Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Tadeusz Ziemak
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
73
(47,10%)
Mirosław Jamiołkowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNOŚĆ I ROZWÓJ
82
(52,90%)
Okręg 2
Nienałty-Brewki Nienałty-Szymany Rawy-Gaczkowo
Pokaż więcej
Michał Nienałtowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNOŚĆ I ROZWÓJ
67
(40,85%)
Bożena Zakrzewska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TRZY WSIE
97
(59,15%)
Okręg 3
Gaczkowo Nowa Złotoria
Pokaż więcej
Stanisław Pecura
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
62
(51,24%)
Iwona Nienałtowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNOŚĆ I ROZWÓJ
59
(48,76%)
Okręg 4
Kępiste-Borowe Rostki-Daćbogi
Pokaż więcej
Jarosław Konarzewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNOŚĆ I ROZWÓJ
75
(49,34%)
Ryszard Jabłonka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZAWSZE RAZEM KĘPISTE
77
(50,66%)
Okręg 5
Kańkowo-Piecki Niemiry Stara Złotoria
Pokaż więcej
Grzegorz Boratyński
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
37
(35,58%)
Kinga Pecura
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNOŚĆ I ROZWÓJ
67
(64,42%)
Okręg 6
Waldemar Józef Chojnowski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
47
(37,30%)
Jerzy Biernacki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNOŚĆ I ROZWÓJ
79
(62,70%)
Okręg 7
Zakrzewo-Kopijki Zakrzewo Wielkie
Pokaż więcej
Teresa Kołota
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
49
(42,24%)
Bogdan Jan Godlewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNOŚĆ I ROZWÓJ
67
(57,76%)
Okręg 8
Pułazie Zgleczewo Panieńskie Zgleczewo Szlacheckie
Pokaż więcej
Hanna Wilińska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZGLECZEWA I PUŁAZIE
56
(54,37%)
Hanna Iwanowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA GMINY ZARĘBY KOŚCIELNE
47
(45,63%)
Okręg 9
Kietlanka Pętkowo Wielkie
Pokaż więcej
Beata Kietlińska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNOŚĆ I ROZWÓJ
100
(74,07%)
Jolanta Kempista
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA ZARĘBY
35
(25,93%)
Okręg 10
Kosuty Zaręby Kościelne: ul. Ogrodowa, ul. Brewki Zakościelne, ul. Farna
Pokaż więcej
Zofia Skłodowska
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
0
(0,00%)
Agnieszka Płotczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNOŚĆ I ROZWÓJ
0
(0%)
Okręg 11
Grabowo Świerże-Kolonia Zaręby Kościelne: ul. Czyżewska, ul. 11 - go Listopada, ul. Leśna, ul. Mokra
Pokaż więcej
Urszula Wołosiewicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNOŚĆ I ROZWÓJ
49
(35,00%)
Marek Nowacki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PEWNE JUTRO
91
(65,00%)
Okręg 12
Zaręby Kościelne: ul. Gęsia, ul. Kowalska, ul. Młynarska, ul. Rynek
Pokaż więcej
Jan Grabowski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
73
(60,33%)
Paweł Adam Gołębiewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNOŚĆ I ROZWÓJ
48
(39,67%)
Okręg 13
Uścianek Wielki Zaręby Leśne
Pokaż więcej
Zygmunt Dąbkowski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
61
(50,00%)
Ireneusz Marcin Kocak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNOŚĆ I ROZWÓJ
61
(50,00%)
Okręg 14
Budziszewo Świerże-Panki Świerże-Kiełcze
Pokaż więcej
Wiesław Dmochowski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
81
(68,64%)
Aneta Edyta Ołdakowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNOŚĆ I ROZWÓJ
37
(31,36%)
Okręg 15
Skłody-Piotrowice Skłody-Stachy Skłody Średnie Świerże-Kończany Świerże Zielone
Pokaż więcej
Radosław Skłodowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNOŚĆ I ROZWÓJ
52
(39,69%)
Teresa Niemira
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SKŁODY I ŚWIERŻE
79
(60,31%)