Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Jarosław Góral
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIUSZA NORBERCZUKA
51
(54,26%)
Daniel Gulik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAFAŁA KRUSZEWSKIEGO
43
(45,74%)
Okręg 2
Kałęczyn, Zakrzewo-Słomy, Opatowina
Pokaż więcej
Michał Kołodziejski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIUSZA NORBERCZUKA
13
(13,83%)
Katarzyna Zawistowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAFAŁA KRUSZEWSKIEGO
38
(40,43%)
Andrzej Jadczak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NIEZALEŻNI RAZEM”
43
(45,74%)
Okręg 3
Ołtarze-Gołacze
Pokaż więcej
Tadeusz Moczulski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIUSZA NORBERCZUKA
24
(25,26%)
Ryszard Kombór
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAFAŁA KRUSZEWSKIEGO
71
(74,74%)
Okręg 4
Strękowo, Strękowo Nieczykowskie
Pokaż więcej
Mariusz Antoni Norberczuk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIUSZA NORBERCZUKA
28
(37,33%)
Rafał Kruszewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAFAŁA KRUSZEWSKIEGO
47
(62,67%)
Okręg 5
Kossaki, Kamianka Nadbużna, Kamianka Stokowo
Pokaż więcej
Maciej Obliński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIUSZA NORBERCZUKA
26
(32,91%)
Dariusz Pietrzak
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
11
(13,92%)
Dariusz Tymiński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NIEZALEŻNI RAZEM”
42
(53,16%)
Okręg 6
Żebry-Laskowiec
Pokaż więcej
Marek Tymiński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAFAŁA KRUSZEWSKIEGO
43
(47,78%)
Janusz Tchórznicki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NIEZALEŻNI RAZEM”
47
(52,22%)
Okręg 7
Kramkowo-Lipskie, Żebry-Kolonia
Pokaż więcej
Grzegorz Bogucki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAFAŁA KRUSZEWSKIEGO
70
(52,63%)
Norbert Michał Lipski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
6
(4,51%)
Waldemar Wojtkowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NIEZALEŻNI RAZEM”
57
(42,86%)
Okręg 8
Nur: ul. Kościelna, ul. Drohiczyńska, Nur Kolonia Wschodnia
Pokaż więcej
Agnieszka Terlikowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIUSZA NORBERCZUKA
38
(33,33%)
Andrzej Bednarczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAFAŁA KRUSZEWSKIEGO
9
(7,89%)
Damian Wawer
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
17
(14,91%)
Grzegorz Stpiczyński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NIEZALEŻNI RAZEM”
50
(43,86%)
Okręg 9
Nur: ul. Brokowska, ul. Podsadnia, ul. Kozia, ul. Rynek, ul. Nadbużna, Łęg Nurski
Pokaż więcej
Kamila Złotkowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIUSZA NORBERCZUKA
16
(18,82%)
Mariusz Antoni Stokowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAFAŁA KRUSZEWSKIEGO
27
(31,76%)
Edward Józef Jańczuk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NIEZALEŻNI RAZEM”
42
(49,41%)
Okręg 10
Nur: ul. Ogrodowa, ul. Łomżyńska, ul. Małkińska, ul. Czyżewska, ul. Plac Kościelny, ul. Szosa Ciechanowiecka, Nur Kolonia Zachodnia
Pokaż więcej
Zofia Gietka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIUSZA NORBERCZUKA
18
(14,29%)
Weronika Szwagulińska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAFAŁA KRUSZEWSKIEGO
26
(20,63%)
Józef Marian Kamiński
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
47
(37,30%)
Władysław Pędzich
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NIEZALEŻNI RAZEM”
35
(27,78%)
Okręg 11
Zaszków, Zaszków-Kolonia
Pokaż więcej
Krzysztof Bielik
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
57
(58,16%)
Andrzej Korycki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NIEZALEŻNI RAZEM”
41
(41,84%)
Okręg 12
Ślepowrony, Obryte
Pokaż więcej
Remigiusz Kowalczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAFAŁA KRUSZEWSKIEGO
43
(51,19%)
Anna Ślepowrońska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
21
(25,00%)
Andrzej Wojtkowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NIEZALEŻNI RAZEM”
20
(23,81%)
Okręg 13
Ołowskie, Myślibory, Murawskie Nadbużne
Pokaż więcej
Anna Steć
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIUSZA NORBERCZUKA
39
(29,10%)
Adam Murawski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
53
(39,55%)
Kazimierz Dybowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NIEZALEŻNI RAZEM”
42
(31,34%)
Okręg 14
Godlewo-Warsze, Godlewo-Mierniki
Pokaż więcej
Dorota Dąbrowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIUSZA NORBERCZUKA
44
(44,00%)
Katarzyna Olszak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAFAŁA KRUSZEWSKIEGO
5
(5,00%)
Emilia Stańczuk
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
51
(51,00%)
Okręg 15
Godlewo Wielkie, Godlewo-Milewek
Pokaż więcej
Mariusz Zawistowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIUSZA NORBERCZUKA
11
(9,57%)
Ewa Zawistowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAFAŁA KRUSZEWSKIEGO
33
(28,70%)
Michał Godlewski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
31
(26,96%)
Stanisław Godlewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NIEZALEŻNI RAZEM”
40
(34,78%)