Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
LUBIN: Armii Krajowej, Aleja Niepodległości, Bankowa, Broniewskiego, Cedyńska, Cmentarna, Deyny, Drzymały, Feliksa Stamma, Generała Bema, Górskiego, Jana Bilińskiego, Jerzego Kuleja, Kaletnicza, Kazimierza Wielkiego, Kilińskiego, Komara, Konstytucji 3 Maja, Kościuszki, Krasickiego, Księcia Ludwika I, Księginicka, Kusocińskiego, Lotników, Łukasiewicza, Makowa, Malinowskiego, Małomicka, Mickiewicza, Miroszowicka, Paderewskiego od 2 do 74, Perłowa, Rzemieślnicza, Rzeźnicza, Składowa, Skłodowskiej Curie od 1 do 35, Skolimowskiej, Słoneczna, Słowiańska, Spacerowa, Spółdzielcza, Staszica, Szkolna, Ścinawska, Ślusarskiego Śląska, Tulipanowa, Tysiąclecia od 2 do 3, Tysiąclecia od 5 do końca numery nieparzyste, Willowa, Żwirki i Wigury, Zielona
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
2
Mateusz Marcin Powązka
305
(5,30%)
-
3
Adam Maciej Konefał
514
(8,93%)
-
6
Ewelina Honorata Guerra
71
(1,23%)
-
1
Tadeusz Józef Madziarczyk
541
(9,40%)
-
7
Tomasz Karol Wiecheć
124
(2,16%)
-
5
Katarzyna Barbara Jania
69
(1,20%)
-
4
Barbara Anna Ziółkowska-Wawrynowicz
128
(2,22%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROBERT RACZYŃSKI LUBIN 2006
-
5
Edyta Irena Wróblewska
222
(3,86%)
-
3
Roman Jerzy Zaprutko
368
(6,40%)
-
4
Elżbieta Katarzyna Drozd
177
(3,08%)
-
1
Tomasz Bartłomiej Górzyński
1 378
(23,95%)
-
2
Robert Cieślowski
190
(3,30%)
-
7
Katarzyna Marta Kulczyńska
237
(4,12%)
-
6
Janusz Przybyło
43
(0,75%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
1
Bartłomiej Niełacny
162
(2,82%)
-
4
Damian Tomasz Uszyński
35
(0,61%)
-
3
Aleksandra Jadwiga Kopij
60
(1,04%)
-
5
Dorota Kornela Riczanek
58
(1,01%)
-
2
Karolina Monika Leszkiewicz
113
(1,96%)
KOMITET WYBORCZY "TAK DLA LUBINA"
-
4
Sławomir Andrzej Bihuniak
16
(0,28%)
-
5
Stanisław Zenon Szurlej
15
(0,26%)
-
1
Katarzyna Agnieszka Jaszczyszyn
153
(2,66%)
-
2
Iwona Anna Specylak
58
(1,01%)
-
3
Krystyna Ewa Kokosz
17
(0,30%)
-
6
Leon Andrzej Formago
39
(0,68%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
-
1
Anna Barbara Jasińska
174
(3,02%)
-
3
Piotr Zbigniew Deszcz
51
(0,89%)
-
5
Łukasz Zbigniew Panek
26
(0,45%)
-
2
Mariusz Piotr Grześ
43
(0,75%)
-
4
Barbara Grześ
27
(0,47%)
KOMITET WYBORCZY MIASTO DLA MIESZKAŃCÓW
-
2
Cezary Marek Golcz
111
(1,93%)
-
4
Władysław Lech
14
(0,24%)
-
3
Edyta Dorota Gajdosz
52
(0,90%)
-
1
Marzanna Elżbieta Kanjerska
94
(1,63%)
-
5
Aleksandra Zielińska
68
(1,18%)
Okręg 2
