Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Knyszyn-ul. Goniądzka, ul. Jana Zamoyskiego, ul. ks. Edwarda Junga, ul. Piotra Chwalczewskiego
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA KNYSZYN
-
16
Mieczysław Antoni Pawlik
101
(59,41%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - DZIŚ TWORZYMY JUTRO
-
18
Weronika Buńkowska
2
(1,18%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ I UCZCIWOŚĆ
-
17
Adam Masłowski
67
(39,41%)
Okręg 2
Knyszyn-ul. Tykocka, ul. Legionowa, ul. Zamkowa
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA KNYSZYN
-
16
Małgorzata Sokolewicz
53
(32,32%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - DZIŚ TWORZYMY JUTRO
-
18
Ewa Milewska
9
(5,49%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ I UCZCIWOŚĆ
-
17
Jerzy Bielski
102
(62,20%)
Okręg 3
Knyszyn-ul. Królowej Bony, ul. Adama Mickiewicza, ul. Władysława Jagiełły, ul. Zygmunta Augusta, ul. Barbary Radziwiłłówny, ul. Polna, ul. Królowej Jadwigi
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA KNYSZYN
-
16
Tomasz Purta
81
(41,33%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - DZIŚ TWORZYMY JUTRO
-
18
Karol Rzeczko
13
(6,63%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Witold Wojciechowski
27
(13,78%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ I UCZCIWOŚĆ
-
17
Rafał Adam Ziemkiewicz
75
(38,27%)
Okręg 4
Knyszyn-ul. Jagiellońska, ul. Marii Konopnickiej, ul. Osiedlowa, ul. Pocztowa, ul. Podlaska, ul. Henryka Sienkiewicza, ul. Ignacego Daszyńskiego, ul. Romana Dmowskiego, ul. Józefa Piłsudskiego, ul. 11 Listopada, ul. Wincentego Witosa
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA KNYSZYN
-
16
Bernadeta Przybyszewska
70
(34,48%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - DZIŚ TWORZYMY JUTRO
-
18
Małgorzata Agata Wardach
10
(4,93%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Zofia Zalewska
30
(14,78%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ I UCZCIWOŚĆ
-
17
Paweł Skutnik
93
(45,81%)
Okręg 5
Knyszyn-ul. Rynek, ul. Szkolna, ul. Kościelna
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA KNYSZYN
-
16
Artur Budny
60
(37,27%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - DZIŚ TWORZYMY JUTRO
-
18
Magdalena Wyszyńska
17
(10,56%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Bogdan Ostrowski
22
(13,66%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ I UCZCIWOŚĆ
-
17
Anna Wierzbicka
62
(38,51%)
Okręg 6
Knyszyn-ul. Grodzieńska, ul. Północna
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA KNYSZYN
-
16
Stanisław Ciołko
79
(46,20%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - DZIŚ TWORZYMY JUTRO
-
18
Marta Mozolewska
9
(5,26%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ I UCZCIWOŚĆ
-
17
Zdzisław Wacław Powichrowski
83
(48,54%)
Okręg 7
Knyszyn-ul. Białostocka, ul. Południowa, ul. Obozowa
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA KNYSZYN
-
16
Grzegorz Józef Zajkowski
45
(31,25%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - DZIŚ TWORZYMY JUTRO
-
18
Jolanta Okrasińska
5
(3,47%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ I UCZCIWOŚĆ
-
17
Anna Anszczak
94
(65,28%)
Okręg 8
Knyszyn-ul. Nowa, ul. Łąkowa, ul. Starodworna
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA KNYSZYN
-
16
Barbara Sienkiewicz
49
(37,69%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - DZIŚ TWORZYMY JUTRO
-
18
Paweł Buńkowski
3
(2,31%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ I UCZCIWOŚĆ
-
17
Zbigniew Adam Niedzielewski
78
(60,00%)
Okręg 9
Knyszyn Zamek
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA KNYSZYN
-
16
Sylwia Ziobrowska
39
(40,63%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Witalis Wnorowski
26
(27,08%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ I UCZCIWOŚĆ
-
17
Kamila Maria Oświecińska
31
(32,29%)
Okręg 10
Czechowizna, Lewonie Kolonia
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Teresa Snarska
31
(36,05%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ I UCZCIWOŚĆ
-
17
Mariusz Rogalski
55
(63,95%)
Okręg 11
Kalinówka Kościelna, Wojtówce
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA KNYSZYN
-
16
Joanna Kożuszko
31
(19,62%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Michał Karejwo
49
(31,01%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ I UCZCIWOŚĆ
-
17
Stanisław Połonowski
78
(49,37%)
Okręg 12
Guzy, Ogrodniki
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA KNYSZYN
-
16
Stanisław Kakareko
34
(27,42%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Marcin Wojciech Golecki
37
(29,84%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ I UCZCIWOŚĆ
-
17
Paweł Wojtach
53
(42,74%)
Okręg 13
Grądy, Wodziłówka, Cisówka Kolonia, Poniklica
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA KNYSZYN
-
16
Andrzej Pietlukiewicz
44
(31,21%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Marcin Uścianowski
18
(12,77%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ I UCZCIWOŚĆ
-
17
Przemysław Kudzinowski
79
(56,03%)
Okręg 14
Jaskra, Chobotki
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA KNYSZYN
-
16
Andrzej Snarski
64
(53,78%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ I UCZCIWOŚĆ
-
17
Andrzej Baranowski
55
(46,22%)
Okręg 15
Zofiówka, Nowiny Kasjerskie, Nowiny Zdroje
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA KNYSZYN
-
16
Magdalena Wysocka
72
(36,55%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Cezary Waldemar Pursa
52
(26,40%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ I UCZCIWOŚĆ
-
17
Łukasz Popławski
73
(37,06%)