Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Drobin ulice: Kunklewo, Kryskich, Mniszkówny, Plebanka, Powstania Styczniowego, Plac Św. Floriana, Sierpecka numery 1, 3, 5, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31oraz wszystkie numery od numeru 32, Świętego Stanisława Kostki.
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Adam Leszek Skierkowski
49
(18,77%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZGODA BUDUJE
-
17
Sławomir Sobociński
133
(50,96%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SŁAWOMIR WIŚNIEWSKI - WSPÓLNY CEL
-
18
Alina Marcinkowska - Racka
35
(13,41%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOHDAN GAPIŃSKI
-
22
Bohdan Józef Gapiński
44
(16,86%)
Okręg 2
Drobin ulice: Bożnicza, Gospodarska, Kwiatowa, Osiedlowa, Polna, Rynek numery 19, 23, 24, 26, 27, Szkolna, Wąska, Zaleska.
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Agnieszka Stępień
107
(37,02%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Alfred Sadowski
103
(35,64%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SŁAWOMIR WIŚNIEWSKI - WSPÓLNY CEL
-
18
Mariusz Redel
40
(13,84%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WYBORY SAMORZĄDOWE 2018
-
19
Dariusz Żółtowski
39
(13,49%)
Okręg 3
Drobin ulice: Klonowa, Lipowa, Magnoliowa, Padlewskiego, Płocka numery parzyste, Spółdzielcza, Zacisze.
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Jan Krajewski
36
(10,71%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZGODA BUDUJE
-
17
Benedykt Stanisław Olendrzyński
182
(54,17%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SŁAWOMIR WIŚNIEWSKI - WSPÓLNY CEL
-
18
Barbara Jankowska
55
(16,37%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WYBORY SAMORZĄDOWE 2018
-
19
Maciej Pernej
63
(18,75%)
Okręg 4
Drobin ulice: Cmentarna, Marszałka Piłsudskiego, Płocka numery nieparzyste, Rynek numery od 1 do 18 oraz wszystkie numery od numeru 28, Sierpecka numery 4, 6, 8, 10, 14/16, 18, 20, 22, 22A, 24, 30, Targowa.
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Konrad Łaguna
18
(8,57%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Ryszard Kanigowski
142
(67,62%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SŁAWOMIR WIŚNIEWSKI - WSPÓLNY CEL
-
18
Hanna Szymańska
50
(23,81%)
Okręg 5
Drobin ulice: Komisji Edukacji Narodowej, Kopernika, Kościuszki, Krótka, Nowa, Ogrodowa, Płońska, Przyszłość, Tupadzka, Tylna.
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Anna Wioletta Gruda
33
(16,34%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Mariusz Sławomir Lewicki
169
(83,66%)
Okręg 6
Sołectwa: Cieśle, Kuchary, Dobrosielice I, Dobrosielice II, Nowa Wieś, Siemki.
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Leszek Stanisław Nadolski
72
(27,07%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Ireneusz Zajączkowski
142
(53,38%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SŁAWOMIR WIŚNIEWSKI - WSPÓLNY CEL
-
18
Ewa Kowalska
52
(19,55%)
Okręg 7
Sołectwa: Budkowo, Karsy, Niemczewo, Tupadły.
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Hanna Krystyna Kuźniewska
38
(17,76%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Renata Chrobocińska
108
(50,47%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SŁAWOMIR WIŚNIEWSKI - WSPÓLNY CEL
-
18
Maria Urszula Leśniewska
68
(31,78%)
Okręg 8
Sołectwa: Nagórki Dobrskie, Nagórki Olszyny, Warszewka, Setropie.
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Agnieszka Bucior
120
(54,05%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Jerzy Bogusław Gajewski
102
(45,95%)
Okręg 9
Sołectwa: Małachowo, Rogotwórsk, Sokolniki, Wrogocin.
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Beata Brzezińska
62
(28,97%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Andrzej Krzysztof Wawrowski
97
(45,33%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SŁAWOMIR WIŚNIEWSKI - WSPÓLNY CEL
-
18
Radosław Stanisław Kędzierski
21
(9,81%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOGDANA GÓRECKIEGO - WSPÓLNA INICJATYWA
-
20
Bogdan Górecki
34
(15,89%)
Okręg 10
Sołectwa: Biskupice, Dziewanowo, Kłaki, Świerczyn Bęchy, Świerczyn, Świerczynek I, Świerczynek II.
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Marcin Skiermański
82
(33,06%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Agnieszka Lemanowicz
166
(66,94%)
Okręg 11
Sołectwa: Brelki, Kowalewo, Mogielnica, Siemienie, Wilkęsy.
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Waldemar Samoraj
99
(38,67%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Agnieszka Olęcka
92
(35,94%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SŁAWOMIR WIŚNIEWSKI - WSPÓLNY CEL
-
18
Renata Piątkiewicz
65
(25,39%)
Okręg 12
Sołectwa: Kostery, Mokrzk, Łęg Kościelny I, Łęg Kościelny II, Łęg Probostwo.
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Jarosław Jakóbowski
55
(21,83%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Krzysztof Dąbkowski
136
(53,97%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SŁAWOMIR WIŚNIEWSKI - WSPÓLNY CEL
-
18
Wioletta Irena Lemanowicz
61
(24,21%)
Okręg 13
Sołectwa: Brzechowo, Chudzynek, Kozłowo, Kozłówko.
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Damian Sawicki
25
(8,77%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Mieczysław Eugeniusz Kozłowski
69
(24,21%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZGODA BUDUJE
-
17
Kamil Radosław Markowski
81
(28,42%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SŁAWOMIR WIŚNIEWSKI - WSPÓLNY CEL
-
18
Krzysztof Jarosław Sztendur
15
(5,26%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNE DOBRO DROBINA
-
21
Ireneusz Grzegorz Makomaski
95
(33,33%)
Okręg 14
Sołectwa: Chudzyno, Krajkowo, Psary.
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Adam Zbigniew Kłosiński
166
(74,77%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SŁAWOMIR WIŚNIEWSKI - WSPÓLNY CEL
-
18
Jerzy Zbigniew Borny
56
(25,23%)
Okręg 15
Sołectwa: Borowo, Cieszewko, Cieszewo, Maliszewko, Stanisławowo.
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Katarzyna Edyta Szymańska
55
(31,98%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Andrzej Mielczarek
88
(51,16%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SŁAWOMIR WIŚNIEWSKI - WSPÓLNY CEL
-
18
Piotr Paweł Skrocki
29
(16,86%)