LUBIN: 1 Maja, II Brygady Legionów, Baczynowa, Baligrodzka, Bieszczadzka, Bolesława Chrobrego, Budziszyńska, Chocianowska, Generała Sikorskiego, Grodzka, Jastrzębia, Karkonoska, Kołłątaja, Kopernika, Komisji Edukacji Narodowej, Kolejowa, Kukuczki, Legnicka, Leśna od 1 do 13 numery nieparzyste, Łużycka, Mieszka I, Odrodzenia, Okrzei, Orla, Paderewskiego od 90A do końca, Pawia, Piastowska, Prymasa Wyszyńskiego, Prusa, Pruzi, Reja, Rynek, Sienkiewicza, Stary Lubin od 13 do 26, Sudecka, Sybiraków, Świętej Jadwigi, Towarowa, Traugutta, Tysiąclecia od 4 do końca numery parzyste, Władysława Łokietka, Wrocławska, Wronia, Zamkowa
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
3
Kamil Marek Kwiatkowski
227
(3,62%)
-
7
Robert Ryszard Ginc
71
(1,13%)
-
2
Oleg Herejczak
358
(5,72%)
-
4
Jan Gajda
180
(2,87%)
-
1
Patrycja Anna Rozmus
1 079
(17,23%)
-
5
Monika Iwona Burczak
59
(0,94%)
-
6
Maria Zofia Przepiórka
74
(1,18%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROBERT RACZYŃSKI LUBIN 2006
-
7
Jan Grocholski
311
(4,97%)
-
3
Piotr Ryszard Socha
340
(5,43%)
-
5
Anna Paulina Lewandowska
174
(2,78%)
-
1
Dariusz Jankowski
743
(11,86%)
-
2
Marian Michał Węgrzynowski
396
(6,32%)
-
4
Joanna Zofia Kot
461
(7,36%)
-
6
Elżbieta Pasieka
68
(1,09%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
1
Wojciech Romuald Wiszniowski
339
(5,41%)
-
4
Piotr Paweł Tajs
100
(1,60%)
-
3
Marcin Tomasz Zontek
20
(0,32%)
-
6
Zoriana Julianna Domańska
75
(1,20%)
-
5
Anna Chabińska
72
(1,15%)
-
2
Agata Mamińska
159
(2,54%)
KOMITET WYBORCZY "TAK DLA LUBINA"
-
3
Ewa Alicja Niedbalska
43
(0,69%)
-
2
Grzegorz Mierżwiński
26
(0,42%)
-
1
Grażyna Dąbrowska
176
(2,81%)
-
5
Sławomir Mariusz Wiciński
37
(0,59%)
-
4
Paulina Świerniak
18
(0,29%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
-
1
Krzysztof Jóźwiak
137
(2,19%)
-
4
Paweł Królak
57
(0,91%)
-
3
Magdalena Gonet-Zagozda
33
(0,53%)
-
2
Julia Aleksandra Turkiewicz
56
(0,89%)
-
5
Marcin Kraczla
22
(0,35%)
KOMITET WYBORCZY MIASTO DLA MIESZKAŃCÓW
-
4
Józef Tomasz Kordas
45
(0,72%)
-
1
Sylwester Krzysztof Janicki
107
(1,71%)
-
2
Anna Poczynek
118
(1,88%)
-
3
Angelika Janosik
58
(0,93%)
-
5
Krzysztof Mariusz Kuc
24
(0,38%)
Okręg 3
