Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Sołectwo Czyprki Sołectwo Lipińskie Sołectwo Lipowy Dwór
Pokaż więcej
Wiesław Milczanowski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
30
(35,29%)
Henryk Józef Brodowski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
25
(29,41%)
Tomasz Dorbach
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ,,NOWOCZESNA WIEŚ"
30
(35,29%)
Okręg 2
Sołectwo Staświny
Pokaż więcej
Izabela Anna Puka
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
50
(51,55%)
Monika Murach-Gładczuk
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
13
(13,40%)
Iwona Ewa Wołodko
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ,,NOWOCZESNA WIEŚ"
34
(35,05%)
Okręg 3
Sołectwo Miłki ul. Kwiatowa ul. Lipowa ul. Michała Kajki ul. Ogrodowa ul. Sportowa ul. Suwalska ul. Szkolna ul. Wspólna Miechy
Pokaż więcej
Dariusz Ireneusz Górski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
74
(48,68%)
Piotr Adam Todryk
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
37
(24,34%)
Anna Janczurewicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ,,NOWOCZESNA WIEŚ"
41
(26,97%)
Okręg 4
Sołectwo Miłki ul. Giżycka od 1 do 20 Staświny 1 - 9 (Wólka-sołectwo Miłki)
Pokaż więcej
Elżbieta Szmul
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
48
(48,00%)
Marta Ciż
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ,,NOWOCZESNA WIEŚ"
52
(52,00%)
Okręg 5
Sołectwo Miłki ul. Giżycka od 21 do 73 ul. Jeziorna ul. Zielona ul. Mazurska Przykop Wierciejki
Pokaż więcej
Agnieszka Anna Jenczyk
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
41
(33,88%)
Piotr Krzysztof Dusyn
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
38
(31,40%)
Andrzej Stanisław Idek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ,,NOWOCZESNA WIEŚ"
42
(34,71%)
Okręg 6
Sołectwo Marcinowa Wola
Pokaż więcej
Anna Marzanna Kurpiel
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
101
(67,33%)
Renata Ewa Ilnicka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ,,NOWOCZESNA WIEŚ"
49
(32,67%)
Okręg 7
Sołectwo Bielskie Sołectwo Danowo Sołectwo Konopki Wielkie Sołectwo Konopki Małe
Pokaż więcej
Marcin Własiuk
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
53
(49,53%)
Barbara Tech
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ,,NOWOCZESNA WIEŚ"
54
(50,47%)
Okręg 8
Sołectwo Konopki Nowe
Pokaż więcej
Józef Dominiuk
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
49
(53,85%)
Barbara Ozygała
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
24
(26,37%)
Tomasz Adam Skarżyński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ,,NOWOCZESNA WIEŚ"
18
(19,78%)
Okręg 9
Sołectwo Wyszowate
Pokaż więcej
Tomasz Gujda
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNA WIEŚ WYSZOWATE
61
(68,54%)
Piotr Osik
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
28
(31,46%)
Okręg 10
Sołectwo Ruda
Pokaż więcej
Krzysztof Skorupski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
21
(16,80%)
Anna Bożena Kamińska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
24
(19,20%)
Przemysław Chmielewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ,,NOWOCZESNA WIEŚ"
80
(64,00%)
Okręg 11
Sołectwo Kleszczewo
Pokaż więcej
Elżbieta Bogusława Fedorowicz
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
62
(73,81%)
Kamil Daniel Warda
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ,,NOWOCZESNA WIEŚ"
22
(26,19%)
Okręg 12
Sołectwo Rydzewo
Pokaż więcej
Jacek Cimochowski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
84
(47,73%)
Elżbieta Teresa Tomanek-Kazana
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
44
(25,00%)
Ryszard Wołkoński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ,,NOWOCZESNA WIEŚ"
48
(27,27%)
Okręg 13
Sołectwo Jagodne Wielkie
Pokaż więcej
Danuta Katarzyna Celep
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
0
(0,00%)
Okręg 14
Sołectwo Paprotki
Pokaż więcej
Edyta Zalewska
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
31
(54,39%)
Jolanta Trynkiewicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ,,NOWOCZESNA WIEŚ"
26
(45,61%)
Okręg 15
Sołectwo Jagodne Małe
Pokaż więcej
Marta Więsyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ,,NOWOCZESNA WIEŚ"
0
(0,00%)