Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Dzielnica Stare Miasto, Dzielnica Podlesie
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE PONAD PODZIAŁAMI
-
1
Krzysztof Jan Klęczar
1 340
(29,98%)
-
2
Urszula Katarzyna Włodarczyk
338
(7,56%)
-
6
Żaneta Maria Siwiec
120
(2,69%)
-
3
Mirosława Beata Nycz
232
(5,19%)
-
4
Łukasz Krzysztof Plewniak
315
(7,05%)
-
8
Wiesław Maksymilian Gawęda
465
(10,41%)
-
5
Grażyna Alicja Kowalska
215
(4,81%)
-
7
Aneta Bernadeta Bogacz
187
(4,18%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
5
Ewa Małgorzata Orlicka-Bargieł
118
(2,64%)
-
7
Małgorzata Kruczała
35
(0,78%)
-
3
Wiesław Wadowski
124
(2,77%)
-
4
Bożena Cieślińska
125
(2,80%)
-
1
Jan Kubik
348
(7,79%)
-
2
Eugeniusz Jan Królicki
139
(3,11%)
-
6
Andrzej Jan Bryzek
262
(5,86%)
-
8
Paweł Bolesław Hrapkowicz
106
(2,37%)
Okręg 2
Dzielnica Nowe Miasto
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE PONAD PODZIAŁAMI
-
4
Piotr Paweł Żmuda
175
(4,96%)
-
6
Jan Stanisław Godlewski
239
(6,78%)
-
1
Marek Nycz
653
(18,52%)
-
2
Janina Sordyl
267
(7,57%)
-
3
Andrzej Czesław Wiśniowski
412
(11,69%)
-
5
Maria Barbara Karaim
459
(13,02%)
-
7
Dominika Aneta Kramarczyk
153
(4,34%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
4
Urszula Bagier
96
(2,72%)
-
7
Ryszard Marian Matyjaszek
131
(3,72%)
-
5
Andrzej Krzysztofik
95
(2,70%)
-
2
Ilona Anna Kula
281
(7,97%)
-
3
Jarosław Dawid Adamus
97
(2,75%)
-
1
Marek Błasiak
332
(9,42%)
-
6
Grażyna Zajączek
135
(3,83%)
Okręg 3
Sołectwo Bielany, Sołectwo Łęki, Sołectwo Malec, Sołectwo Nowa Wieś
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE PONAD PODZIAŁAMI
-
3
Andrzej Jerzy Drabek
346
(10,52%)
-
1
Dorota Grażyna Kusak
584
(17,76%)
-
2
Janusz Raj
487
(14,81%)
-
5
Magdalena Paulina Chrzanowska
110
(3,34%)
-
6
Katarzyna Wiktoria Wapiennik
38
(1,16%)
-
7
Wiesław Potoczny
297
(9,03%)
-
4
Kazimierz Tolarczyk
323
(9,82%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
5
Katarzyna Zofia Kapica
113
(3,44%)
-
1
Antoni Franciszek Mojżesz
322
(9,79%)
-
4
Radosław Mariusz Bisaga
116
(3,53%)
-
3
Paulina Danuta Mitoraj
162
(4,93%)
-
2
Ewelina Stanisława Kołaczyk
90
(2,74%)
-
6
Jakub Błażej Goc
194
(5,90%)
-
7
Marcin Drzazga
107
(3,25%)
Okręg 4
Sołectwo Bulowice, Sołectwo Witkowice
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE PONAD PODZIAŁAMI
-
5
Zofia Łysek
98
(3,53%)
-
6
Krzysztof Biczak
54
(1,94%)
-
4
Krzysztof Bogumił Fabija
86
(3,10%)
-
2
Marian Zaręba
364
(13,10%)
-
3
Anna Barbara Kijas
106
(3,82%)
-
1
Tomasz Wojciech Janeczko
601
(21,63%)
-
7
Lidia Kwartnik
71
(2,56%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
2
Andrzej Luranc
134
(4,82%)
-
4
Zofia Zacna
151
(5,44%)
-
5
Lucyna Czaderna
26
(0,94%)
-
3
Danuta Józefa Wysogląd
211
(7,60%)
-
1
Janusz Kruczała
606
(21,81%)
-
7
Lesław Bartłomiej Kuźma
232
(8,35%)
-
6
Konrad Karol Urbańczyk
38
(1,37%)