LUBIN: Bacha, Boznańskiej, Braci Gierymskich, Brzeska, Chełmońskiego, Chopina, Ignacego Domeyki, Gajowa, Grodzieńska, Grottgera, Jagodowa, Jeżynowa, Karola Szymanowskiego, Kochanowskiego, Kossaka, Kresowa, Krucza, Krzemieniecka, Kwiatowa, Leśna 12, Leśna od 14 do końca, Lwowska, Malczewskiego, Malinowa, Matejki, Michałowskiego, Moniuszki, Nowogródzka, Piłsudskiego, Poleska, Ptasia, Przemysłowa, Stanisławowska, Sokola, Sowia, Sportowa, Stary Lubin od 1 do 11 a, Stary Lubin 27 do końca, Szpakowa, Tarnopolska, Wileńska, Witolda Lutosławskiego, Wrzosowa, Wołyńska, Wyczółkowskiego, Wyspiańskiego, Zwierzyckiego, Żytomierska, Żurawia
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
6
Joanna Zofia Grodzka
113
(1,72%)
-
5
Joanna Iwona Pomykała
154
(2,34%)
-
2
Marcin Artur Owczarek
211
(3,21%)
-
7
Jacek Krystian Sawczuk
134
(2,04%)
-
1
Dariusz Piotr Węgrzyn
981
(14,93%)
-
4
Monika Sylwia Skibik
131
(1,99%)
-
3
Marek Bajerski
224
(3,41%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROBERT RACZYŃSKI LUBIN 2006
-
1
Bogusława Ewa Potocka
984
(14,98%)
-
7
Krzysztof Szczepaniak
460
(7,00%)
-
2
Stanisław Klimowicz
263
(4,00%)
-
3
Zbigniew Jan Czerwonka
359
(5,47%)
-
4
Marzena Jadwiga Tutka
199
(3,03%)
-
5
Zbigniew Warczewski
269
(4,09%)
-
6
Agnieszka Katarzyna Ziółkowska
150
(2,28%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
6
Jolanta Julia Piecuch
46
(0,70%)
-
1
Eugeniusz Włodarczyk
391
(5,95%)
-
2
Agnieszka Katarzyna Sysak
213
(3,24%)
-
4
Krystyna Elżbieta Styś
48
(0,73%)
-
3
Andrzej Lech
80
(1,22%)
-
5
Kazimierz Ryszard Wróblewski
32
(0,49%)
KOMITET WYBORCZY "TAK DLA LUBINA"
-
1
Tomasz Mieczysław Chmielowiec
264
(4,02%)
-
3
Bogumiła Teresa Hilak-Kluza
39
(0,59%)
-
5
Anna Małgorzata Ciebień
17
(0,26%)
-
2
Robert Andrzej Kolbusz
42
(0,64%)
-
4
Hanna Maria Gierczak
27
(0,41%)
-
6
Krzysztof Seweryn Pudlak
8
(0,12%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
-
5
Danuta Osękowska
32
(0,49%)
-
3
Karolina Paulina Jasińska
57
(0,87%)
-
4
Paweł Kołodziej
32
(0,49%)
-
2
Maciej Wiśniewski
26
(0,40%)
-
1
Paweł Mariusz Turkiewicz
133
(2,02%)
KOMITET WYBORCZY MIASTO DLA MIESZKAŃCÓW
-
3
Marcin Karol Krasowski
14
(0,21%)
-
4
Kamila Anna Łobocka
22
(0,33%)
-
1
Edyta Maria Zawadzka
280
(4,26%)
-
2
Zbigniew Marian Sobka
125
(1,90%)
-
5
Zofia Barbara Swół
9
(0,14%)
Okręg 4
LUBIN: Akacjowa, Asnyka, Biedronkowa, Bolesławiecka, Brzozowa, Budowniczych LGOM, Bukowa, Cedrowa, Cisowa, Dębowa, Fredry, Grabowa, Granitowa, Górnicza, Gwarków, Hutnicza, Iwaszkiewicza, Jana Pawła II, Jarzębinowa, Jaśminowa, Jaworowa, Jesionowa, Jodłowa, Kalcytowa, Kalinowa, Kamienna, Kasztanowa, Kisielewskiego, Klonowa, Konopnickiej, Kopalniana, Krupińskiego, Leszczynowa, Lipowa, Magnoliowa, Malachitowa, Miedziana, Modrzewiowa, Nefrytowa, Norwida, Olchowa, Onyksowa, Orzeszkowej, Osiedlowa, Parkowa, Pawlikowskiej-Jasnorzewskiej, Plac