Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Place: ks. Michała Białowąsa, Grunwaldzki, Jana Matejki, Wiejski osiedla: Nowe, Piastowskie ulice: Anny, Armii Krajowej, Błotna, Bohaterów Getta, Ciemna, Demokratów, Aleksandra Fredry, Góra Anny, Górna, Graniczna, Kolejowa, Kołowa, Mikołaja Kopernika, Kościelec, Kościelna, Królowej Jadwigi, Krótka, Lipowa, Łużycka, Mała, Mała Kolonia, Martwa, Adama Mickiewicza, Myśliwska Osada, Nadrzeczna, Gabriela Narutowicza, Nowa Osada, Ogrodowa, Piastów, marsz. Józefa Piłsudskiego nr parzyste do 14b, a numery nieparzyste do 23a, Pionierów, Podjazdowa, Przechodnia, Przeskok, Rynek, Sądowa, Słoneczna do nr 26 i od nr 30, Sportowa, Stara Osada, Strzelecka, Sudecka, Sybiraków, Teatralna, Wrześni, Stefana Żeromskiego
Pokaż więcej
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
5
Anna Jolanta Kornikowska
20
(0,89%)
-
1
Andrzej Adam Czerniatowicz
316
(14,02%)
-
4
Cezary Artur Chrustek
35
(1,55%)
-
3
Łukasz Krzysztof Richter
37
(1,64%)
-
7
Elżbieta Rutkowska
33
(1,46%)
-
2
Jolanta Kasprzyk
186
(8,25%)
-
6
Jan Śmielewski
8
(0,35%)
-
8
Janusz Andrzej Czechowski
35
(1,55%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZ KILIŃSKI
-
4
Jerzy Strawiński
212
(9,41%)
-
2
Arkadiusz Sebastian Michalski
96
(4,26%)
-
3
Jacek Cichański
210
(9,32%)
-
1
Andrzej Behan
203
(9,01%)
-
5
Beata Maria Kłossowska-Tyszka
109
(4,84%)
-
7
Ewa Słota
58
(2,57%)
-
8
Beata Anna Szałęga
121
(5,37%)
-
6
Bogusław Łyszczarczyk
61
(2,71%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
7
Krzysztof Ryszard Sernecki
25
(1,11%)
-
3
Stanisław Marian Kołacki
75
(3,33%)
-
6
Jolanta Aniela Pacholak
6
(0,27%)
-
2
Artur Turański
189
(8,39%)
-
5
Katarzyna Zofia Szpak
15
(0,67%)
-
4
Dorota Maria Grabowska
70
(3,11%)
-
1
Kazimierz Jan Banaś
134
(5,94%)
Okręg 2
ulice: gen. Władysława Andersa, Boczna, Brzozowa, Cmentarna, Czarna, Dworska, Fabryczna, Górnicza, Jana Pawła II, Jawornik, Jedności, Jeziorna, Kopalniana, Tadeusza Kościuszki, Krańcowa, Leśna, Loretańska, Ludwikowska, Łączna, Łąkowa, Łukowa, Miedzianka, Mostowa, Nowa, Obozowa, Władysława Orkana, marsz. Józefa Piłsudskiego nr parzyste od 16, a numery nieparzyste od 25, Podgórska, Polna, Prosta, Władysława Reymonta, Rolna, Rzeczna, płk Józefa Sokola, Stara Droga, Szpitalna, Świdnicka, Tuczyn, Wąska, Zacisze, Zatorze, Zaułek, Zdrojowisko
Pokaż więcej
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
5
Agnieszka Stefania Stolarz
44
(2,90%)
-
2
Joanna Krystyna Sosnowska
48
(3,16%)
-
1
Halina Gajcy
97
(6,39%)
-
3
Janusz Władysław Kucia
11
(0,72%)
-
6
Teresa Suwała
44
(2,90%)
-
7
Robert Zaborowski
51
(3,36%)
-
4
Marek Janusz Niełacny
45
(2,96%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPIECZNA NOWA RUDA
-
4
Tomasz Marcin Giełbutowicz
1
(0,07%)
-
2
Barbara Elżbieta Mierzejewska-Marchlewska
8
(0,53%)
-
3
Sebastian Daniel Babik
10
(0,66%)
-
1
Adam Pietrzak
47
(3,10%)
-
5
Danuta Ewa Miraszewska
7
(0,46%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZ KILIŃSKI
-
1
Janusz Staniocha
204
(13,44%)
-
2
Bogusław Frącek
259
(17,06%)
-
3
Mieczysław Kazimierz Chmielewski
65
(4,28%)
-
6
Katarzyna Magdalena Fiedorowicz
27
(1,78%)
-
5
