Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Wleń ulice: Fryderyka Chopina, Jana Kasprowicza, Jeleniogórska, Polna, Skarpowa, Winiogórska, Zarzecze, Wincentego Witosa
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARTURA ZYCHA RAZEM DLA GMINY WLEŃ
-
18
Tomasz Buciak
0
(0,00%)
Okręg 2
Wleń ulice: Tadeusza Kościuszki, Wąska
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ WLEŃ
-
17
Andrzej Edward Jaśkiewicz
46
(35,66%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Teresa Baer
19
(14,73%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARTURA ZYCHA RAZEM DLA GMINY WLEŃ
-
18
Maciej Kopczyński
64
(49,61%)
Okręg 3
Wleń ulice: Jana Kazimierza, Michała Stachowicza, Ogrodowa, Osiedle Południowe, Pocztowa
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZA SKROBUK
-
19
Grzegorz Skrobuk
43
(26,54%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARTURA ZYCHA RAZEM DLA GMINY WLEŃ
-
18
Krzysztof Tokarski
62
(38,27%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWA JAKOŚĆ
-
15
Agata Anna Hołdowicz
57
(35,19%)
Okręg 4
Wleń ulice: Dworcowa, Górska, Kościelna, Lipowa, Osiedle Zachodnie, Piastowska, Stefana Batorego, Szkolna
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Piotr Jan Dziatłowicz
18
(11,11%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARTURA ZYCHA RAZEM DLA GMINY WLEŃ
-
18
Marek Dariusz Zając
54
(33,33%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWA JAKOŚĆ
-
15
Wojciech Jacek Michoń
90
(55,56%)
Okręg 5
Wleń ulice: Pl. Bohaterów Nysy, Wojska Polskiego, Św. Jadwigi Śląskiej, Łączna
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ WLEŃ
-
17
Jan Krzysztof Jodko-Narkiewicz
25
(16,56%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Bronisław Owoc
31
(20,53%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARTURA ZYCHA RAZEM DLA GMINY WLEŃ
-
18
Zofia Sabina Bielat
58
(38,41%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWA JAKOŚĆ
-
15
Eugeniusz Borowy
37
(24,50%)
Okręg 6
Wleń ulica Jana Pawła II
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ WLEŃ
-
17
Marek Krzysztof Dral
65
(52,85%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARTURA ZYCHA RAZEM DLA GMINY WLEŃ
-
18
Przemysław Szczepan Zakrzewski
58
(47,15%)
Okręg 7
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSI PRZEŹDZIEDZA
-
16
Stefan Stanisław Wałowski
35
(33,33%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Józef Janusz Masztalerz
70
(66,67%)
Okręg 8
Łupki, Modrzewie, Tarczyn
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Waldemar Piotr Birulo
54
(44,63%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARTURA ZYCHA RAZEM DLA GMINY WLEŃ
-
18
Bartłomiej Rutkowski
67
(55,37%)
Okręg 9
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARTURA ZYCHA RAZEM DLA GMINY WLEŃ
-
18
Katarzyna Izabela Kotołowska
0
(0,00%)
Okręg 10
Pilchowice Nr: 1, 2, 5, 6, 7, 8, 9, 12 - 66, 114 - 116a parzyste, 117 - 124
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARTURA ZYCHA RAZEM DLA GMINY WLEŃ
-
18
Andrzej Czapski
0
(0,00%)
Okręg 11
Pilchowice Nr: 1a, 2a - 4a, 5a, 6a, 7a, 8a - 8b parzyste, 9a - 11b, 67 - 112, 115
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Amelia Żygadło
71
(59,17%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARTURA ZYCHA RAZEM DLA GMINY WLEŃ
-
18
Anna Zając
49
(40,83%)
Okręg 12
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Marzena Sabina Wesołowska
79
(68,70%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARTURA ZYCHA RAZEM DLA GMINY WLEŃ
-
18
Zuzanna Anna Wróbel
36
(31,30%)
Okręg 13
Klecza, Radomice
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Tadeusz Wróbel
32
(39,02%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARTURA ZYCHA RAZEM DLA GMINY WLEŃ
-
18
Zbigniew Józef Lebiedź
50
(60,98%)
Okręg 14
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ WLEŃ
-
17
Krzysztof Wiesław Mazurek
71
(56,80%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Wiesława Anna Białucka
54
(43,20%)
Okręg 15
Bełczyna, Przeździedza
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSI PRZEŹDZIEDZA
-
16
Adam Wiesław Cieślak
38
(47,50%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Barbara Maria Madej
10
(12,50%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARTURA ZYCHA RAZEM DLA GMINY WLEŃ
-
18
Ewa Maria Filipiak
32
(40,00%)