Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Bejsce, Opatowiec
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
1
Adam Ludwik Stoksik
714
(20,44%)
-
2
Waldemar Woźniak
130
(3,72%)
-
4
Jolanta Ewa Książek
84
(2,40%)
-
3
Bogusława Józefczyk
161
(4,61%)
-
5
Michał Kazimierz Szczerba
465
(13,31%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
1
Janusz Nawrot
349
(9,99%)
-
3
Bogdan Mariusz Woźniak
55
(1,57%)
-
5
Władysław Jan Styczeń
110
(3,15%)
-
4
Ewa Urszula Piłat
74
(2,12%)
-
2
Anna Stanisława Kowalczyk
264
(7,56%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW REGIONU KAZIMIERSKIEGO
-
4
Kamil Krzysztof Półtorak
47
(1,35%)
-
2
Jan Wit Krzak
53
(1,52%)
-
5
Angelina Agnieszka Cisak
159
(4,55%)
-
3
Teresa Augustyn
57
(1,63%)
-
1
Mariusz Tomasz Makuch
123
(3,52%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE ZIEMI KAZIMIERSKIEJ
-
1
Marek Andrzej Pluta
202
(5,78%)
-
3
Radosław Krzysztof Pietrzyk
104
(2,98%)
-
4
Winicjusz Włosowicz
220
(6,30%)
-
2
Renata Kasiak
102
(2,92%)
-
5
Maria Zofia Kurek
21
(0,60%)
Okręg 2
Czarnocin, Skalbmierz
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
1
Jan Nowak
615
(13,89%)
-
2
Zbigniew Dariusz Jakubas
372
(8,40%)
-
6
Bogusław Urantówka
170
(3,84%)
-
5
Beata Danuta Buła
369
(8,33%)
-
3
Teresa Bondaś
195
(4,40%)
-
4
Jerzy Zygmunt Włosowicz
317
(7,16%)
-
7
Helena Agata Jackiewicz
280
(6,32%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
4
Stanisław Gaweł
162
(3,66%)
-
1
Małgorzata Barbara Bartosik
405
(9,15%)
-
3
Krzysztof Tomasz Kaczmarczyk
125
(2,82%)
-
2
Małgorzata Ewa Patro-Luty
155
(3,50%)
-
6
Małgorzata Maria Sobolewska
30
(0,68%)
-
5
Jacek Jakub Jajeśniak
157
(3,55%)
-
7
Robert Andrzej Basiak
162
(3,66%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW REGIONU KAZIMIERSKIEGO
-
7
Tomasz Aleksander Drukała
55
(1,24%)
-
5
Dariusz Leszek Futrzyński
29
(0,65%)
-
1
Katarzyna Joanna Stępień
53
(1,20%)
-
3
Teresa Olszewska
51
(1,15%)
-
2
Magdalena Monika Malara
59
(1,33%)
-
4
Tomasz Jan Łach
77
(1,74%)
-
6
Paweł Bernard Kabat
13
(0,29%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE ZIEMI KAZIMIERSKIEJ
-
1
Włodzimierz Ludwik Wiertek
250
(5,65%)
-
2
Marek Jarosław Pikulski
208
(4,70%)
-
4
Marek Czernik
53
(1,20%)
-
3
Monika Grzęda
19
(0,43%)
-
5
Beata Alicja Krakowiak
11
(0,25%)
-
7
Wiesława Łakota
11
(0,25%)
-
6
Maria Durbas
25
(0,56%)
Okręg 3
Kazimierza Wielka
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
4
Andrzej Mirosław Nocoń
219
(3,29%)
-
5
Bożena Renata Malara
165
(2,48%)
-
6
Ewa Agnieszka Kuc
108
(1,62%)
-
3
Andrzej Marek Kuliś
253
(3,80%)
-
8
Helena Maria Waloch
92
(1,38%)
-
9
Sylwia Psica
100
(1,50%)
-
7
Andrzej Stanisław Majchrowski
148
(2,22%)
-
2
Marek Piotr Augustyn
276
(4,14%)
-
1
Michał Bucki
750
(11,25%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
1
Jarosław Miszczyk
546
(8,19%)
-
6
Katarzyna Jędraszewska
45
(0,68%)
-
8
Tadeusz Szymon Knopek
417
(6,26%)
-
9
Łukasz Jan Lubera
177
(2,66%)
-
2
Adrian Robert Ścipiór
334
(5,01%)
-
4
Sylwia Michalina Gawłowska
54
(0,81%)
-
3
Kazimierz Mieczysław Maj
410
(6,15%)
-
5
Wiesława Makola
80
(1,20%)
-
7
Anita Zofia Michalec
49
(0,74%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW REGIONU KAZIMIERSKIEGO
-
2
Jerzy Wacław Bojanowicz
278
(4,17%)
-
4
Aneta Elżbieta Nowak
18
(0,27%)
-
3
Paweł Szczepan Bomba
155
(2,33%)
-
1
Adam Władysław Kupiec
58
(0,87%)
-
7
Danuta Zofia Ciepichał
34
(0,51%)
-
5
Danuta Kozińska
52
(0,78%)
-
9
Krzysztof Klimek
238
(3,57%)
-
6
Edyta Regina Kwiecień
30
(0,45%)
-
8
Kazimierz Józef Brodko
54
(0,81%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE ZIEMI KAZIMIERSKIEJ
-
1
Marek Wojciech Olejarski
377
(5,66%)
-
6
Dorota Emilia Rusiecka
41
(0,62%)
-
2
Łukasz Maderak
388
(5,82%)
-
4
Zofia Nocoń
168
(2,52%)
-
3
Robert Jerzy Głogowiecki
237
(3,56%)
-
7
Waldemar Marek Wiejacha
204
(3,06%)
-
5
Hanna Mieczysława Kubik
28
(0,42%)
-
9
Izabella Maria Kalisz
58
(0,87%)
-
8
Barbara Urszula Wzorek
24
(0,36%)