Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Sołectwo Jasienica, Sołectwo Biery, Sołectwo Grodziec, Sołectwo Świętoszówka
Pokaż więcej
Janusz Andrzej Cholewik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRAWO - RODZINA - SAMORZĄD
507
(15,17%)
Maria Bury
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRAWO - RODZINA - SAMORZĄD
441
(13,19%)
Mirosława Jadwiga Hawełek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRAWO - RODZINA - SAMORZĄD
427
(12,77%)
Jacek Tomasz Gołyszny
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRAWO - RODZINA - SAMORZĄD
473
(14,15%)
Andrzej Karol Szimke
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRAWO - RODZINA - SAMORZĄD
279
(8,35%)
Grażyna Elżbieta Gaszek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRAWO - RODZINA - SAMORZĄD
377
(11,28%)
Stanisław Cebulak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRAWO - RODZINA - SAMORZĄD
436
(13,04%)
Mirosław Jan Żebrowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRAWO - RODZINA - SAMORZĄD
181
(5,41%)
Ilona Ewa Wiencek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRAWO - RODZINA - SAMORZĄD
222
(6,64%)
Okręg 2
Sołectwo Iłownica, Sołectwo Landek, Sołectwo Roztropice, Sołectwo Rudzica, Sołectwo Bielowicko, Sołectwo Wieszczęta, Sołectwo Łazy
Pokaż więcej
Jan Paweł Jenkner
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRAWO - RODZINA - SAMORZĄD
217
(7,15%)
Irena Halina Sojka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRAWO - RODZINA - SAMORZĄD
318
(10,48%)
Czesław Machalica
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRAWO - RODZINA - SAMORZĄD
650
(21,42%)
Marek Krzysztof Szimke
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRAWO - RODZINA - SAMORZĄD
313
(10,32%)
Karol Ignacy Bierski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRAWO - RODZINA - SAMORZĄD
331
(10,91%)
Henryk Wiktor Frycz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRAWO - RODZINA - SAMORZĄD
180
(5,93%)
Urszula Anna Krywult
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRAWO - RODZINA - SAMORZĄD
270
(8,90%)
Zofia Małgorzata Polok
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRAWO - RODZINA - SAMORZĄD
502
(16,55%)
Barbara Elżbieta Sadlik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRAWO - RODZINA - SAMORZĄD
253
(8,34%)
Okręg 3
Sołectwo Mazańcowice, Sołectwo Międzyrzecze Dolne, Sołectwo Międzyrzecze Górne
Pokaż więcej
Tomasz Stanisław Donocik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRAWO - RODZINA - SAMORZĄD
130
(4,35%)
Genowefa Krystyna Kopeć
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRAWO - RODZINA - SAMORZĄD
209
(6,99%)
Franciszek Antoni Handzel
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRAWO - RODZINA - SAMORZĄD
249
(8,33%)
Ewelina Tersa Jaksik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRAWO - RODZINA - SAMORZĄD
139
(4,65%)
Mieczysław Marian Orlicki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRAWO - RODZINA - SAMORZĄD
155
(5,18%)
Barbara Pelagia Danel
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRAWO - RODZINA - SAMORZĄD
106
(3,55%)
Tomasz Stanisław Osuch
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRAWO - RODZINA - SAMORZĄD
328
(10,97%)
Wiesław Tadeusz Czarniecki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRAWO - RODZINA - SAMORZĄD
350
(11,71%)
Maria Głuc-Mrzyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRAWO - RODZINA - SAMORZĄD
102
(3,41%)
Zdzisław Wiesław Florek
KOMITET WYBORCZY „NASZE SPRAWY”
322
(10,77%)
Bogdan Franciszek Mańdok
KOMITET WYBORCZY „NASZE SPRAWY”
104
(3,48%)
Beata Iwona Łącz
KOMITET WYBORCZY „NASZE SPRAWY”
236
(7,89%)
Barbara Katarzyna Breguła
KOMITET WYBORCZY „NASZE SPRAWY”
77
(2,58%)
Dariusz Marek Krymski
KOMITET WYBORCZY „NASZE SPRAWY”
176
(5,89%)
Jan Zawada
KOMITET WYBORCZY „NASZE SPRAWY”
167
(5,59%)
Bogusława Maria Paszek
KOMITET WYBORCZY „NASZE SPRAWY”
93
(3,11%)
Damian Kosiński
KOMITET WYBORCZY „NASZE SPRAWY”
47
(1,57%)