Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Babice I od nr 1 do nr 70
Pokaż więcej
Zdzisław Jacek Oleszek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „PRZYJAZNA GMINA”
0
(0,00%)
Okręg 2
Babice I od nr 71 do nr 108, Babice II od nr 109 do nr 140
Pokaż więcej
Józef Gutyj
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „PRZYJAZNA GMINA”
72
(47,37%)
Zbigniew Bździuch
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
80
(52,63%)
Okręg 3
Babice II od nr 141 do nr 214
Pokaż więcej
Dariusz Bielak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „PRZYJAZNA GMINA”
0
(0,00%)
Okręg 4
Dorbozy, Olchowiec od nr 1 do nr 6
Pokaż więcej
Zbigniew Połuch
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „PRZYJAZNA GMINA”
0
(0,00%)
Okręg 5
Olchowiec od nr 7 do nr 119
Pokaż więcej
Ewa Paluch
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „PRZYJAZNA GMINA”
53
(27,04%)
Ryszard Czesław Grzyb
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
143
(72,96%)
Okręg 6
Obsza nr 1, nr 133 i od nr 134A do nr 134F
Pokaż więcej
Irena Maria Kościk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „PRZYJAZNA GMINA”
0
(0,00%)
Okręg 7
Obsza od nr 2 do nr 70B
Pokaż więcej
Tomasz Pawłowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „PRZYJAZNA GMINA”
76
(52,78%)
Jan Wróbel
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BIŁGORAJSZCZYZNA
68
(47,22%)
Okręg 8
Obsza od nr 71 do nr 132
Pokaż więcej
Lech Bolesław Syty
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „PRZYJAZNA GMINA”
78
(57,78%)
Grzegorz Koziara
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BIŁGORAJSZCZYZNA
57
(42,22%)
Okręg 9
Wola Obszańska od nr 1 do nr 85
Pokaż więcej
Danuta Markowicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „PRZYJAZNA GMINA”
0
(0,00%)
Okręg 10
Wola Obszańska od nr 86 do nr 183A
Pokaż więcej
Jerzy Wójcik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „PRZYJAZNA GMINA”
0
(0,00%)
Okręg 11
Zamch I od nr 1 do nr 74
Pokaż więcej
Andrzej Sarzyński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „PRZYJAZNA GMINA”
90
(69,23%)
Robert Krzyszycha
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BIŁGORAJSZCZYZNA
40
(30,77%)
Okręg 12
Zamch I od nr 75 do nr 143
Pokaż więcej
Stanisław Mieczysław Wróbel
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „PRZYJAZNA GMINA”
46
(35,38%)
Stanisław Sieniawski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BIŁGORAJSZCZYZNA
84
(64,62%)
Okręg 13
Zamch II od nr 144 do nr 193
Pokaż więcej
Tomasz Wujda
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „PRZYJAZNA GMINA”
0
(0,00%)
Okręg 14
Zamch II od nr 194 do nr 243 i od nr 306 do nr 322
Pokaż więcej
Artur Marek Matysiak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „PRZYJAZNA GMINA”
0
(0,00%)
Okręg 15
Zamch II od nr 244 do nr 305
Pokaż więcej
Marian Bury
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „PRZYJAZNA GMINA”
82
(75,23%)
Maria Stanisława Danaj
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BIŁGORAJSZCZYZNA
27
(24,77%)