Magdalena Katarzyna Huzar
34
(2,24%)
-
4
Marta Karolina Chojecka
68
(4,48%)
-
7
Marcin Eugeniusz Gruszka
64
(4,22%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
2
Bogusław Koleśnik
37
(2,44%)
-
3
Ireneusz Szafran
62
(4,08%)
-
5
Violetta Żółkoś
27
(1,78%)
-
4
Iwona Dorota Stępień
20
(1,32%)
-
1
Zbigniew Karczewski
238
(15,68%)
Okręg 3
osiedla: XXX-lecia aleje: Najświętszej Marii Panny, ulice: Adama Asnyka, gen. Józefa Bema, Władysława Broniewskiego, Fryderyka Chopina, Cicha, Górska, Harcerska, Jasna, Kasztanowa, Marii Konopnickiej, Krzywa, Eugeniusza Kwiatkowskiego, Kwiatowa, Młyńska, Młyńskie Wzgórze, Stanisława Moniuszki, Niepodległości, Parkowa, Piwna, Połoniny, Bolesława Prusa, Radkowska, Rycerska, Henryka Sienkiewicza, Juliusza Słowackiego, Słoneczna od nr 27 do nr 29, Słupiecka, Srebrna, Stara Kolonia, Szkolna, Ugory, Ludwika Waryńskiego, Wiejska, Wincentego Witosa, Stanisława Wyspiańskiego, Zielna, Złota
Pokaż więcej
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
4
Czesław Potaczek
31
(1,58%)
-
2
Tadeusz Bronisław Grzelak
32
(1,63%)
-
3
Halina Maria Leszczyńska
42
(2,14%)
-
7
Joanna Magdalena Musyt
26
(1,32%)
-
1
Jerzy Pulit
337
(17,13%)
-
6
Łukasz Marcin Rola
32
(1,63%)
-
5
Jolanta Prelicz
27
(1,37%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZ KILIŃSKI
-
3
Magdalena Dorota Lichwa
178
(9,05%)
-
6
Tomasz Andrzej Gilewski
48
(2,44%)
-
4
Marta Weronika Leśniak
121
(6,15%)
-
7
Agata Hryciuk
80
(4,07%)
-
5
Mariusz Tomasz Krawczyk
75
(3,81%)
-
1
Regina Wałęsa
296
(15,05%)
-
2
Marian Jan Kocoń
275
(13,98%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
3
Urszula Dorota Zych
59
(3,00%)
-
5
Paweł Piotr Szustak
33
(1,68%)
-
1
Kinga Ludwika Wiechetek
179
(9,10%)
-
2
Małgorzata Dorota Kowalska
62
(3,15%)
-
4
Tomasz Rzeszutek
34
(1,73%)
Okręg 4
osiedla: Wojska Polskiego ulice: Akacjowa, Bożkowska, Debry, Garażowa, Kłodzka, Kombatantów RP, Spacerowa, Szybowa, Topolowa, Romualda Traugutta, Węglowa Wola, Widokowa, Wiosenna, Wojska Polskiego, Wrzosowa, Zagórze, Zielonka
Pokaż więcej
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
3
Tadeusz Józef Rudy
43
(2,04%)
-
1
Zdzisław Jan Druciak
193
(9,16%)
-
4
Helena Rumak
79
(3,75%)
-
6
Monika Ciepła
13
(0,62%)
-
5
Barbara Aksamit
11
(0,52%)
-
7
Robert Zynkowski
85
(4,03%)
-
2
Jacek Piotr Dołgan
60
(2,85%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPIECZNA NOWA RUDA
-
4
Łukasz Damian Będkowski
4
(0,19%)
-
1
Joanna Katarzyna Markowska
37
(1,76%)
-
3
Adriana Marta Pietrzak
4
(0,19%)
-
2
Wiesław Giełbutowicz
6
(0,28%)
-
5
Jolanta Burczycka
2
(0,09%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZ KILIŃSKI
-
7
Zbigniew Kazimierz Radgowski
173
(8,21%)
-
6
Barbara Szczekarewicz
40
(1,90%)
-
2
Jadwiga Ziemska
227
(10,77%)
-
1
Piotr Jan Wróbel
241
(11,43%)
-
5
Magdalena Agnieszka Schmidt
71
(3,37%)
-
4
Bartłomiej Konrad Rozmus
250
(11,86%)
-
3
Jarosław Marian Ubik
178
(8,44%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
3
Łucja Lilia Adamczyk
42
(1,99%)
-
1
Dawid Jędrzejewski
152
(7,21%)
-
2
Krystyna Prokopczak-Grabowska
78
(3,70%)
-
5
Damian Michał Dragańczuk
22
(1,04%)
-
4
Katarzyna Małgorzata Kulba
97
(4,60%)