Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Wąsewo: ul. Goworowska, Długa Zastawska, Ostrowska
Pokaż więcej
Witold Józef Łoniewski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
61
(32,28%)
Ewa Rychlik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „OBYWATELE GMINY WĄSEWO”
47
(24,87%)
Krzysztof Gałązka
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
81
(42,86%)
Okręg 2
Wąsewo: ul. Armii Krajowej, Krótka, Kwiatowa, Lipowa, Pl. im. Ks. M. Kłobukowskiego, Szkolna
Pokaż więcej
Stefan Stanisław Pazik
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
46
(28,57%)
Krzysztof Robert Wapniewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „OBYWATELE GMINY WĄSEWO”
49
(30,43%)
Małgorzata Kalapeta
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
66
(40,99%)
Okręg 3
Brzezienko, Króle
Pokaż więcej
Adam Kowalczyk
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
74
(58,73%)
Aldona Malinowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „OBYWATELE GMINY WĄSEWO”
52
(41,27%)
Okręg 4
Bartosy, Rososz, Mokrylas
Pokaż więcej
Marek Wielczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „OBYWATELE GMINY WĄSEWO”
61
(41,22%)
Hubert Gocłowski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
87
(58,78%)
Okręg 5
Wąsewo Kolonia, Wysocze
Pokaż więcej
Paweł Pazik
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
15
(8,29%)
Piotr Piskowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „OBYWATELE GMINY WĄSEWO”
91
(50,28%)
Grzegorz Jasiński
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
75
(41,44%)
Okręg 6
Zastawie, Ulasek
Pokaż więcej
Tadeusz Bąk
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
63
(36,63%)
Marcin Artur Stepnowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „OBYWATELE GMINY WĄSEWO”
61
(35,47%)
Barbara Sot
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
48
(27,91%)
Okręg 7
Brudki Stare
Pokaż więcej
Wioletta Maria Kosińska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „OBYWATELE GMINY WĄSEWO”
52
(38,81%)
Andrzej Wójcik
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
82
(61,19%)
Okręg 8
Przedświt, Majdan Suski
Pokaż więcej
Dariusz Janusz Majewski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
40
(24,69%)
Piotr Konopka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „OBYWATELE GMINY WĄSEWO”
54
(33,33%)
Anna Orłowska
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
50
(30,86%)
Grzegorz Brejnak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRACA, BEZPIECZEŃSTWO I ROZWÓJ
18
(11,11%)
Okręg 9
Brudki Nowe, Wąsewo-Lachowiec, Bagatele, Rząśnik Majdan
Pokaż więcej
Ryszard Jan Śniadała
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „OBYWATELE GMINY WĄSEWO”
68
(41,98%)
Tadeusz Łoniewski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
94
(58,02%)
Okręg 10
Dalekie, Rząśnik Włościański, Rynek
Pokaż więcej
Iwona Spinek
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
46
(32,39%)
Wiesław Podolak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „OBYWATELE GMINY WĄSEWO”
35
(24,65%)
Ewa Zaremba
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
61
(42,96%)
Okręg 11
Choiny, Grądy
Pokaż więcej
Ewa Szczapa
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
47
(38,52%)
Krystyna Gąsior
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „OBYWATELE GMINY WĄSEWO”
27
(22,13%)
Anna Jolanta Kowalczyk
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
48
(39,34%)
Okręg 12
Rząśnik Szlachecki, Jarząbka, Ruda, Grębki
Pokaż więcej
Alina Łoniewska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
70
(54,26%)
Waldemar Stepnowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „OBYWATELE GMINY WĄSEWO”
25
(19,38%)
Małgorzata Figat
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
34
(26,36%)
Okręg 13
Trynosy-Osiedle
Pokaż więcej
Tomasz Radomski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
54
(46,96%)
Jacek Budzyniak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „OBYWATELE GMINY WĄSEWO”
12
(10,43%)
Anna Wachaczyk
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
49
(42,61%)
Okręg 14
Przyborowie, Czesin
Pokaż więcej
Bogdan Sikora
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „OBYWATELE GMINY WĄSEWO”
72
(49,32%)
Barbara Rybak-Kazimierczyk
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
74
(50,68%)
Okręg 15
Zgorzałowo, Trynosy, Modlinek
Pokaż więcej
Magda Minasiewicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „OBYWATELE GMINY WĄSEWO”
37
(24,67%)
Grzegorz Jaworski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
113
(75,33%)