Świętej Barbary, Plac Świętego Wojciecha, Platanowa, Platynowa, Polna, Reymonta, Rotmistrza Witolda Pileckiego, Skłodowskiej-Curie od 36 do końca, Słowackiego, Srebrna, Stawowa, Sosnowa, Szafirowa, Sztukowskiego, Sztygarska, Szybowa, Świętej Barbary, Topolowa, Tuwima, Wiązowa, Wiertników, Wierzbowa, Wiśniowa, Wójta Henryka, Zacisze, Złota, Żeromskiego
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
2
Franciszek Wojtyczka
920
(8,87%)
-
3
Bartosz Chojnacki
151
(1,46%)
-
9
Dagmara Anna Jędrzejczyk
149
(1,44%)
-
1
Krzysztof Łukasz Lis
1 268
(12,22%)
-
5
Andrzej Stanisław Borkowski
162
(1,56%)
-
4
Waldemar Wojciech Małkowski
82
(0,79%)
-
10
Mirosław Józef Młodecki
253
(2,44%)
-
7
Marta Agnieszka Foltyniewicz-Kossowska
116
(1,12%)
-
6
Marta Teresa Orlikowska-Sobczyk
148
(1,43%)
-
8
Zofia Janczak-Romańczuk
85
(0,82%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROBERT RACZYŃSKI LUBIN 2006
-
6
Barbara Ewa Danek
244
(2,35%)
-
4
Maria Szydłowska
148
(1,43%)
-
5
Bożena Wanda Wodziczka
71
(0,68%)
-
7
Grzegorz Paweł Pytka
251
(2,42%)
-
2
Romuald Jarosław Kujawa
501
(4,83%)
-
3
Przemysław Tadla
399
(3,85%)
-
1
Robert Raczyński
2 617
(25,23%)
-
8
Tomasz Biegun
63
(0,61%)
-
9
Rafał Bogdan Grzyb
28
(0,27%)
-
10
Dorota Magda Dutkanicz
378
(3,64%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
5
Wioletta Konkolska
36
(0,35%)
-
9
Anna Dominika Gawluk
50
(0,48%)
-
7
Bogumiła Oboza
30
(0,29%)
-
4
Dariusz Bogusław Sochacki
19
(0,18%)
-
2
Janusz Marian Bednarski
63
(0,61%)
-
8
Aneta Jadwiga Dziemieńczuk
41
(0,40%)
-
1
Grzegorz Zieliński
679
(6,55%)
-
6
Rafał Woźniak
35
(0,34%)
-
3
Jolanta Grodek - Kabat
142
(1,37%)
KOMITET WYBORCZY "TAK DLA LUBINA"
-
2
Maciej Marek Dajewski
55
(0,53%)
-
4
Nela Armata
45
(0,43%)
-
3
Mirosława Czesława Jagiełło
85
(0,82%)
-
6
Sławomir Sylwester Dumycz
6
(0,06%)
-
5
Zenon Jan Grzyb
17
(0,16%)
-
1
Agnieszka Bogusława Kubica-Radek
452
(4,36%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
-
1
Arkadiusz Zygmunt Klinger
187
(1,80%)
-
3
Daria Karolina Pańkowska
36
(0,35%)
-
2
Magdalena Adrianna Jasińska
50
(0,48%)
-
4
Joanna Gonet
32
(0,31%)
-
5
Michał Oktawian Worwąg
17
(0,16%)
KOMITET WYBORCZY MIASTO DLA MIESZKAŃCÓW
-
1
Damian Paweł Cacek
62
(0,60%)
-
3
Hanna Kwiatkowska
55
(0,53%)
-
2
Beata Zdzisława Macierzyńska
53
(0,51%)
-
5
Krzysztof Skoczek
28
(0,27%)
-
4
Dariusz Tadeusz Cepiński
64
(0,62%)