Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Miasto i Gmina Lipsko
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNY SAMORZĄD 2018
-
1
Jerzy Pasek
460
(9,32%)
-
4
Żaneta Adamczewska
36
(0,73%)
-
2
Marek Dariusz Łata
178
(3,61%)
-
7
Tadeusz Pękała
272
(5,51%)
-
6
Beata Kołsut
19
(0,38%)
-
3
Justyna Kmiecik
12
(0,24%)
-
5
Piotr Andrzej Gudek
31
(0,63%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
3
Renata Kowalska
192
(3,89%)
-
1
Józef Sosnowski
412
(8,35%)
-
2
Sławomir Robert Śmieciuch
520
(10,53%)
-
7
Barbara Janina Wieczorek-Szmajda
91
(1,84%)
-
4
Katarzyna Aneta Tkaczyk
46
(0,93%)
-
6
Kamil Węgłowski
86
(1,74%)
-
5
Franciszek Andrzej Pisarek
82
(1,66%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI RAZEM DLA GMINY I POWIATU
-
5
Ewa Gołda
45
(0,91%)
-
2
Artur Łukasz Dygas
306
(6,20%)
-
3
Tomasz Piotr Stempień
254
(5,14%)
-
1
Jan Piotr Cyran
310
(6,28%)
-
4
Agnieszka Monika Więcław
147
(2,98%)
-
7
Łukasz Grzegorz Gorgoń
135
(2,73%)
-
6
Ewa Szmajda
74
(1,50%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
2
Ewelina Baluk
37
(0,75%)
-
1
Łukasz Potrząsaj
287
(5,81%)
-
5
Irena Stanisława Kościelecka-Bajkowska
60
(1,22%)
-
3
Piotr Pawłowski
202
(4,09%)
-
7
Urszula Lucyna Nowak
50
(1,01%)
-
6
Tadeusz Wacław Kosiński
56
(1,13%)
-
4
Wojciech Krasiński
91
(1,84%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
1
Marta Pęzioł-Borcuch
92
(1,86%)
-
2
Tomasz Wiktor Kosno
142
(2,88%)
-
4
Tomasz Zbigniew Pastuszka
66
(1,34%)
-
3
Renata Anna Kwapińska
87
(1,76%)
-
6
Julia Bożena Pietruszka
49
(0,99%)
-
5
Mirosław Robert Mazur
10
(0,20%)
Okręg 2
Gminy: Ciepielów, Rzeczniów
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNY SAMORZĄD 2018
-
3
Piotr Nowakowski
293
(6,26%)
-
1
Stanisław Wajs
443
(9,47%)
-
2
Alicja Ogrodnik
25
(0,53%)
-
4
Anna Dorota Fijas
25
(0,53%)
-
5
Joanna Aleksandra Niedziela
86
(1,84%)
-
6
Edward Pisarek
25
(0,53%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
2
Dorota Podsiadło
355
(7,59%)
-
1
Zbigniew Ostrach
633
(13,53%)
-
5
Małgorzata Maria Rusinowska
243
(5,20%)
-
3
Barbara Gębusia
378
(8,08%)
-
4
Witold Markowski
218
(4,66%)
-
6
Radosław Drąg
414
(8,85%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI RAZEM DLA GMINY I POWIATU
-
3
Elżbieta Urszula Faliszewska
57
(1,22%)
-
6
Zygmunt Wacław Nachyła
36
(0,77%)
-
1
Wiesława Borek
317
(6,78%)
-
2
Witold Owczarek
109
(2,33%)
-
5
Marta Katarzyna Kiepas
25
(0,53%)
-
4
Wojciech Gumiński
59
(1,26%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
-
4
Wiesław Górmiński
26
(0,56%)
-
2
Karolina Agnieszka Pomorska
41
(0,88%)
-
5
Bożena Gajek
24
(0,51%)
-
1
Cezary Dudek
57
(1,22%)
-
3
Renata Grażyna Lasek
19
(0,41%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
6
Piotr Morgaś
52
(1,11%)
-
5
Dorota Anna Pisarek
23
(0,49%)
-
2
Andrzej Miller
109
(2,33%)
-
4
Marian Wójtowicz
34
(0,73%)
-
3
Barbara Dorota Pastuszka
87
(1,86%)
-
1
Maria Agnieszka Węgrzecka
464
(9,92%)
Okręg 3
Gminy: Solec nad Wisłą, Chotcza
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNY SAMORZĄD 2018
-
2
Agnieszka Mariola Patynowska
45
(1,29%)
-
1
Agnieszka Małgorzata Kula-Kasprzycka
64
(1,83%)
-
3
Marzena Dłużewska
46
(1,32%)
-
4
Jacek Michalec
54
(1,55%)
-
5
Janusz Iwański
58
(1,66%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
2
Aneta Elżbieta Zając
280
(8,02%)
-
3
Ewelina Barbara Samolej
108
(3,09%)
-
4
Józef Trela
85
(2,44%)
-
5
Izabela Aneta Mgłosiek
120
(3,44%)
-
1
Kazimierz Czerwonka
365
(10,46%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI RAZEM DLA GMINY I POWIATU
-
1
Romuald Zdzisław Kowaleczko
731
(20,95%)
-
5
Bartosz Piotr Wodecki
47
(1,35%)
-
3
Dariusz Kostka
95
(2,72%)
-
4
Renata Urszula Połowin
65
(1,86%)
-
2
Urszula Jadwiga Sosnowska
117
(3,35%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
5
Iwona Anna Pluta
96
(2,75%)
-
1
Andrzej Czajkowski
513
(14,70%)
-
4
Krzysztof Kręcki
79
(2,26%)
-
2
Tomasz Fijoł
420
(12,03%)
-
3
Irena Anna Kołacz
102
(2,92%)
Okręg 4
Gmina Sienno
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNY SAMORZĄD 2018
-
4
Renata Iwona Druzd
41
(1,52%)
-
2
Paweł Marek Niedziela
276
(10,23%)
-
1
Roman Antoni Ochyński
218
(8,08%)
-
3
Michał Antoni Wlazłowski
146
(5,41%)
-
5
Marianna Lidia Klepacz
16
(0,59%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
2
Marzena Agata Lachowska
145
(5,37%)
-
1
Lucyna Gaik
743
(27,53%)
-
3
Emilia Ewa Burdon
51
(1,89%)
-
4
Leszek Morgaś
40
(1,48%)
-
5
Zbigniew Grzegorz Capała
109
(4,04%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
1
Stanisław Pora
156
(5,78%)
-
5
Sylwia Monika Kręcisz
57
(2,11%)
-
2
Antoni Andrzej Ćwikliński
381
(14,12%)
-
3
Czesław Sieczka
240
(8,89%)
-
4
Ewa Zaborowska
80
(2,96%)