Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Adamów-Parcel Adamów-Wieś
Pokaż więcej
Ewa Teresa Stępień
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA SPRAWA
111
(56,63%)
Wanda Zielińska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI Z PRZYSZŁOŚCIĄ
85
(43,37%)
Okręg 2
Budy Mszczonowskie Radziejowice-Parcel
Pokaż więcej
Barbara Michałowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA SPRAWA
89
(45,64%)
Grzegorz Kazimierz Krukowski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
55
(28,21%)
Eugenia Madejczyk-Nowakowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI Z PRZYSZŁOŚCIĄ
51
(26,15%)
Okręg 3
Kamionka Kuranów Zboiska
Pokaż więcej
Jan Janusz Kołomyjski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA SPRAWA
44
(24,44%)
Grażyna Górka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „DLA WSZYSTKICH”
63
(35,00%)
Mariusz Piotr Leśniewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIUSZ LEŚNIEWSKI
44
(24,44%)
Mariusz Nowak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI Z PRZYSZŁOŚCIĄ
29
(16,11%)
Okręg 4
Marek Kruk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA SPRAWA
60
(41,96%)
Jakub Michał Borowiec
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI Z PRZYSZŁOŚCIĄ
83
(58,04%)
Okręg 5
Radziejowice ul. Bajeczna ul. Białej Brzozy ul. Józefa Chełmońskiego ul. Edwarda Krasińskiego ul. Jutrzenki ul. Kubickiego ul. Kwiatowa ul. Migdałowa ul. Ogrodowa ul. Ossolińskich ul. Sadowa ul. Słoneczna ul. Truskawkowa ul. polnych maków
Pokaż więcej
Tomasz Matusiak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA SPRAWA
31
(27,43%)
Marcin Łukasz Gołembiewski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
21
(18,58%)
Marcin Soból
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI Z PRZYSZŁOŚCIĄ
61
(53,98%)
Okręg 6
Radziejowice ul. Cicha ul. Główna ul. Polnej Róży ul. Przemysłowa ul. Przy Rezerwacie ul. Sienkiewicza
Pokaż więcej
Waldemar Głogowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA SPRAWA
44
(19,73%)
Marek Jerzy Boryczka
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
31
(13,90%)
Marek Leja
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI Z PRZYSZŁOŚCIĄ
148
(66,37%)
Okręg 7
Tartak Brzózki
Pokaż więcej
Ewa Ignaszak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA SPRAWA
96
(43,05%)
Marcin Andrzej Mrówczyński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI Z PRZYSZŁOŚCIĄ
127
(56,95%)
Okręg 8
Korytów A ul. Brzozowa ul. Dębowa ul. Jaśminowa ul. Krótka ul. Rodzinna ul. Świerkowa ul. Wypoczynkowa
Pokaż więcej
Małgorzata Stasiarczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA SPRAWA
72
(47,37%)
Paweł Jacek Majchrzak
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
80
(52,63%)
Okręg 9
Korytów A ul. Działkowa ul. Łąkowa ul. Malinowa ul. Mroźna ul. Ogrodników ul. Szkolna ul. Środkowa ul. Wspólna
Pokaż więcej
Radosław Kuziemski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI Z PRZYSZŁOŚCIĄ
129
(71,67%)
Sławomir Michał Gryzik
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
51
(28,33%)
Okręg 10
Benenard Chroboty Zazdrość
Pokaż więcej
Jolanta Bożenna Leczkowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA SPRAWA
77
(41,18%)
Jarosław Benedykt Dobrzewiński
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
43
(22,99%)
Krystyna Danuta Skoneczna
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI Z PRZYSZŁOŚCIĄ
67
(35,83%)
Okręg 11
Małgorzata Elżbieta Kakietek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA SPRAWA
87
(43,07%)
Zdzisław Madejczyk
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
115
(56,93%)
Okręg 12
Krzyżówka Pieńki-Towarzystwo Słabomierz
Pokaż więcej
Jacek Krawczyński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA SPRAWA
0
(0,00%)
Okręg 13
Kuklówka Radziejowicka Kuklówka Zarzeczna
Pokaż więcej
Beata Magdalena Trzaskowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA SPRAWA
113
(59,79%)
Stanisław Pajurkowski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
76
(40,21%)
Okręg 14
Budy Józefowskie
Pokaż więcej
Jacenty Jakub Suzdorf
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA SPRAWA
23
(31,51%)
Bogdan Kowalski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI Z PRZYSZŁOŚCIĄ
50
(68,49%)
Okręg 15
Nowe Budy Podlasie Stare Budy Radziejowskie
Pokaż więcej
Mieczysław Tadeusz Bielak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA SPRAWA
80
(57,55%)
Patrycja Kupińska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI Z PRZYSZŁOŚCIĄ
16
(11,51%)
Stanisław Edward Deręgowski
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
21
(15,11%)
Katarzyna Daria Wielgosz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCINA ROSIŃSKIEGO
22
(15,83%)