Wójcik
260
(4,29%)
-
4
Mariusz Graczyk
37
(0,61%)
-
6
Jolanta Kozioł
75
(1,24%)
-
7
Grzegorz Krzysztof Kostrzewa
55
(0,91%)
-
5
Helena Żuk
98
(1,62%)
-
1
Krystyna Wojnicka
252
(4,16%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
1
Danuta Malitowska
379
(6,26%)
-
3
Daniel Dawid Nowak
424
(7,00%)
-
2
Kazimierz Szafrański
253
(4,18%)
-
6
Kazimierz Rogulski
13
(0,21%)
-
4
Regina Jeromin
36
(0,59%)
-
5
Agnieszka Bachorowska
124
(2,05%)
-
7
Marcin Majczyna
139
(2,29%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
1
Krystyna Maria Pietras
309
(5,10%)
-
3
Halina Kurowska
117
(1,93%)
-
2
Sebastian Andrzej Dombek
123
(2,03%)
-
4
Aleksandra Ewa Buchalska
46
(0,76%)
-
5
Edyta Kotarska
53
(0,88%)
-
7
Jan Czesław Zieliński
87
(1,44%)
-
6
Tadeusz Badowski
76
(1,25%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POWIAT RAZEM
-
1
Rafał Piotr Terlecki
850
(14,03%)
-
2
Tomasz Piotr Hajdasz
165
(2,72%)
-
3
Anna Monika Szczepanowska
38
(0,63%)
-
4
Teresa Ludwikowska
57
(0,94%)
-
5
Jadwiga Galman-Bocheńska
23
(0,38%)
-
6
Marek Marko
254
(4,19%)
-
7
Stanisław Roman Cieśliński
68
(1,12%)
Okręg 2
Gminy: Brzeżno i Świdwin
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POWIAT ŚWIDWIŃSKI RAZEM
-
1
Ryszard Miedzik
213
(6,32%)
-
2
Roman Artyński
134
(3,97%)
-
3
Edyta Magdalena Gruchot
41
(1,22%)
-
4
Grażyna Krasińska
27
(0,80%)
-
5
Bogdan Kazimierz Ochnio
122
(3,62%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ODPOWIEDZIALNY SAMORZĄD
-
3
Władysław Bieniek
87
(2,58%)
-
2
Honorata Głuchowska
62
(1,84%)
-
1
Jacek Waldemar Bodnar
166
(4,92%)
-
4
Wioleta Dudzińska
72
(2,14%)
-
5
Edyta Anna Szewczak
38
(1,13%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
1
Mieczysław Maciej Patyk
109
(3,23%)
-
2
Jerzy Ryszard Anielski
551
(16,34%)
-
3
Grażyna Polak
50
(1,48%)
-
4
Leokadia Nieścieronek
75
(2,22%)
-
5
Jan Bronowicki
308
(9,13%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
4
Paulina Magda Gryczan
33
(0,98%)
-
2
Tomasz Radosław Waszczyk
182
(5,40%)
-
3
Wiesława Maria Wojtaś
84
(2,49%)
-
1
Robert Edward Stępień
234
(6,94%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
-
2
Mariusz Stanisław Góra
42
(1,25%)
-
1
Anna Jolanta Czyżowicz
35
(1,04%)
-
3
Piotr Paweł Bogusz
28
(0,83%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POWIAT RAZEM
-
2
Karol Feliks Marczak
26
(0,77%)
-
4
Artur Szyjka
62
(1,84%)
-
5
Sebastian Przemysław Basiejko
368
(10,91%)
-
1
Wioleta Agata Śledź
198
(5,87%)
-
3
Wioletta Wojciechowska
25
(0,74%)
Okręg 3
Gmina Połczyn-Zdrój
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POWIAT ŚWIDWIŃSKI RAZEM
-
7
Andrzej Jacek Ostrowski
49
(0,88%)
-
1
Barbara Nowak
620
(11,07%)
-
2
Marcin Maciej Catewicz
225
(4,02%)
-
4
Helena Lech
282
(5,04%)
-
3
Tomasz Marcin Chmielewski
92
(1,64%)
-
6
Stefan Jarosław Myca
