Wyniki wyborów samorządowych 2024 na prezydenta w Kutnie
Pojawiły się już oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2024 na prezydenta w Kutnie podane przez Państwową Komisję Wyborczą. Jak głosowali mieszkańcy? Przedstawiamy oficjalne wyniki PKW:
- SIKORA Mariusz - KWW ZBIGNIEWA BURZYŃSKIEGO I MARIUSZA SIKORY: 52,74% (8 428 głosów)
- RZYMKOWSKA Ewa - KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ: 27,25% (4 354 głosów)
- MICHAŁKIEWICZ Andrzej - KKW KOALICJA OBYWATELSKA: 11,1% (1 774 głosów)
- SERENDA Bartosz Wojciech - KWW BARTOSZA SERENDY: 8,91% (1 423 głosów)
Wyniki wyborów samorządowych 2024 do rady miasta z okręgów numer 1, 2, 3, 4
Mamy już oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2024 do rady miasta z okręgów numer 1, 2, 3, 4 podane przez Państwową Komisję Wyborczą. Jak głosowali mieszkańcy? Przedstawiamy oficjalne wyniki PKW.
Wyniki głosowania do rady miasta z okręgu nr 1
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ:
- JÓŹWIAK Rafał Aleksander: pozycja 1 : 4,13% (990 głosów)
- TOMCZAK Krystyna: pozycja 2 : 4,13% (990 głosów)
- RYBARSKI Ignacy: pozycja 3 : 4,13% (990 głosów)
- SZCZEPAŃSKA Magdalena: pozycja 4 : 4,13% (990 głosów)
- PIETRASZEWSKA Monika: pozycja 5 : 4,13% (990 głosów)
- PIĄTKOWSKA Elżbieta: pozycja 6 : 4,13% (990 głosów)
- WOJTAN Henryk: pozycja 7 : 4,13% (990 głosów)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE:
- SZTARBAŁA Agnieszka Katarzyna: pozycja 1 : 0,58% (140 głosów)
- KOSMOWSKA Anna Katarzyna: pozycja 2 : 0,58% (140 głosów)
- ZARZYCKI Kamil: pozycja 3 : 0,58% (140 głosów)
- NOWACKI Roman: pozycja 4 : 0,58% (140 głosów)
- MAJCHRZAK Anna Karolina: pozycja 5 : 0,58% (140 głosów)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA:
- MICHAŁKIEWICZ Andrzej: pozycja 1 : 2,78% (665 głosów)
- JAKUBOWSKI Błażej: pozycja 2 : 2,78% (665 głosów)
- STĘPNIAK Joanna: pozycja 3 : 2,78% (665 głosów)
- WOJTALIK Ewa: pozycja 4 : 2,78% (665 głosów)
- BARAŃSKA Lucyna Stanisława: pozycja 5 : 2,78% (665 głosów)
- FILIPCZAK Dawid: pozycja 6 : 2,78% (665 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BARTOSZA SERENDY:
- BARANOWSKA Grażyna Iwonka: pozycja 1 : 0,85% (204 głosów)
- WIĘCEK Halina: pozycja 2 : 0,85% (204 głosów)
- WOŹNIAK Maciej: pozycja 3 : 0,85% (204 głosów)
- STASIAK Aneta Małgorzata: pozycja 4 : 0,85% (204 głosów)
- ZAWADZKI Jacek Zbigniew: pozycja 5 : 0,85% (204 głosów)
- WOJTASIAK Piotr: pozycja 6 : 0,85% (204 głosów)
- WIANKOWSKI Krzysztof: pozycja 7 : 0,85% (204 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZBIGNIEWA BURZYŃSKIEGO I MARIUSZA SIKORY:
- WDOWIAK Zbigniew Andrzej: pozycja 1 : 6,5% (1 557 głosów)
- RĘDZIKOWSKI Tomasz: pozycja 2 : 6,5% (1 557 głosów)
- MAKUŁA Agnieszka Karolina: pozycja 3 : 6,5% (1 557 głosów)
- CIURLEJ Artur Mirosław: pozycja 4 : 6,5% (1 557 głosów)
- BIELECKA Aleksandra: pozycja 5 : 6,5% (1 557 głosów)
- LEWANDOWSKA Ewelina Sylwia: pozycja 6 : 6,5% (1 557 głosów)
- WAWRZYŃCZAK Rafał Tadeusz: pozycja 7 : 6,5% (1 557 głosów)
Wyniki głosowania do rady miasta z okręgu nr 2
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ:
