Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Izbica Kujawska ulice: Górna, Polna, Rolnicza, Spokojna, Sportowa
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA GMINY IZBICA KUJAWSKA
-
15
Stanisław Mirosław Kropidłowski
137
(53,31%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MŁODOŚĆ I DOŚWIADCZENIE MBKS
-
16
Beata Barbara Jakubowska
60
(23,35%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Barbara Lewandowska
60
(23,35%)
Okręg 2
Izbica Kujawska ulice: Augustowska, Gen. Słubickiego, Kościelna, Narutowicza
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA GMINY IZBICA KUJAWSKA
-
15
Waldemar Stanisław Simon
91
(45,05%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MŁODOŚĆ I DOŚWIADCZENIE MBKS
-
16
Barbara Janina Siwińska
73
(36,14%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Magdalena Niewiadomska
38
(18,81%)
Okręg 3
Izbica Kujawska ulice: 11 Listopada, Kolejowa, Kolska, Morelowa, Ogrodowa, Wiśniowa, Zielona
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA GMINY IZBICA KUJAWSKA
-
15
Zofia Ewa Warda
129
(59,72%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MŁODOŚĆ I DOŚWIADCZENIE MBKS
-
16
Teofil Ziółkowski
87
(40,28%)
Okręg 4
Izbica Kujawska ulice: Chopina, Cicha, Marszałka Piłsudskiego, Nowomiejska, Parkowa, Plac Wolności, Targowa, Toruńska, Żwirki i Wigury
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA GMINY IZBICA KUJAWSKA
-
15
Lech Bogusław Mleczko
105
(43,93%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MŁODOŚĆ I DOŚWIADCZENIE MBKS
-
16
Bogdan Maciej Graczyk
66
(27,62%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Eugeniusz Kałużny
68
(28,45%)
Okręg 5
Izbica Kujawska ulice: 3 - go Maja, Bratkowa, Cmentarna, Garbarska, Kwiatowa, Przedmiejska, Szkolna, Tymieniecka, Warszawska, Wesoła
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA GMINY IZBICA KUJAWSKA
-
15
Marek Ignacy Śledziński
132
(48,89%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MŁODOŚĆ I DOŚWIADCZENIE MBKS
-
16
Jerzy Józef Kowalski
85
(31,48%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Anna Dorota Oblamska
53
(19,63%)
Okręg 6
Sołectwa: Pasieka, Skarbanowo, Sokołowo
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA GMINY IZBICA KUJAWSKA
-
15
Jan Łuczak
158
(64,23%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MŁODOŚĆ I DOŚWIADCZENIE MBKS
-
16
Stanisław Kazimierz Koralewski
88
(35,77%)
Okręg 7
Sołectwa: Augustynowo, Świszewy
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA GMINY IZBICA KUJAWSKA
-
15
Agnieszka Głuszkowska
110
(58,82%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MŁODOŚĆ I DOŚWIADCZENIE MBKS
-
16
Jadwiga Julianna Ziarkowska
37
(19,79%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Piotr Jaworski
40
(21,39%)
Okręg 8
Sołectwa: Kazanki, Naczachowo, Obałki, Szczkówek
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA GMINY IZBICA KUJAWSKA
-
15
Maria Janina Langa
120
(53,10%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MŁODOŚĆ I DOŚWIADCZENIE MBKS
-
16
Marek Stanisław Stasiak
106
(46,90%)
Okręg 9
Sołectwa: Kazimierowo, Mchówek, Ślazewo
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA GMINY IZBICA KUJAWSKA
-
15
Marek Orzechowski
105
(42,34%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MŁODOŚĆ I DOŚWIADCZENIE MBKS
-
16
Mirosław Henryk Włodarski
50
(20,16%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Emilia Dorota Kędzierska
93
(37,50%)
Okręg 10
Sołectwa: Grochowiska, Józefowo, Tymień
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA GMINY IZBICA KUJAWSKA
-
15
Wojciech Głuszkowski
138
(54,55%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MŁODOŚĆ I DOŚWIADCZENIE MBKS
-
16
Agnieszka Maria Siekacz
47
(18,58%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Tomasz Sołtysiński
68
(26,88%)
Okręg 11
Sołectwa: Długie, Świętosławice, Wólka Komorowska
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA GMINY IZBICA KUJAWSKA
-
15
Leszek Jan Nadolny
107
(43,32%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MŁODOŚĆ I DOŚWIADCZENIE MBKS
-
16
Jerzy Zieliński
57
(23,08%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Dominik Marcin Kałużny
83
(33,60%)
Okręg 12
Sołectwa: Chociszewo, Komorowo, Mieczysławowo, Modzerowo, Nowa Wieś
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA GMINY IZBICA KUJAWSKA
-
15
Leszek Matusiak
88
(42,11%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MŁODOŚĆ I DOŚWIADCZENIE MBKS
-
16
Sławomir Leon Żurański
48
(22,97%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Jacek Antoni Kujawski
73
(34,93%)
Okręg 13
Sołectwa: Cieplinki, Ciepliny, Helenowo, Zdzisławin
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA GMINY IZBICA KUJAWSKA
-
15
Iwona Drubkowska
87
(38,67%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MŁODOŚĆ I DOŚWIADCZENIE MBKS
-
16
Mieczysław Wiśniewski
77
(34,22%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Ireneusz Perliński
61
(27,11%)
Okręg 14
Sołectwa: Błenna, Błenna A, Błenna B, Wiszczelice
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA GMINY IZBICA KUJAWSKA
-
15
Krzysztof Kubiatowski
112
(48,48%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MŁODOŚĆ I DOŚWIADCZENIE MBKS
-
16
Piotr Jarosław Jabłoński
23
(9,96%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOBRO WSPÓLNE BŁENNEJ
-
17
Anna Dubczak
96
(41,56%)
Okręg 15
Sołectwa: Gąsiorowo, Śmieły, Wietrzychowice
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA GMINY IZBICA KUJAWSKA
-
15
Ludmiła Barbara Żurańska
119
(59,20%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MŁODOŚĆ I DOŚWIADCZENIE MBKS
-
16
Andrzej Jabłoński
38
(18,91%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Bogdan Kubacki
44
(21,89%)