Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Sołectwo: Ostrowite ul. Szkolna, ul. Kościelna, ul. Jeziorna, ul. Łąkowa, ul. Zielona, ul. Krótka, ul. Kwiatowa
Pokaż więcej
Ewa Kobielska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MATEUSZA WOJCIECHOWSKIEGO
104
(52,00%)
Ireneusz Jan Pomorski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
68
(34,00%)
Sławomir Michał Romecki
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
28
(14,00%)
Okręg 2
Sołectwo: Ostrowite ul. Słoneczna, ul. Lipowa, ul. Zachodnia, ul. Polna, Borówiec, Michałowo
Pokaż więcej
Andrzej Jan Świątek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MATEUSZA WOJCIECHOWSKIEGO
71
(30,08%)
Mariusz Krzysztof Głombicki
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
31
(13,14%)
Leszek Kosmalski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
63
(26,69%)
Ryszard Przygocki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RYSZARDA PRZYGOCKIEGO
60
(25,42%)
Żaneta Ewa Markiewicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄD 2018
11
(4,66%)
Okręg 3
Sołectwo: Jarotki
Pokaż więcej
Jakub Andrzej Bartosik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MATEUSZA WOJCIECHOWSKIEGO
51
(35,66%)
Ewelina Maria Nowak-Wędkowska
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
9
(6,29%)
Józef Czapski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
24
(16,78%)
Urszula Marta Walińska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄD 2018
59
(41,26%)
Okręg 4
Sołectwa: Izdebno, Przecław
Pokaż więcej
Małgorzata Kruszka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MATEUSZA WOJCIECHOWSKIEGO
75
(47,17%)
Kamila Tylska
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
48
(30,19%)
Grażyna Barbara Silska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
9
(5,66%)
Marek Kowalski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄD 2018
27
(16,98%)
Okręg 5
Sołectwo: Kąpiel
Pokaż więcej
Sylwia Agnieszka Adamczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MATEUSZA WOJCIECHOWSKIEGO
46
(37,10%)
Mateusz Szymański
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
78
(62,90%)
Okręg 6
Sołectwo: Tomaszewo
Pokaż więcej
Teresa Fekner
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MATEUSZA WOJCIECHOWSKIEGO
41
(39,42%)
Paulina Przybył
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
42
(40,38%)
Zenobia Irena Wojdyńska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
21
(20,19%)
Okręg 7
Sołectwo: Kosewo
Pokaż więcej
Monika Aneta Gąsior
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MATEUSZA WOJCIECHOWSKIEGO
24
(18,05%)
Małgorzata Magdalena Wesołowska
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
65
(48,87%)
Ryszard Staśkiewicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄD 2018
44
(33,08%)
Okręg 8
Sołectwa: Giewartów Holendry, Gostuń, Sienno
Pokaż więcej
Jacek Piguła
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MATEUSZA WOJCIECHOWSKIEGO
46
(23,83%)
Wojciech Główczyński
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
74
(38,34%)
Paweł Tomasz Smuszkiewicz
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
47
(24,35%)
Daniel Wojciech Nowak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄD 2018
26
(13,47%)
Okręg 9
Sołectwo: Mieczownica
Pokaż więcej
Mieczysław Gieczewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MATEUSZA WOJCIECHOWSKIEGO
62
(41,89%)
Radosław Chwaciński
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
19
(12,84%)
Mikołaj Stanisław Owczarek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄD 2018
67
(45,27%)
Okręg 10
Sołectwo: Giewartów
Pokaż więcej
Beata Elżbieta Mierzejewska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MATEUSZA WOJCIECHOWSKIEGO
126
(57,53%)
Małgorzata Król
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
41
(18,72%)
Grzegorz Józef Gruszczyński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄD 2018
52
(23,74%)
Okręg 11
Sołectwo: Szyszłowo
Pokaż więcej
Joanna Świderska-Bylewska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MATEUSZA WOJCIECHOWSKIEGO
60
(39,74%)
Daria Anna Pawlaczyk
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
50
(33,11%)
Ewelina Agnieszka Dzikowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄD 2018
41
(27,15%)
Okręg 12
Sołectwa: Doły, Stara Olszyna, Grabina
Pokaż więcej
Iwona Przybylska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MATEUSZA WOJCIECHOWSKIEGO
76
(54,29%)
Jerzy Dranikowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄD 2018
64
(45,71%)
Okręg 13
Sołectwa: Siernicze Małe, Kania
Pokaż więcej
Marek Tomczak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MATEUSZA WOJCIECHOWSKIEGO
45
(32,37%)
Piotr Rumiński
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1
(0,72%)
Jacek Majewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RYSZARDA PRZYGOCKIEGO
59
(42,45%)
Andrzej Jan Łagutoczkin
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄD 2018
34
(24,46%)
Okręg 14
Sołectwo: Siernicze Wielkie
Pokaż więcej
Mariola Danuta Gospodarek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MATEUSZA WOJCIECHOWSKIEGO
58
(46,77%)
Maria Halina Wątroba
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
47
(37,90%)
Magdalena Domeracka
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
19
(15,32%)
Okręg 15
Sołectwa: Naprusewo, Skrzynka
Pokaż więcej
Marcin Śremski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MATEUSZA WOJCIECHOWSKIEGO
43
(31,85%)
Kinga Marta Nowakowska
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
49
(36,30%)
Marcin Damian Borowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄD 2018
43
(31,85%)