Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Czechy – nr od 89 do 245
Pokaż więcej
Magda Florczyk
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
134
(26,17%)
Janusz Sakiewa
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW H. STANIUCHA „GMINA Z PRZYSZŁOŚCIĄ”
378
(73,83%)
Okręg 2
Polków, Poręby
Pokaż więcej
Dariusz Kopytek
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
38
(19,19%)
Katarzyna Kowalczyk
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
78
(39,39%)
Halina Walasik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW H. STANIUCHA „GMINA Z PRZYSZŁOŚCIĄ”
82
(41,41%)
Okręg 3
Ogrodzisko, Piaski
Pokaż więcej
Sylwia Ewa Mędziak
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
47
(11,84%)
Mirosława Anna Małolepsza
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
158
(39,80%)
Jarosław Piotr Andrzejewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW H. STANIUCHA „GMINA Z PRZYSZŁOŚCIĄ”
192
(48,36%)
Okręg 4
Izabelów, Izabelów Mały, Andrzejów
Pokaż więcej
Małgorzata Katarzyna Piekarska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
194
(44,91%)
Wiesław Górski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
86
(19,91%)
Tadeusz Stanisław Pietrzak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW H. STANIUCHA „GMINA Z PRZYSZŁOŚCIĄ”
152
(35,19%)
Okręg 5
Korczew, Wólka Wojsławska
Pokaż więcej
Tomasz Marek Dobrzycki
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
108
(41,22%)
Katarzyna Przesmycka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW H. STANIUCHA „GMINA Z PRZYSZŁOŚCIĄ”
154
(58,78%)
Okręg 6
Annopole Nowe, Tymienice, Wiktorów
Pokaż więcej
Barbara Borkowska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
90
(20,98%)
Rafał Świniarski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
114
(26,57%)
Agnieszka Maniewska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW H. STANIUCHA „GMINA Z PRZYSZŁOŚCIĄ”
225
(52,45%)
Okręg 7
Wiesław Kopytek
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
115
(37,95%)
Jarosław Paweł Sadowski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
145
(47,85%)
Paweł Sadowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW H. STANIUCHA „GMINA Z PRZYSZŁOŚCIĄ”
43
(14,19%)
Okręg 8
Karsznice, Michałów, Ostrówek
Pokaż więcej
Zdzisław Kazimierz Jankowiak
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
168
(49,70%)
Andrzej Jan Pokora
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW H. STANIUCHA „GMINA Z PRZYSZŁOŚCIĄ”
170
(50,30%)
Okręg 9
Biały Ług, Henryków, Krobanów, Krobanówek
Pokaż więcej
Beata Komarewska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
79
(20,90%)
Krzysztof Włodzimierz Jonczyk
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
173
(45,77%)
Bernardeta Bogumiła Gładkiewicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW H. STANIUCHA „GMINA Z PRZYSZŁOŚCIĄ”
126
(33,33%)
Okręg 10
Annopole Stare, Zamłynie, Zborowskie, Laskowiec
Pokaż więcej
Ewa Niewiadomska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
63
(28,77%)
Jacek Krzysztof Malinowski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
72
(32,88%)
Wojciech Michalski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW H. STANIUCHA „GMINA Z PRZYSZŁOŚCIĄ”
84
(38,36%)
Okręg 11
Pratków, Rębieskie, Rębieskie Kolonia
Pokaż więcej
Agnieszka Marzena Nyks
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
74
(30,45%)
Monika Sowińska
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
55
(22,63%)
Sławomir Robert Turski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW H. STANIUCHA „GMINA Z PRZYSZŁOŚCIĄ”
114
(46,91%)
Okręg 12
Gajewniki, Gajewniki Kolonia, Kłady, Dionizów, Mostki, Wymysłów
Pokaż więcej
Robert Antoniak
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
70
(19,72%)
Wacław Jacek Maniewski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
55
(15,49%)
Sylwester Witczak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW H. STANIUCHA „GMINA Z PRZYSZŁOŚCIĄ”
230
(64,79%)
Okręg 13
Janiszewice, Beniaminów, Maciejów, Karolew, Opiesin
Pokaż więcej
Robert Aleksander Bembenek
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
124
(25,94%)
Arkadiusz Lewicki
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
77
(16,11%)
Jacek Jan Kozłowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW H. STANIUCHA „GMINA Z PRZYSZŁOŚCIĄ”
277
(57,95%)
Okręg 14
Ochraniew, Suchoczasy
Pokaż więcej
Dorota Daniela Szubert
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
82
(24,40%)
Agnieszka Justyna Jakubczyk
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
57
(16,96%)
Katarzyna Teresa Kurzawa
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW H. STANIUCHA „GMINA Z PRZYSZŁOŚCIĄ”
197
(58,63%)
Okręg 15
Czechy – nr od 1 do 88, pozostałe począwszy od 246 i cała ul. Leśna
Pokaż więcej
Elżbieta Jadwiga Klimczak
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
67
(20,49%)
Przemysław Sowała
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
88
(26,91%)
Wojciech Jerzy Kosiński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW H. STANIUCHA „GMINA Z PRZYSZŁOŚCIĄ”
172
(52,60%)