Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Sołectwo Jankowo Dolne, Jankówko
Pokaż więcej
Mirosław Adamski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
106
(25,98%)
Marian Stanisław Kaźmierczak
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
216
(52,94%)
Daria Łebska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GNIEŹNIEŃSKIE POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE
86
(21,08%)
Okręg 2
Sołectwa Lulkowo, Strzyżewo Paczkowe, Strzyżewo Smykowe
Pokaż więcej
Bolesław Marian Dziel
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
204
(74,45%)
Henryk Jagielicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GNIEŹNIEŃSKIE POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE
70
(25,55%)
Okręg 3
Sołectwa Strzyżewo Kościelne, Wełnica
Pokaż więcej
Krzysztof Kubasiak
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
79
(17,48%)
Mariusz Adam Nawrocki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „PRZYJAZNA GMINA GNIEZNO”
259
(57,30%)
Dariusz Śmiałowski
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
82
(18,14%)
Maciej Łukasz Kurczych
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
32
(7,08%)
Okręg 4
Sołectwo Osiniec
Pokaż więcej
Agata Górna
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „PRZYJAZNA GMINA GNIEZNO”
338
(78,60%)
Dariusz Ciechanowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GNIEŹNIEŃSKIE POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE
92
(21,40%)
Okręg 5
Sołectwa Szczytniki Duchowne, Wola Skorzęcka
Pokaż więcej
Kazimierz Bułakowski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
117
(28,19%)
Jakub Grzegorz Fryza
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GNIEŹNIEŃSKIE POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE
298
(71,81%)
Okręg 6
Sołectwa Kalina, Lubochnia, Wierzbiczany
Pokaż więcej
Marek Słomczewski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
79
(20,73%)
Maria Jolanta Brykczyńska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „PRZYJAZNA GMINA GNIEZNO”
234
(61,42%)
Waldemar Kwitowski
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
68
(17,85%)
Okręg 7
Sołectwo Mnichowo
Pokaż więcej
Paweł Jan Jesiołowski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
150
(42,61%)
Iwona Mirosława Pajkert
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „PRZYJAZNA GMINA GNIEZNO”
202
(57,39%)
Okręg 8
Sołectwa Dalki, Skiereszewo
Pokaż więcej
Roman Edward Solarek
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
183
(44,85%)
Ryszard Jerzy Majewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GNIEŹNIEŃSKIE POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE
225
(55,15%)
Okręg 9
Sołectwo Braciszewo, Piekary
Pokaż więcej
Piotr Łykowski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
130
(40,50%)
Agnieszka Maria Rzempała-Chmielewska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „PRZYJAZNA GMINA GNIEZNO”
191
(59,50%)
Okręg 10
Sołectwo Goślinowo, Winiary
Pokaż więcej
Wioletta Agata Nawrocka
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
217
(61,82%)
Maria Anna Suplicka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GNIEŹNIEŃSKIE POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE
134
(38,18%)
Okręg 11
Sołectwo Łabiszynek
Pokaż więcej
Edyta Elżbieta Żuchowska
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
75
(36,41%)
Iwona Modrzejewska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GNIEŹNIEŃSKIE POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE
131
(63,59%)
Okręg 12
Sołectwa Krzyszczewo, Modliszewo, Napoleonowo, Pyszczyn
Pokaż więcej
Wojciech Stanisław Wilkosz
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
57
(16,52%)
Kamila Maria Butrymowicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „PRZYJAZNA GMINA GNIEZNO”
151
(43,77%)
Dawid Łukasz Bąkowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GNIEŹNIEŃSKIE POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE
137
(39,71%)
Okręg 13
Sołectwo Zdziechowa
Pokaż więcej
Łukasz Ciesielski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
175
(54,69%)
Leszek Jan Zakrzewicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GNIEŹNIEŃSKIE POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE
13
(4,06%)
Radosław Wojciech Andrzejewski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
132
(41,25%)
Okręg 14
Sołectwa Mączniki, Obora, Obórka, Pyszczynek
Pokaż więcej
Zygmunt Paweł Lewandowski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
125
(40,85%)
Alicja Kaczmarek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „PRZYJAZNA GMINA GNIEZNO”
79
(25,82%)
Krystyna Małgorzata Olejniczak
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
39
(12,75%)
Bernadetta Helena Zakrzewska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GNIEŹNIEŃSKIE POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE
63
(20,59%)
Okręg 15
Sołectwa Dębówiec, Ganina, Modliszewko
Pokaż więcej
Piotr Krzysztof Sobański
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
169
(48,84%)
Patryk Dobrzyński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GNIEŹNIEŃSKIE POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE
177
(51,16%)