364
(6,50%)
-
5
Elżbieta Krystyna Lembowicz
83
(1,48%)
-
8
Grzegorz Jacek Sajkowski
255
(4,55%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ODPOWIEDZIALNY SAMORZĄD
-
5
Marcin Marian Olejnicki
154
(2,75%)
-
1
Marek Stanisław Makowski
621
(11,09%)
-
2
Edyta Anna Kaleta-Rusek
243
(4,34%)
-
3
Robert Daniel Guzal
68
(1,21%)
-
4
Beata Pawłowska
68
(1,21%)
-
6
Monika Anna Oziębała
45
(0,80%)
-
7
Agnieszka Katarzyna Klimek
48
(0,86%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Piotr Krokowski
66
(1,18%)
-
6
Mirosław Aleksander Siemiątkowski
19
(0,34%)
-
5
Grzegorz Ernest Chmara
86
(1,54%)
-
1
Franciszek Radziusz
251
(4,48%)
-
3
Monika Regina Liszka-Ziemba
104
(1,86%)
-
4
Żaneta Paulina Urban
33
(0,59%)
-
7
Gabriela Smulczak
106
(1,89%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
2
Wojciech Tomasz Kalinowski
138
(2,46%)
-
4
Regina Barbara Węglewska
77
(1,38%)
-
5
Grażyna Korbus
36
(0,64%)
-
6
Kazimierz Adam Tutur
192
(3,43%)
-
8
Jolanta Izabela Ogorzałek
208
(3,71%)
-
1
Mariola Iwona Świątkowska-Kruk
426
(7,61%)
-
3
Wiesław Partacz
237
(4,23%)
-
7
Witold Tadeusz Jakimowicz
62
(1,11%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
-
6
Grzegorz Leszek Ambrożkiewicz
12
(0,21%)
-
1
Roman Gola
123
(2,20%)
-
2
Natalia Ewa Lasecka
33
(0,59%)
-
3
Anna Maria Dembska
36
(0,64%)
-
7
Sylwia Małgorzata Kuryło
34
(0,61%)
-
4
Andrzej Wojciech Gemza
54
(0,96%)
-
5
Paweł Grzegorz Pilip
50
(0,89%)
Okręg 4
Gminy: Rąbino i Sławoborze
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POWIAT ŚWIDWIŃSKI RAZEM
-
1
Jacek Tadeusz Firmanty
353
(12,69%)
-
2
Krzysztof Pastuszka
344
(12,37%)
-
5
Monika Poręba
205
(7,37%)
-
3
Anna Agnieszka Wojewoda
54
(1,94%)
-
4
Magdalena Katarzyna Bąk
8
(0,29%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ODPOWIEDZIALNY SAMORZĄD
-
1
Janusz Jerzy Wierzbicki
93
(3,34%)
-
3
Anna Zofia Duszna
61
(2,19%)
-
2
Bogumiła Rachwalska
12
(0,43%)
-
4
Paweł Andrzej Kapusta
55
(1,98%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
1
Ryszard Rozwadowski
317
(11,40%)
-
2
Stanisław Jan Chmal
94
(3,38%)
-
4
Józefa Piotrowska
12
(0,43%)
-
3
Adam Piotr Zamuszko
220
(7,91%)
-
5
Paulina Justyna Siubdzia
58
(2,09%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
4
Tomasz Marcin Śmigasiewicz
121
(4,35%)
-
1
Ewa Horanin
100
(3,60%)
-
5
Marzena Kuśmierek
35
(1,26%)
-
3
Krzysztof Napieraj
77
(2,77%)
-
2
Robert Dariusz Kręczkowski
63
(2,27%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
-
1
Władysław Demko
31
(1,11%)
-
2
Adam Dominik Wilczyński
11
(0,40%)
-
3
Jolanta Wiktorowska
26
(0,93%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POWIAT RAZEM
-
1
Jacek Adam Hernoga
241
(8,67%)
-
2
Marek Maląg
22
(0,79%)
-
3
Stanisław Kwiecień
56
(2,01%)
-
4
Aneta Elżbieta Setnik
24
(0,86%)
-
5
Anna Thiel
88
(3,16%)