Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Czerno, Poręba Sobaków, Sobaków, Sobakówek
Pokaż więcej
Janusz Jacek Katulski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROBERTA KUKULSKIEGO
54
(21,43%)
Marian Sobierajski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ALOJZEGO WŁODARCZYKA
98
(38,89%)
Stanisław Jureńczyk
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
100
(39,68%)
Okręg 2
Grabostów, Kolonia Żuchowice, Żuchowice
Pokaż więcej
Krzysztof Andrzej Wawrzyńczak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROBERTA KUKULSKIEGO
88
(31,32%)
Andrzej Krakowiak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYMIERZE SAMORZĄDOWE
74
(26,33%)
Katarzyna Aniela Nowak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ALOJZEGO WŁODARCZYKA
91
(32,38%)
Monika Agnieszka Malec
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
11
(3,91%)
Krzysztof Michał Kiełbik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „KOALICJA SAMORZĄDOWA”
17
(6,05%)
Okręg 3
Bukowina, Gorzkowiczki, Józefina, Pieńki Stolarskie, Porosło
Pokaż więcej
Piotr Dominik Czupryn
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ALOJZEGO WŁODARCZYKA
177
(64,36%)
Mariusz Piotr Szulc
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
98
(35,64%)
Okręg 4
Gorzkowice: ul. Częstochowska, Cmentarna, Żabia, Kol. Gorzędów-wieś
Pokaż więcej
Marek Wojciech Orłowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROBERTA KUKULSKIEGO
94
(39,83%)
Renata Agnieszka Łatacz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYMIERZE SAMORZĄDOWE
39
(16,53%)
Agnieszka Elżbieta Ziemba
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ALOJZEGO WŁODARCZYKA
97
(41,10%)
Iwona Ewa Wachnik
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
6
(2,54%)
Okręg 5
Gorzkowice: ul. Bolesława Krzywoustego, Kazimierza Wielkiego, Bolesława Chrobrego, Galla Anonima, Mieszka I, Św. Wojciecha, Władysława Łokietka, Królowej Jadwigi, Zygmunta Starego, Jana Kazimierza, Jana III Sobieskiego
Pokaż więcej
Tomasz Marek Filipczak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROBERTA KUKULSKIEGO
126
(31,11%)
Józef Jabłecki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ALOJZEGO WŁODARCZYKA
191
(47,16%)
Marcin Kabziński
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
88
(21,73%)
Okręg 6
Gorzkowice: ul. Przemysłowa, Akacjowa, Jaśminowa, Leonów, Leśna, Działkowa, Wiśniowa
Pokaż więcej
Jan Antoni Ćwiek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROBERTA KUKULSKIEGO
63
(22,83%)
Marianna Hajniak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ALOJZEGO WŁODARCZYKA
129
(46,74%)
Ewelina Katarzyna Matych
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
84
(30,43%)
Okręg 7
Gorzkowice: ul. Słowackiego, Polna, Kwiatowa, Rynek, Nowa, Szkolna, Łąkowa, Warszawska
Pokaż więcej
Robert Krzysztof Kukulski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROBERTA KUKULSKIEGO
115
(38,33%)
Marek Piotr Siewierski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ALOJZEGO WŁODARCZYKA
147
(49,00%)
Aleksander Leszek Młyńczyk
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
38
(12,67%)
Okręg 8
Gorzkowice: ul. 1000 - lecia, 3 - Maja, Wysoka, Niska, Przedborska, Zielona
Pokaż więcej
Alicja Zofia Rybak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROBERTA KUKULSKIEGO
150
(35,46%)
Wojciech Bogdan Gaborski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYMIERZE SAMORZĄDOWE
53
(12,53%)
Aneta Barbara Karbowiak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ALOJZEGO WŁODARCZYKA
194
(45,86%)
Mariusz Głowacki
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
26
(6,15%)
Okręg 9
Gorzkowice: ul. Kościelna, Dolna, Ogrodowa, Piotrkowska
Pokaż więcej
Krystyna Błaszczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ALOJZEGO WŁODARCZYKA
98
(49,75%)
Rafał Jacek Nowak
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
18
(9,14%)
Jan Woźniak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANA WOŹNIAKA
81
(41,12%)
Okręg 10
Szczukocice, Borzęcin, Kotków, Kol. Kotków, Wola Kotkowska, Komorniki
Pokaż więcej
Aleksandra Warda
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROBERTA KUKULSKIEGO
71
(24,74%)
Edyta Katarzyna Płomińska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYMIERZE SAMORZĄDOWE
80
(27,87%)
Halina Kukulska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ALOJZEGO WŁODARCZYKA
91
(31,71%)
Beata Anna Gniewaszewska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
34
(11,85%)
Kamil Robert Kasiborski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „KOALICJA SAMORZĄDOWA”
11
(3,83%)
Okręg 11
Krosno, Krosno-Biadów, Krosno-Bugaj, Krosno-Dąbrowy, Krosno-Huby, Krosno-Ludwików, Marianek, Grabowiec, Sosnowiec, Krzemieniewice, Rdułtowice, Góry Rdułtowskie, Rogów, Kol. Krzemieniewice, Białek
Pokaż więcej
Karolina Masłowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROBERTA KUKULSKIEGO
38
(11,14%)
Agnieszka Barbara Kopcińska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYMIERZE SAMORZĄDOWE
31
(9,09%)
Teresa Kobylińska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ALOJZEGO WŁODARCZYKA
115
(33,72%)
Sławomir Szmalec
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
96
(28,15%)
Grażyna Gadecka
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
61
(17,89%)
Okręg 12
Plucice, Kolonia Plucice, Ryszardów
Pokaż więcej
Lucyna Ewa Kowalczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROBERTA KUKULSKIEGO
86
(37,07%)
Dariusz Pieścik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ALOJZEGO WŁODARCZYKA
141
(60,78%)
Dawid Mariusz Segiet
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
5
(2,16%)
Okręg 13
Bujnice, Bujnice Zakład Rolny, Bujniczki, Kol. Bujnice, Kol. Bujniczki, Kopanina, Pieńki Gorzkowskie
Pokaż więcej
Wioletta Ciupa
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROBERTA KUKULSKIEGO
44
(13,75%)
Andrzej Łukasz Gal
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ALOJZEGO WŁODARCZYKA
104
(32,50%)
Magdalena Stempień
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
172
(53,75%)
Okręg 14
Cieszanowice, Kamienny Most, Szczepanowice, Daniszewice
Pokaż więcej
Robert Wachura
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROBERTA KUKULSKIEGO
60
(13,61%)
Paweł Ryszard Chruścik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYMIERZE SAMORZĄDOWE
154
(34,92%)
Gniewomir Hubert Patryarcha
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ALOJZEGO WŁODARCZYKA
104
(23,58%)
Agata Zofia Wachura
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
75
(17,01%)
Dawid Lucjan Hajniak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „KOALICJA SAMORZĄDOWA”
48
(10,88%)
Okręg 15
Gościnna, Jadwinów, Wilkoszewice
Pokaż więcej
Mariola Zofia Orlik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROBERTA KUKULSKIEGO
79
(24,61%)
Janina Raczyńska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ALOJZEGO WŁODARCZYKA
116
(36,14%)
Jan Henryk Sobierański
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA PRZYSZŁOŚĆ
95
(29,60%)
Ewelina Maria Jaros
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
31
(9,66%)