- STĘPNIEWSKI Robert Marcin: pozycja 1 : 4,83% (1 292 głosów)
- OLESIŃSKI Arkadiusz: pozycja 2 : 4,83% (1 292 głosów)
- SIEDLECKA Aneta Katarzyna: pozycja 3 : 4,83% (1 292 głosów)
- CZAPIEWSKI Mieczysław Andrzej: pozycja 4 : 4,83% (1 292 głosów)
- SZYMAŃSKA Anna: pozycja 5 : 4,83% (1 292 głosów)
- PODORSKI Mateusz: pozycja 6 : 4,83% (1 292 głosów)
- KUBIAK Anna: pozycja 7 : 4,83% (1 292 głosów)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA:
- PALIGA Andrzej: pozycja 1 : 1,75% (467 głosów)
- PIOTROWSKA Daria Anna: pozycja 2 : 1,75% (467 głosów)
- ARTIOMOW Michał: pozycja 3 : 1,75% (467 głosów)
- POLITAŃSKA Natalia: pozycja 4 : 1,75% (467 głosów)
- RADZIMIERSKI Konrad Jerzy: pozycja 5 : 1,75% (467 głosów)
- TURSKA Elżbieta Małgorzata: pozycja 6 : 1,75% (467 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BARTOSZA SERENDY:
- ŁĄCKA Barbara Jolanta: pozycja 1 : 0,82% (218 głosów)
- PAUL Artur Mariusz: pozycja 2 : 0,82% (218 głosów)
- FAJKOWSKI Tomasz Arkadiusz: pozycja 3 : 0,82% (218 głosów)
- CIEŚLA Michał Wojciech: pozycja 4 : 0,82% (218 głosów)
- PALUSZKIEWICZ Agnieszka Magdalena: pozycja 5 : 0,82% (218 głosów)
- BŁASZCZYK Radosław: pozycja 6 : 0,82% (218 głosów)
- BARANOWSKA-KUBASIŃSKA Renata Wioletta: pozycja 7 : 0,82% (218 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZBIGNIEWA BURZYŃSKIEGO I MARIUSZA SIKORY:
- BOCZKAJA Jacek Adam: pozycja 1 : 7,14% (1 910 głosów)
- WALCZAK Łukasz: pozycja 2 : 7,14% (1 910 głosów)
- MAŁACHOWSKI Robert: pozycja 3 : 7,14% (1 910 głosów)
- MOLIŃSKA-JUJKA Agnieszka: pozycja 4 : 7,14% (1 910 głosów)
- BYCZKOWSKI Marek: pozycja 5 : 7,14% (1 910 głosów)
- PASIŃSKA Dorota: pozycja 6 : 7,14% (1 910 głosów)
- STASIAK Martyna: pozycja 7 : 7,14% (1 910 głosów)
Wyniki głosowania do rady miasta z okręgu nr 3
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ:
- RZYMKOWSKA Ewa: pozycja 1 : 4,92% (1 213 głosów)
- ŁUCKI Michał: pozycja 2 : 4,92% (1 213 głosów)
- BUJALSKA-KOWALCZYK Jolanta: pozycja 3 : 4,92% (1 213 głosów)
- PEDA Artur: pozycja 4 : 4,92% (1 213 głosów)
- WOJCIECHOWSKI Damian: pozycja 5 : 4,92% (1 213 głosów)
- GALUS Zbigniew Adam: pozycja 6 : 4,92% (1 213 głosów)
- TOMASZEWSKA Paulina: pozycja 7 : 4,92% (1 213 głosów)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA:
- KIRPLUK Ewa: pozycja 1 : 2,14% (528 głosów)
- SZCZĘSNY Damian: pozycja 2 : 2,14% (528 głosów)
- GODYCKA-ĆWIRKO Agnieszka: pozycja 3 : 2,14% (528 głosów)
- KRĘŻEL Bartosz: pozycja 4 : 2,14% (528 głosów)
- SŁOMKA Beata: pozycja 5 : 2,14% (528 głosów)
- CYWIŃSKI Adam Kamil: pozycja 6 : 2,14% (528 głosów)
- WŁODARCZYK Mieczysława Monika: pozycja 7 : 2,14% (528 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BARTOSZA SERENDY:
- TRZASKALSKI Mateusz: pozycja 1 : 0,65% (160 głosów)
- LEWANDOWSKA Katarzyna Elżbieta: pozycja 2 : 0,65% (160 głosów)
- AGACKI Arkadiusz: pozycja 3 : 0,65% (160 głosów)
- PAWŁOWSKI Sylwester: pozycja 4 : 0,65% (160 głosów)
- WOJTASIAK Oliwia: pozycja 5 : 0,65% (160 głosów)
- STĘPNIAK Sebastian: pozycja 6 : 0,65% (160 głosów)
- SŁOWIŃSKA Jolanta Danuta: pozycja 7 : 0,65% (160 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZBIGNIEWA BURZYŃSKIEGO I MARIUSZA SIKORY:
- BURZYŃSKI Zbigniew Paweł: pozycja 1 : 6,57% (1 619 głosów)
- FELINIAK Robert: pozycja 2 : 6,57% (1 619 głosów)
- WŁODARCZYK Beata: pozycja 3 : 6,57% (1 619 głosów)
- JARCZYŃSKA Dorota Ewa: pozycja 4 : 6,57% (1 619 głosów)
- ZAGROSIK Monika Sylwia: pozycja 5 : 6,57% (1 619 głosów)
- KOZARSKI Mariusz Andrzej: pozycja 6 : 6,57% (1 619 głosów)
- DĘBSKI Jan Henryk: pozycja 7 : 6,57% (1 619 głosów)
Wyniki głosowania do rady miasta z okręgu nr 4
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ:
- CZECHOWSKI Bartosz Paweł: pozycja 1 : 3,67% (1 381 głosów)
- KOŁODZIEJSKI Janusz Jacek: pozycja 2 : 3,67% (1 381 głosów)
- JANCZEWSKA Anna Lidia: pozycja 3 : 3,67% (1 381 głosów)
- PODGÓRSKA Iwona Elżbieta: pozycja 4 : 3,67% (1 381 głosów)
- PŁACZKOWSKA Barbara Dorota: pozycja 5 : 3,67% (1 381 głosów)
- KOWALSKI Marek: pozycja 6 : 3,67% (1 381 głosów)
- SKUPNIEWICZ Michał Włodzimierz: pozycja 7 : 3,67% (1 381 głosów)
- LUBOWICKI Piotr: pozycja 8 : 3,67% (1 381 głosów)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE:
- CZAJKOWSKI Tomasz: pozycja 1 : 0,66% (249 głosów)
- KUCHARSKA Monika Anna: pozycja 2 : 0,66% (249 głosów)
- KONDRASZEWSKI Józef: pozycja 3 : 0,66% (249 głosów)
- WERWIŃSKA Malwina: pozycja 4 : 0,66% (249 głosów)
- PUCHALSKI Adam: pozycja 5 : 0,66% (249 głosów)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA:
- TOBOLCZYK Przemysław Bogusław: pozycja 1 : 1,48% (557 głosów)
- IWANIAK Małgorzata Krystyna: pozycja 2 : 1,48% (557 głosów)
- WOJTCZAK-KRĘŻEL Beata: pozycja 3 : 1,48% (557 głosów)
- BUCZKOWSKA Sylwia: pozycja 4 : 1,48% (557 głosów)
- SWAT Monika: pozycja 5 : 1,48% (557 głosów)
- KACZYŃSKI Paweł: pozycja 6 : 1,48% (557 głosów)
- ŁUCZAK Dariusz: pozycja 7 : 1,48% (557 głosów)
- ZAGAJEWSKA-VAN MIERLO Halina: pozycja 8 : 1,48% (557 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BARTOSZA SERENDY:
- SERENDA Bartosz Wojciech: pozycja 1 : 1,08% (406 głosów)
- DOMAŃSKA Marta: pozycja 2 : 1,08% (406 głosów)
- MICHALAK Sylwia: pozycja 3 : 1,08% (406 głosów)
- ZWIERZYŃSKI Kamil: pozycja 4 : 1,08% (406 głosów)
- PODCZASKA Karolina: pozycja 5 : 1,08% (406 głosów)
- KUNECKA Magdalena Danuta: pozycja 6 : 1,08% (406 głosów)
- CIESIELSKA Monika: pozycja 7 : 1,08% (406 głosów)
- KRÓLIKOWSKI Rafał: pozycja 8 : 1,08% (406 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZBIGNIEWA BURZYŃSKIEGO I MARIUSZA SIKORY:
- SIKORA Mariusz: pozycja 1 : 5,86% (2 206 głosów)
- BLUS Danuta: pozycja 2 : 5,86% (2 206 głosów)
- MARKIEWICZ Paweł: pozycja 3 : 5,86% (2 206 głosów)
- KURNATOWSKI Marek Tomasz: pozycja 4 : 5,86% (2 206 głosów)
- SZUBKA Adam: pozycja 5 : 5,86% (2 206 głosów)
- BAGROWSKA Paulina Karina: pozycja 6 : 5,86% (2 206 głosów)
- TYJEWSKI Mariusz Wojciech: pozycja 7 : 5,86% (2 206 głosów)
- ŻURADA Małgorzata Maria: pozycja 8 : 5,86% (2 206 głosów)
Dane pochodzą z Państwowej Komisji Wyborczej i mogą podlegać aktualizacji. Wszelkie błędy należy zgłaszać bezpośrednio do PKW.
Tragiczne zdarzenie na Majorce - są zabici i ranni
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?